تالار گفتمان مانشت
ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
ارشد - Fantasy - 20 آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۴۰ ب.ظ

ارشد کارنامه

نیاز به کارنامه ارشد آزاد ۹۰ - نرم افزار و هوش - واحد های تهران و قزوین - rozaa - 23 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۵۸ ق.ظ

دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره لطف کنه بزاره‌، ممنون میشیم

نیاز به کارنامه ارشد آزاد ۹۰ - نرم افزار و هوش - واحد های تهران و قزوین - aatwo - 24 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۱۵ ق.ظ

منم ممنون میشم

RE: نیاز به کارنامه ارشد آزاد ۹۰ - نرم افزار و هوش - واحد های تهران و قزوین - mosenabdoli - 29 آبان ۱۳۹۰ ۰۷:۲۰ ب.ظ

اولی واسه امسالمه.
دومی واسه پارسالمه که باهاش تکمیل ظرفیت نرم افزار قزوین قبول شدم.

نیاز به کارنامه ارشد آزاد ۹۰ - نرم افزار و هوش - واحد های تهران و قزوین - rozaa - 30 آبان ۱۳۹۰ ۰۵:۳۲ ب.ظ

آقای عبدلی شما میدونین که تحقیقات تو شهریور ماه و تکمیل ظرفیت امسال چن نفر در کل برداشته؟

نیاز به کارنامه ارشد آزاد ۹۰ - نرم افزار و هوش - واحد های تهران و قزوین - mosenabdoli - 01 آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۴ ب.ظ

(۳۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۵:۳۲ ب.ظ)rozaa نوشته شده توسط:  آقای عبدلی شما میدونین که تحقیقات تو شهریور ماه و تکمیل ظرفیت امسال چن نفر در کل برداشته؟
والا تا اونجایی که من خبر دارم علوم تحقیقات همیشه بیشتر از ظرفیتش می گیره که تو تکمیل ظرفیت کسی رو پذیرش نکنه... همین کارنامه رو نیگاه کنین متوجه می شین... حدود ۷۰ نفر گرفته. بعید می دونم تکمیل ظرفیت هم بگیره... ولی مطمئن نیستم... شایدم بگیره.

RE: نیاز به کارنامه ارشد آزاد ۹۰ - نرم افزار و هوش - واحد های تهران و قزوین - *farnaz* - 08 آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۴ ب.ظ

بفرما سارا جون امیدوارم بدردت بخوره

نیاز به کارنامه ارشد آزاد ۹۰ - نرم افزار و هوش - واحد های تهران و قزوین - elinaz - 11 آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۱۵ ب.ظ

یعنی الان با این رتبه و درصد‌ها تو تکمیل ظرفیت قبول نشده ؟؟؟

نیاز به کارنامه ارشد آزاد ۹۰ - نرم افزار و هوش - واحد های تهران و قزوین - *farnaz* - 11 آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۳ ب.ظ

والله هر کاری کردیم کارناممون باز نشد، دیگه قبولی/ریمون با خودشون

نیاز به کارنامه ارشد آزاد ۹۰ - نرم افزار و هوش - واحد های تهران و قزوین - presidenthamid - 14 دى ۱۳۹۰ ۰۶:۳۰ ب.ظ

سلام دوستان:
تراز آخرین نفری قبولی نرم افزار آزاد قزوین را کی می دونه؟؟؟
ظرفیتها چطوریه؟؟؟
پارسال که ظاهرا خوب و زیاد برداشتن‌، احتمالش هست امسال هم لا اقل مثل پارسال بردارن؟؟؟
سهمیه بسیج چند درصد‌، امتیاز داره؟؟؟
مرسی

RE: نیاز به کارنامه ارشد آزاد ۹۰ - نرم افزار و هوش - واحد های تهران و قزوین - atefeh_nbv - 06 بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۴۲ ب.ظ

کارنامه‌ی نرم افزار قزوین رو کسی نداره؟!

RE: نیاز به کارنامه ارشد آزاد ۹۰ - نرم افزار و هوش - واحد های تهران و قزوین - amino22 - 08 بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۲۶ ب.ظ

(۲۹ آبان ۱۳۹۰ ۰۷:۲۰ ب.ظ)mosenabdoli نوشته شده توسط:  اولی واسه امسالمه.
دومی واسه پارسالمه که باهاش تکمیل ظرفیت نرم افزار قزوین قبول شدم.

جناب عبدلی واسه زبان تخصصی چه منبعی رو مطالعه کردین؟

RE: نیاز به کارنامه ارشد آزاد ۹۰ - نرم افزار و هوش - واحد های تهران و قزوین - rozaa - 10 بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۱۸ ق.ظ

[quote='atefeh_nbv' pid='64625' dateline='1327565547']
کارنامه‌ی نرم افزار قزوین رو کسی نداره؟![/

این درصدا،درصدای یکی از دوستام هستش که تکمیل ظرفیت قزوین قبول شده

زبان ۳۶%
ریاضی ۰
مشترک ۲۸%
دروس تخصصی ۱۰%
ترازش هم حدود ۵۶۰۰ بود

RE: نیاز به کارنامه ارشد آزاد ۹۰ - نرم افزار و هوش - واحد های تهران و قزوین - xps1530 - 03 اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۵۱ ب.ظ

اینم کارنامه من برای آزمون سال ۹۰ دانشگاه آزاد اسلامی مشهد - کارشناسی ارشد نرم افزار
البته بنده در تکمیل ظرفیت قبول شدم.
[تصویر:  14070297512440483947.jpg]

نیاز به کارنامه ارشد آزاد ۹۰ - نرم افزار و هوش - واحد های تهران و قزوین - jafar.sh - 04 اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۰۵ ب.ظ

با سلام چند تا سئوال داشتم
توی بعضی از کارنامه ها که نوشته بود مردود یعنی ان شخص قبول نشده؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
و تکمیل ظرفیت چطوری می کنند؟؟؟

هر کی میدونه خواهشند راهنمایی کنه؟؟؟

سپاس