تالار گفتمان مانشت
کدام منابع برای هوش مصنوعی برای مهندسی پزشکی؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

کدام منابع برای هوش مصنوعی برای مهندسی پزشکی؟ - sajadg - 10 آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۳۸ ب.ظ

سلام من الان کارشناسی مهندسی پزشکی هستم (ترم اول) و میخواستم بدونم چه منابعی برای هوش مصنوعی باید بخونم؟ ( من میدونم تو اینده به هوش مصنوعی نیاز پیدا میکنم برای همین میخواستم از الان هوش مصنوعی هم کار کنم)
منبعی سراغ دارین که هوش مصنوعی رو از صفر مطلق اموزش بده؟ چون ما درس زیاد مرتبطی با هوش مصنوعی نداریم مجبورم خودم بخونم.
ممنون

در مورد cybermetrics چی نظری دارین؟ منابعی براش میشناسین

کدام منابع برای هوش مصنوعی برای مهندسی پزشکی؟ - marvelous - 11 آبان ۱۳۹۸ ۰۲:۴۰ ق.ظ

هوش مصنوعی
رهیافتی نوین
استوارت راسل، پیترنورویگ

این کتاب رو اگه اشتباه نکنم که چرا اشتباه کنم دارم خودشو دو جلد هست و انتشارات علوم رایانه زده، اینو بخون، فعلا جلد اولش کافیه. خیلی بهت کمک میکنه

RE: کدام منابع برای هوش مصنوعی برای مهندسی پزشکی؟ - sajadg - 11 آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۱۰ ب.ظ

(۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۲:۴۰ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  هوش مصنوعی
رهیافتی نوین
استوارت راسل، پیترنورویگ

این کتاب رو اگه اشتباه نکنم که چرا اشتباه کنم دارم خودشو دو جلد هست و انتشارات علوم رایانه زده، اینو بخون، فعلا جلد اولش کافیه. خیلی بهت کمک میکنه

سلام خیلی ممنون بابت کمکتون
فکر کنم حالا حالا ها با این کتاب کار داشته باشم یه جلدش ۱۱۰۰ صفحه هستشSmile

کدام منابع برای هوش مصنوعی برای مهندسی پزشکی؟ - marvelous - 11 آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۳۵ ب.ظ

خواهش میکنم، درسته، ولی منم الان دارم میخونمش چون میخوام امتحان ارشد گرایش هوش مصنوعی شرکت کنم و منم مثل شما از یه رشته ی دیگه هستم و این کتاب خیلی کمکم کرده.