تالار گفتمان مانشت
دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان - نسخه‌ی قابل چاپ

دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان - npour - 03 خرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ

با سلام
لطفاً اگه اینجا کسی هست که دانشجوی دکتری نرم افزار اراک یا کاشان باشه یا تجربه ای از مصاحبه این دانشگاهها داره اینجا بنویسه.
خیلی هم ممنون:-)

RE: دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان - nima178 - 03 خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ)npour نوشته شده توسط:  با سلام
لطفاً اگه اینجا کسی هست که دانشجوی دکتری نرم افزار اراک یا کاشان باشه یا تجربه ای از مصاحبه این دانشگاهها داره اینجا بنویسه.
سلام ببخشید میشه بگید لطفا تراز این دو تا دانشگاه چند بود اینا رو نزدم فقط Big Grin
جهت آیندگان می پرسم

RE: دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان - npour - 03 خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۰ ب.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ)nima178 نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ)npour نوشته شده توسط:  با سلام
سلام ببخشید میشه بگید لطفا تراز این دو تا دانشگاه چند بود اینا رو نزدم فقط Big Grin
جهت آیندگان می پرسم

روزانه کاشان ۳۱۰۰
شبانه کاشان ۲۵۰۸

روزانه اراک ۲۰۰۰
شبانه اراک ۱۵۰۰

دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان - cpt.mazi - 21 خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ

من اراکی هستم و کارشناسی هم اراک بودم(نرم افزار). به هیچ کس توصیه نمیکنم دانشگاه اراک بره برای تحصیل.

RE: دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان - khayyam - 21 خرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ

(۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ)cpt.mazi نوشته شده توسط:  من اراکی هستم و کارشناسی هم اراک بودم(نرم افزار). به هیچ کس توصیه نمیکنم دانشگاه اراک بره برای تحصیل. واقعا سطح ضعیف و پایینی داره. با اساتید گروه کامپیوترش هم آشنایی دارم. از اساتید اسم نمیبرم ولی واقعا سطح علمی شدیداً افتضاحی دارن. دانشگاه اراک فقط و فقط به درد کارشناسی میخوره که چندان علم مهم نیست توی این مقطع. یا به درد کسایی میخوره که میخوان فقط یه مدرکی بگیرن. به درد خوش گذرونی میخوره به عبارتی.
دکتر وحید رافع

RE: دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان - cpt.mazi - 22 خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ

(۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ)cpt.mazi نوشته شده توسط:  من اراکی هستم و کارشناسی هم اراک بودم(نرم افزار). به هیچ کس توصیه نمیکنم دانشگاه اراک بره برای تحصیل. واقعا سطح ضعیف و پایینی داره. با اساتید گروه کامپیوترش هم آشنایی دارم. از اساتید اسم نمیبرم ولی واقعا سطح علمی شدیداً افتضاحی دارن. دانشگاه اراک فقط و فقط به درد کارشناسی میخوره که چندان علم مهم نیست توی این مقطع. یا به درد کسایی میخوره که میخوان فقط یه مدرکی بگیرن. به درد خوش گذرونی میخوره به عبارتی.
دکتر وحید رافع

هر دو برادران رافع...