تالار گفتمان مانشت
معرفی منبع خوب برای ساختمان داده - نسخه‌ی قابل چاپ

معرفی منبع خوب برای ساختمان داده - alireza9819 - 11 آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۲۳ ب.ظ

سلام خدمت دوستان یه منبع خوب برای ساختمان داده معرفی میکنید
پایه دانشگاهی ام تقریبا ضعیف هست. اینکه میگم پایه دانشگاهی منظورم همین موارد تست و ... اینا هست ولی تو بحث کاری کامپیوتر مشکلی ندارم.
ازمون ارشدی که میخواهم شرکت کنم سال ۹۹ هست( دو سال دیگه). برای همین زمان دارم. من فیلم آموزشی تهیه کردم از استاد رضوی ولی برای کتاب مونده ام. الان کتاب نصیر را دارم ولی خب تست به نظرم خیلی زیاد نداره. ایا این کتاب خوبه یا اینکه منبع را در همین ابتدا عوض کنم؟

معرفی منبع خوب برای ساختمان داده - poyaadami - 18 آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۳ ق.ظ

سلام ب نظرم من برای ساختمان استاد طورانی خوبه با جزییات توضیح می دین از موسسه پژوهش شاید بتونی جزوه تایپ شده رو بدست بیاری ولی کتاب ندارن برای کتاب فعلن ساختمان پوران پژوهش یوسفی نسبت ب کتاب های دیگه بهتره

معرفی منبع خوب برای ساختمان داده - marvelous - 10 مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۷ ب.ظ

درسته من ساختمان داده پوران پژوهش رو بنا به توصیه مشاورم گرفتم ولی الان نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم. با توجه به اینکه من رشتم کامپیوتر نبوده فکر میکنم از یه منبع ساده تری باید شروع کنم. پیشنهادی نیست؟

معرفی منبع خوب برای ساختمان داده - RangiRangi - 10 مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۱۷ ب.ظ

بهترین کتاب برای الگوریتم و ساختمان داده فعلا پورانه.
منم با ساختمان داده و الگوریتم مشکل داشتم و پوران و حتی مدرسان هم خیلی سطح بالا بود برا من
کتاب مقسمی رو خوندم + ویدیوهای دکتر آبام رو از مکتب خونه نگاه کردم. بعدش سراغ کتاب آبی پوران و نارنجی پوران وهمینطور دکتر قدسی رفتم. فکر کنم الان علاوه بر این کلاسی که گفتم، تو مکتب خونه ویدیوی جدیدتری از ساختمان داده شریف هست همین اواخر یه بار به چشمم خورد ولی مطمئن نیستم درست دیدم یا نه.
با ویدیوهای کلاس دانشگاه شریف پیش برید و همزمان پوران رو بخونید بهتره چون استاد مفاهیم ساده رو هم اساسی توضیح میده و پیش فرضش این نیست شما قبلا این درس رو خوندید.

RE: معرفی منبع خوب برای ساختمان داده - marvelous - 10 مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۵۸ ب.ظ

(۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۱۷ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  بهترین کتاب برای الگوریتم و ساختمان داده فعلا پورانه.
منم با ساختمان داده و الگوریتم مشکل داشتم و پوران و حتی مدرسان هم خیلی سطح بالا بود برا من
کتاب مقسمی رو خوندم + ویدیوهای دکتر آبام رو از مکتب خونه نگاه کردم. بعدش سراغ کتاب آبی پوران و نارنجی پوران وهمینطور دکتر قدسی رفتم. فکر کنم الان علاوه بر این کلاسی که گفتم، تو مکتب خونه ویدیوی جدیدتری از ساختمان داده شریف هست همین اواخر یه بار به چشمم خورد ولی مطمئن نیستم درست دیدم یا نه.
با ویدیوهای کلاس دانشگاه شریف پیش برید و همزمان پوران رو بخونید بهتره چون استاد مفاهیم ساده رو هم اساسی توضیح میده و پیش فرضش این نیست شما قبلا این درس رو خوندید.

فوق العاده عالی و به حق یه دانشجوی موفق کارشناسی ارشد! تبریک میگم بهترین راهنمایی رو امروز من از شما و تو تاپیک گام به گام تا ارشد ۹۹ از آقا سینا گرفتم.
من دیدم بله، تو مکتب خونه کلاسهای جدید ساختمان داده رو گذاشتن که استادش هم از عکس کاورش فهمیدم که جوونه ولی یادم نیست کی بود. الان میرم سراغش. یک دنیا ممنون.
چون احساس میکنم برای این درس هنوز آمادگی و لیاقت ندارم باید یه پیش زمینه بهتری داشته باشم و این کلاسهای آنلاین عالین

سپاس