تالار گفتمان مانشت
مرخصی آموزشی - کمک... - نسخه‌ی قابل چاپ

مرخصی آموزشی - کمک... - iman_amani - 27 مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۸ ق.ظ

سلام
خسته نباشید دوستان
بچه ها من مجبورم چند روزی تا مشخص شدن نتایج ارشد برم آموزشی!Angry
سوالم اینه که وقتی که نتایج میاد میتونیم مرخصی بگیریم؟ یا باید صبر کنیم تا یکی دو روز قبل از ثبت نام دانشگاه؟Huh
یعنی مثلا فرض کنید ۸ ام نتایج بیاد، ثبت نام دانشگاه ۱۵ ام باشه، میتونیم از ۹ ام مرخصی بگیریم؟Huh
یا فرض محال اگه نتایج ۴ ام بیاد میتونیم از ۵ ام مرخصی بگیریم بعد ۱۵ ام بریم ثبت نام؟ :| Big Grin
مرسیHeart

مرخصی آموزشی - کمک... - Milad_Hosseini - 27 مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۹ ق.ظ

سلام...
منم مثل خودتم..هرجا بیفتی روز اول جیره میدن و مرخص میکنن تا پنج شیش روز واسه ی اندازه کردن لباس و باقی چیزا....
اگر خوش شانس باشی و جواب تا اون موقع بیاد میتونی بری پلیس بعلاوه ده و کارای ترخیص رو ازونجا پیگیری کنی..فک کنم یه نامه باید پادگانت هم ببری..دقیق نمیدونم..
کجا افتادی آموزشی رو حالا؟؟

RE: مرخصی آموزشی - کمک... - Milad_Hosseini - 27 مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۲۱ ب.ظ

(۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۲ ب.ظ)iman_amani نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۹ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  سلام...
منم مثل خودتم..هرجا بیفتی روز اول جیره میدن و مرخص میکنن تا پنج شیش روز واسه ی اندازه کردن لباس و باقی چیزا....
اگر خوش شانس باشی و جواب تا اون موقع بیاد میتونی بری پلیس بعلاوه ده و کارای ترخیص رو ازونجا پیگیری کنی..فک کنم یه نامه باید پادگانت هم ببری..دقیق نمیدونم..
کجا افتادی آموزشی رو حالا؟؟

سلام
واقعا چه کاریه؟ واسه چند روز بریم:/
من هرکاری کردم تمدید نکردن گفتن دیر اومدی
در عین ناباوری هم افتادم نیروی انتظامی(شهید باهنر) کرمان ://///////
صدسال راهه! نمیدونم با اتوبوس خودشون برم یا اتوبوس جدا یا هوایی! تاحالا نرفتم اونورا
تازه گفتن روز اعزام یکم نیست و سومه!!!
اصا معلوم نیست چند روز باید بریم!
نامه رو هم پرسیدم گفتش باید بری بدی پلیس جوابشو بگیری ببری پادگان ترخیصت کنن
موهامونو کی کوتاه کنیم؟ :/
یعنی چی جیره بندی؟ یعنی سوم میریم اونجا بعدش چی میشه؟
بعد این مرخصی که میدم واسه جیره میشه بیایم شهر خودمون یا باید همونجا بچرخیم؟
منم نمیدونستم...اگه میدونستم اینجوریه که زودتر میفرستادم تا بشه تمدید کرد..ولی خب ازونجایی که واقعا قانون توی مملکت ما جاری و ساری هست باید به قانون عمل کنیم دیگه SmileSmile
اولین بار که باید با اتوبوس خودشون بریم فک کنم Smile
آره روز اعزام هم سه شهریور هست...همنیجوری دو روز خدمتمون رفت Smile
موهارو باید بزنی دیگه Smile
یعنی اینکه سوم میریم، با خیل عظیمی از کله کچل ها مواجه میشیمSmile که با خانواده‌هاشون دارن خداحافظی میکنن...بعدشم که یه دو سه ساعتی معطلی داره...بعدشم اسمارو میخونن فوج فوج کله کچل میرن داخل اتوبوس‌ها و حرکت میکنن سمت پادگان..اونجا هم یه دو سه ساعتی معطلی داره..کارای اداری و فرم ها و اینا و پر میکنیم...بعدشم جیره رو میدن(لباس هایی نظامی‌ای که باید بپوشی، پوتین و ظرف غذا و چندتا چرت و پرت دیگه) بعدشم به همه مرخصی چند روزه میدن تا لباس ها رو اندازه کنن و برگردن...مرخصی رو هرکار میخوای میتونی بکنی..اگه راهت دوره میتونی نری و بمونی پادگان و اگه راهت نزدیکه که میتونی بری و برگردی که از لحاظ اقتصادی هم بصرفه تر هست...
اگر خوش شانس باشیم و اگر اصن مرخصی اولیه رو بدن(شایدم ندادن، وحی منزل نیست که مرخصی بدن اولش Smile توی پادگانم خیاطی داره احتمالا)احتمالا تا بعد عید غدیر که میشه ۱۰ شهریور مرخصی هستیم...شاید..خیلی خوش بینانه دارم میگم اینارو قط واسه اینکه یخورده خوش حال باشیمBig GrinBig GrinBig Grin
موهارو هم هر موقع خواستی بزن دیگه Smile زیر ۴ بزنیم...
منم سمنان افتادم پدافند..
اینکه چطور قراره به عنوان یه شمالی اونجا توی اون آب و هوای خشک دووم بیارم خدا میدونه Smile

RE: مرخصی آموزشی - کمک... - Milad_Hosseini - 27 مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۳ ب.ظ

(۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۹ ب.ظ)iman_amani نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۲۱ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  

مگه همون روز اول مرخصی نمیدن واسه لباس اگه بخوان بدن؟ دهم شهریور چرا؟

اصلاح شد...احتمالا تا ۱۰ شهریور مرخصی میدن..ببخشید