تالار گفتمان مانشت
مشکل ( دوستانی که میدوند راهنمایی کنند) - نسخه‌ی قابل چاپ

مشکل ( دوستانی که میدوند راهنمایی کنند) - manamsaeid - 18 مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۲۱ ق.ظ

سلام خدمت همه دوستان
والا این مدرک ما خداشاهده معزلی شده برای ما بعد این همه خوندن تو آزمون اداره اوقاف قبول شدم اما عنوان مدرکم چون کاردانی به کارشناسی بوده مهندسی تکنولوژی نرم افزار هست خوب موقع ثبت نام اصلا این رشته ما موجود نبود به ناچار مهندسی نرم افزار رو انتخاب کردم الان خیلی ها میگن رد میشی ؟
خدایی خیلی زور داره ؟
حالا دو تا سوال :
۱-دوستانی دیگه ای هم هستن که این مشکل رو داشته باشن؟ چیکار کردن؟
۲- راه حلی چیزی وجود نداره؟ چون با این اوصاف اصلا با این مدرک هیچ جا استخدامی براش برگزار نمیشه؟
ممنون منتظر راهنمایی دوستان هستم.

مشکل ( دوستانی که میدوند راهنمایی کنند) - khayyam - 18 مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۲۸ ق.ظ

خیلی ها گفتن رد میشی !؟ اون خیلی ها کی هستن دوست و آشنا و افراد ناآشنا !؟
من فکر می کنم خیلی از دوستانی هم که مدرکشون کاردانی به کارشناسی گرفتن هم استخدام جای دولتی شدن .

منم مثل شما کاردانی به کارشناسی خوندم ولی برای آزمون استخدامی جایی اقدام نکردم نمی دونم .

مشکل ( دوستانی که میدوند راهنمایی کنند) - sahar121 - 18 مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ق.ظ

نه این مشکلو ندارین
منم مدرکم به خاطر کاردانی به کارشناسی مهندسی تکنولوژی نرم افزاره
امام رشته ای که قبول شده بودم مهندسی نرم افزاره
به مشکلی هم برنخوردم
نفوس بد نزنین

RE: مشکل ( دوستانی که میدوند راهنمایی کنند) - manamsaeid - 18 مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۸ ق.ظ

(۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۲۸ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  خیلی ها گفتن رد میشی !؟ اون خیلی ها کی هستن دوست و آشنا و افراد ناآشنا !؟
من فکر می کنم خیلی از دوستانی هم که مدرکشون کاردانی به کارشناسی گرفتن هم استخدام جای دولتی شدن .

منم مثل شما کاردانی به کارشناسی خوندم ولی برای آزمون استخدامی جایی اقدام نکردم نمی دونم .

سلام
نه مشکل اینجاست که موقع ثبت نام عنوان مهندسی تکنولوژی نرم افزار اصلا موجود نبود که بخوام انتخاب کنیم برای همین مجبور شدم مهندسی نرم افزار رو انتخاب کنم
تمام صبحت من سر این کلمه تکنولوژی هست توی عنوان مدرک اینو قبول میکنن یا نه؟

(۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ق.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  نه این مشکلو ندارین
منم مدرکم به خاطر کاردانی به کارشناسی مهندسی تکنولوژی نرم افزاره
امام رشته ای که قبول شده بودم مهندسی نرم افزاره
به مشکلی هم برنخوردم
نفوس بد نزنین

سلام
خدا شاهده خیلی خوشحال شدم اینو شنیدم
فقط ببخشید اگه مشکلی نداره؟ شما چه آزمونی شرکت کردین؟
ممنون

مشکل ( دوستانی که میدوند راهنمایی کنند) - sahar121 - 18 مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۱ ق.ظ

خواهش میکنم من تقریبا ۵ سال پیش. امور مالیاتی

اصلاااا سخت نگیرین .خوب رشته مهندسی نرم افزار عنوانیه که تو استخدامیا میاد این تکنولوژی هیچ ووووقت نیست.
ما هم به خاطر کاردانی به کارشناسی این عنوان اومده.همین.وگرنه رشته همون مهندسی نرم هست. من قبول شدم همه دوستامم مثل من بودن قبول شدن

مشکل ( دوستانی که میدوند راهنمایی کنند) - Happiness.72 - 18 مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۴ ق.ظ

(۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۲۱ ق.ظ)manamsaeid نوشته شده توسط:  سلام خدمت همه دوستان
والا این مدرک ما خداشاهده معزلی شده برای ما بعد این همه خوندن تو آزمون اداره اوقاف قبول شدم اما عنوان مدرکم چون کاردانی به کارشناسی بوده مهندسی تکنولوژی نرم افزار هست خوب موقع ثبت نام اصلا این رشته ما موجود نبود به ناچار مهندسی نرم افزار رو انتخاب کردم الان خیلی ها میگن رد میشی ؟
خدایی خیلی زور داره ؟
حالا دو تا سوال :
۱-دوستانی دیگه ای هم هستن که این مشکل رو داشته باشن؟ چیکار کردن؟
۲- راه حلی چیزی وجود نداره؟ چون با این اوصاف اصلا با این مدرک هیچ جا استخدامی براش برگزار نمیشه؟
ممنون منتظر راهنمایی دوستان هستم.
خودت داری خودت رو رد میکنی
یه کم مثبت فکر کن و جو منفی به خودت نده