تالار گفتمان مانشت
درخواست راهنمایی انتخاب رشته ارشد مهندسی کامپیوتر - نسخه‌ی قابل چاپ

درخواست راهنمایی انتخاب رشته ارشد مهندسی کامپیوتر - Mr.X - 24 خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۲۸ ب.ظ

سلام دوستان، خسته نباشین

بنده رتبه ۲ رقمی در کد ضریب ۳ رو بدست آوردم.
چندین روز درگیر انتخاب دانشگاه بودم که در آخر تصمیم گرفتم به دانشگاه شهر خودم یعنی "دانشگاه اصفهان" بروم.
(چون میخواهم فعالیت های فوق برنامه مثل کار کردن و یادگیری زبان و... داشته باشم) (اگر پیشنهاد بهتری دارید بگویید)

حالا بین گرایش نرم افزار و گرایش رایانش امن موندم که کدوم رو انتخاب کنم؟!

راستش من تاحالا چیزی در مورد رایانش امن نشنیده بودم اما چون در دفترچه دیدم ظرفیت این رشته خیلی کم و در دانشگاه‌های زیادی هم نیست یکم روش حساس شدم. مثلا در اصفهان فقط ۴ نفر در دانشگاه اصفهان پذیرش میشن. شهرای دیگه هم خیلی کم هست.

من برنامه نویسی خیلی قویی دارم و اکثر زبان هارو مسلط هستم اما خب به امنیت هم علاقه دارم! (البته میدونم ارشد بیشتر نظری هست)

در کل ممنون میشم یکم در مورد این گرایش ها راهنماییم کنید.. در مورد آینده گرایش و...

و اینکه برای اپلای کردن کدوم بهتر هست؟!

ممنونم Heart

درخواست راهنمایی انتخاب رشته ارشد مهندسی کامپیوتر - Happiness.72 - 24 خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۲۳ ب.ظ

(۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۲۸ ب.ظ)Mr.X نوشته شده توسط:  چندین روز درگیر انتخاب دانشگاه بودم که در آخر تصمیم گرفتم به دانشگاه شهر خودم یعنی "دانشگاه اصفهان" بروم.
کار درستی انجام دادین بنظرم

RE: درخواست راهنمایی انتخاب رشته ارشد مهندسی کامپیوتر - Mr.X - 24 خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۰ ب.ظ

(۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۲۳ ب.ظ)Mohammad.93 نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۲۸ ب.ظ)Mr.X نوشته شده توسط:  چندین روز درگیر انتخاب دانشگاه بودم که در آخر تصمیم گرفتم به دانشگاه شهر خودم یعنی "دانشگاه اصفهان" بروم.
کار درستی انجام دادین بنظرم

سلام ممنونم ♥

اگه میشه در مورد گرایش هم راهنماییم کنید. امشب آخرین مهلت انتخاب رشته هست.

درخواست راهنمایی انتخاب رشته ارشد مهندسی کامپیوتر - abolfazl pepco - 24 خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۵۷ ب.ظ

هوش مصنوعی تبریز یا معماری تبریز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو را خدا کمک کنید

RE: درخواست راهنمایی انتخاب رشته ارشد مهندسی کامپیوتر - Mr.X - 24 خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ب.ظ

(۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۵۷ ب.ظ)abolfazl pepco نوشته شده توسط:  هوش مصنوعی تبریز یا معماری تبریز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو را خدا کمک کنید

هوش مصنوعی من شنیدم خیلی خوبه و آینده خوبی هم داره.
و طبق تحقیق بنده، نسبت به بقیه گرایش ها سخت تر هست، ریاضیات بیشتری داره و بعضی دروس هم مشابه دروس رشته برق هست.
بنظرم هرکدومو بیشتر علاقه دارین بزنین...

معماری هیچ اطلاعاتی ندارم!!!

RE: درخواست راهنمایی انتخاب رشته ارشد مهندسی کامپیوتر - kadarai64 - 25 خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۱ ق.ظ

(۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۵۷ ب.ظ)abolfazl pepco نوشته شده توسط:  هوش مصنوعی تبریز یا معماری تبریز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو را خدا کمک کنید
میشه بگین رتبه ارشدتون چنده؟
توی هر دو کرایش؟