تالار گفتمان مانشت
میزان سنگین بودن ارشد چقدره؟ (دوستانی که ارشد اند یا تموم شده ارشدشون) - نسخه‌ی قابل چاپ

میزان سنگین بودن ارشد چقدره؟ (دوستانی که ارشد اند یا تموم شده ارشدشون) - ya3ya6 - 12 خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۳۱ ب.ظ

سلام.
یه سوال از دوستانی که ارشد خوندند داشتم:
ارشد چقدر سنگینه؟ منظورم اینه که حضورغیاب، پروژه داشتن درس ها و زمان خوندن یه درس برای پاس شدن توی دانشگاه خودتون چطوری بود؟
(من احتمال زیاد هوش مصنوعی خواجه نصیر یا شهید بهشتی میرم، ولی شما توی دانشگاه خودتون بگید هم خیلی کمک میکنه، یا مقایسه کنید با کارشناسیتون)
(من کارشناسی ام توی صنعتی اصفهان اکثرا حضور غیاب رو کسی تاثیر نمیداد واسه همین سر کلاس نمیرفتم، فقط یکی دو شب امتحان درس میخوندم، و درس ها هم اکثرا پروژه نداشتند، واسه همین کلا نسبتا سبک بود.)

میزان سنگین بودن ارشد چقدره؟ (دوستانی که ارشد اند یا تموم شده ارشدشون) - nima88 - 12 خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۳۷ ب.ظ

سلام. همه چیز بستگی به دانشگاهت داره. نمیشه به صورت قطعی درباره همه دانشگاه ها یه جور خاص نظر داد. مثلا بعضی دانشگاه ها حضورغیابشون اینترنتی هست و الزاما باید بری.بعضی جاهام نه.درباره پروژه و اینهام کلا ارشد برخلاف کارشناسی بیشتر کار پژوهشی هستش. هرچند باز هم میگم باید درباره یه دانشگاه خاص بپرسی نه کلی.واقعا سخت گیری و آسون گیری بستگی به اسم دانشگاهت داره و کلی نیست Smile

RE: میزان سنگین بودن ارشد چقدره؟ (دوستانی که ارشد اند یا تموم شده ارشدشون) - ya3ya6 - 12 خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۴۴ ب.ظ

(۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۳۷ ب.ظ)nima88 نوشته شده توسط:  سلام. همه چیز بستگی به دانشگاهت داره. نمیشه به صورت قطعی درباره همه دانشگاه ها یه جور خاص نظر داد. مثلا بعضی دانشگاه ها حضورغیابشون اینترنتی هست و الزاما باید بری.بعضی جاهام نه.درباره پروژه و اینهام کلا ارشد برخلاف کارشناسی بیشتر کار پژوهشی هستش. هرچند باز هم میگم باید درباره یه دانشگاه خاص بپرسی نه کلی.واقعا سخت گیری و آسون گیری بستگی به اسم دانشگاهت داره و کلی نیست Smile
سلام. راستش منظورم این بود که نظرتون رو راجع به دانشگاه خودتون بگید(تو متن پست بولد اش کردم)، میدونم خیلی فرق داره دانشگاه ها با هم، ولی خوب همون هم کمک میکنه.

میزان سنگین بودن ارشد چقدره؟ (دوستانی که ارشد اند یا تموم شده ارشدشون) - sanaz777 - 13 خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۰۴ ب.ظ

به نسبت کارشناسی سبک تر هست چون واحدها کمتره! البته باز بستگی داره کارشناسی کجا بودین. اما اکثر درسها حضور غیاب میکنن، اکثر درسها تمریناتی دارن در طول ترم که سنگین هستند تقریبا، آخر ترم هم پروژه دارند، درسها هم همشون ارائه دارن،. علاوه بر اینها باید با استاد راهنما هم سرو کله بزنین و کارایی که میگه انجام بدین، مقاله بنویسین، کارهای پایان نامتونو انجام بدین. اینها درباره دانشگاه خودم بود

میزان سنگین بودن ارشد چقدره؟ (دوستانی که ارشد اند یا تموم شده ارشدشون) - Happiness.72 - 13 خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۴۶ ب.ظ

اینو میدونم که بهشتی پوست میکنه
خخخ