تالار گفتمان مانشت
دانشگاههای تهران خوابگاه واسه ارشد میدن؟هزینشون چه قدره حدودا؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

دانشگاههای تهران خوابگاه واسه ارشد میدن؟هزینشون چه قدره حدودا؟ - شیرین۱۹۹۳ - ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۲۸ ب.ظ

سلام بچه ها لظفا هرکس اطلاع داره در مورد این موضوع راهنمایی کنه
ممنونSmile

دانشگاههای تهران خوابگاه واسه ارشد میدن؟هزینشون چه قدره حدودا؟ - Happiness.72 - 11 خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۱۸ ب.ظ

بله میدن ولی به ترتیب اولویت

سهمیه دارا تو اولیت هستن + بچه های رزوانه

شبانه مشکل خوابگاه بدن ولی احتمال زیاد بدن

روزانه ش در میاد ترمی ۳۰۰ حدودا شبانه هم حدود ۵۰۰ شایدم کمتر

RE: دانشگاههای تهران خوابگاه واسه ارشد میدن؟هزینشون چه قدره حدودا؟ - Fot30 - 11 خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۲۲ ب.ظ

(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۲۸ ب.ظ)شیرین۱۹۹۳ نوشته شده توسط:  سلام بچه ها لظفا هرکس اطلاع داره در مورد این موضوع راهنمایی کنه
ممنونSmile

کدوم دانشگاه و چه دوره ای و چه سطح خوابگاهی تعیین کننده است
مثلا دانشگاه تهران دوره روزانه خوابگاه سطح ۲ برای ترم بهار با تخفیف نقدی ۲۳۵ تومن بود.

دانشگاههای تهران خوابگاه واسه ارشد میدن؟هزینشون چه قدره حدودا؟ - Happiness.72 - 11 خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۳۴ ب.ظ

(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۲۲ ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  کدوم دانشگاه و چه دوره ای و چه سطح خوابگاهی تعیین کننده است
هر دانشگاهی سیاست خاص خودش رو داره

مثلا بهشتی رو میدونم خیلی به سهمیه ای ها اولویت مده

RE: دانشگاههای تهران خوابگاه واسه ارشد میدن؟هزینشون چه قدره حدودا؟ - شیرین۱۹۹۳ - ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۲ ب.ظ

(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۲۲ ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۲۸ ب.ظ)شیرین۱۹۹۳ نوشته شده توسط:  سلام بچه ها لظفا هرکس اطلاع داره در مورد این موضوع راهنمایی کنه
ممنونSmile

مثلا دانشگاه تهران دوره روزانه خوابگاه سطح ۲ برای ترم بهار با تخفیف نقدی ۲۳۵ تومن بود.

واسه ارشد چه جوریه؟دانشگاه تهران خوابگاهاش سطح داره؟مثلا میتونیم انتخاب کنیم؟من چون کارشناسی سمنان بودم و واسه خوابگاه واقعا اذیت شدم تا اینکه مهمان شدم توی شهر خودم و الان یکم نگران خوابگاه که باز ندن یا یک سال بدن.
لطفا اگه در مورد بقیه دانسگاههای تهرانم اطلاع داربن بگید علم و صنعت.امیرکبیر.خواجه نصیر و شهیدبهشتی

دانشگاههای تهران خوابگاه واسه ارشد میدن؟هزینشون چه قدره حدودا؟ - Happiness.72 - 12 خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۸ ق.ظ

(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۲ ب.ظ)شیرین۱۹۹۳ نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۲۲ ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۲۸ ب.ظ)شیرین۱۹۹۳ نوشته شده توسط:  سلام بچه ها لظفا هرکس اطلاع داره در مورد این موضوع راهنمایی کنه
ممنونSmile

واسه ارشد چه جوریه؟دانشگاه تهران خوابگاهاش سطح داره؟مثلا میتونیم انتخاب کنیم؟من چون کارشناسی سمنان بودم و واسه خوابگاه واقعا اذیت شدم تا اینکه مهمان شدم توی شهر خودم و الان یکم نگران خوابگاه که باز ندن یا یک سال بدن.
لطفا اگه در مورد بقیه دانسگاههای تهرانم اطلاع داربن بگید علم و صنعت.امیرکبیر.خواجه نصیر و شهیدبهشتی
کلا خوابگاه های تهران خیلی هاشون قدیمی هستن و بعضی هاشون جدید
برداشتند ی آپارتمان رو کردند خوابگاه واسه ۵۰۰ نفر آدم

من شهر خودم دولتی داشت شهر خودم میزدم راحت تر بودم و پیش خانواده سکونت داشتم

من لیسانس هم تهران بودم ورودی ۹۲ هستم اینجا اون آرمان شهر دانشگاهی نیست که جو میدن
چون تهران تحصیل نکردین و سمنان بودین گفتم بگم

RE: دانشگاههای تهران خوابگاه واسه ارشد میدن؟هزینشون چه قدره حدودا؟ - alem1 - 20 شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷ ق.ظ

دانشگاه های تهران اکثرا واسه خوابگاه و امکانات مشکل دارن من خودم اول دانشگاه خواجه نصیر قبول شدم و بهم خوابگاه ندادن و به دلایلی رفتم شهرستان دانشگاه بوعلی سینا و از نظر امکانات به نظرم خیلی خیلی خوب بود و واقعا ارزشش رو داشت. سطح دانشگاهم خیلی خوبه اصلا واسه گروه کامپیوتر انتظارش رو نداشتم البته بسته به استاد و رشته داره