تالار گفتمان مانشت
کمک به انتخاب گرایش کنکور ارشد ۹۸ - نسخه‌ی قابل چاپ

کمک به انتخاب گرایش کنکور ارشد ۹۸ - noori759 - 01 خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۵ ب.ظ

دوستان سلام

من امسال می خوام خودم رو برا کنکور ۹۸ آماده کنم ولی چنتا مشکل دارم خواستم با شما ها هم مشورت کنم شاید بتونید کمکم کنید

مشکل اولم اینه که دقیقا تا اخر اردیبهشت ۹۸ سربازم و وقتم کامل نیست !‌!‌!

دومش اینه که علاقم واقعا به گرایش هوشه ولی اصلا سیگنال رو پاس نکردم و مدار هم به سختی پاس کردم , این در صورتی که سالای پیش که آزمایشی کنکور دادم تست ها دیتابیس رو راحت می زدم

سومین مشکل اینه تقریبا یکسال و نیم هست که فارغ التحصیل شدم و کمی از فضا دورم !‌!!

حالا نمی دونم چطوری برنامه ریزی کنم و چه گرایشی رو انتخاب کنم ولی اوون چیزی که ازش مطمنم امسال می خوام با قدرت خودم برا کنکور اماده کنم

ممنون می شم راهنماییم کنید

RE: کمک به انتخاب گرایش کنکور ارشد ۹۸ - ftmbghrn - 02 خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۸ ق.ظ

(۰۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۵ ب.ظ)noori759 نوشته شده توسط:  دوستان سلام

من امسال می خوام خودم رو برا کنکور ۹۸ آماده کنم ولی چنتا مشکل دارم خواستم با شما ها هم مشورت کنم شاید بتونید کمکم کنید

مشکل اولم اینه که دقیقا تا اخر اردیبهشت ۹۸ سربازم و وقتم کامل نیست !‌!‌!

دومش اینه که علاقم واقعا به گرایش هوشه ولی اصلا سیگنال رو پاس نکردم و مدار هم به سختی پاس کردم , این در صورتی که سالای پیش که آزمایشی کنکور دادم تست ها دیتابیس رو راحت می زدم

سومین مشکل اینه تقریبا یکسال و نیم هست که فارغ التحصیل شدم و کمی از فضا دورم !‌!!

حالا نمی دونم چطوری برنامه ریزی کنم و چه گرایشی رو انتخاب کنم ولی اوون چیزی که ازش مطمنم امسال می خوام با قدرت خودم برا کنکور اماده کنم

ممنون می شم راهنماییم کنید

تو کانال رایان آزمون ویس های زیادی هست فکر میکنم برای درس سیگنال هم باشه ..مخصوصا برای شما که کم وقت دارید..سرعت یادگیری رو بالا میبره اساتیدی هم که ویسشون هست اکثرا دانششون بالاست.

RE: کمک به انتخاب گرایش کنکور ارشد ۹۸ - abolfazl pepco - 03 خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۰۵ ق.ظ

گرایش معماری کسی نمی خواد بخونه؟؟؟ واقعا مظلوم شدیم ها. تو گرایش هم تنهاییم

کمک به انتخاب گرایش کنکور ارشد ۹۸ - abolfazl pepco - 03 خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۳۹ ب.ظ

به نظر شما برای انتخاب رشته ی کنکور ، کنکوری ها رشته ی پایین یه دانشگاه خوب رو انتخاب کنند بهتره یا رشته ی خوب یه دانشگاه پایین؟ Smile

RE: کمک به انتخاب گرایش کنکور ارشد ۹۸ - WILL - 03 خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۵۲ ب.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۳۹ ب.ظ)abolfazl pepco نوشته شده توسط:  به نظر شما برای انتخاب رشته ی کنکور ، کنکوری ها رشته ی پایین یه دانشگاه خوب رو انتخاب کنند بهتره یا رشته ی خوب یه دانشگاه پایین؟ Smile

نظر من اینه که اول یه بررسی کنید ببینید می‌خواهید به کجا برسید Blush
دیگه رشته پایین و بالا زیاد اهمیت پیدا نمی‌کنه
اصلا رشته بالا چجوریه؟
هدفتون چیه؟

رشته بالا دانشگاه پایین ولی بهترهBig Grin
بعدش رشته پایین دانشگاه بالا

RE: کمک به انتخاب گرایش کنکور ارشد ۹۸ - abolfazl pepco - 03 خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۵۸ ب.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۵۲ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۳۹ ب.ظ)abolfazl pepco نوشته شده توسط:  به نظر شما برای انتخاب رشته ی کنکور ، کنکوری ها رشته ی پایین یه دانشگاه خوب رو انتخاب کنند بهتره یا رشته ی خوب یه دانشگاه پایین؟ Smile

نظر من اینه که اول یه بررسی کنید ببینید می‌خواهید به کجا برسید Blush
دیگه رشته پایین و بالا زیاد اهمیت پیدا نمی‌کنه
اصلا رشته بالا چجوریه؟
هدفتون چیه؟

رشته بالا دانشگاه پایین ولی بهترهBig Grin
بعدش رشته پایین دانشگاه بالا

ممنون ولی بیشتر ذهنم مشغول شد؟؟؟