تالار گفتمان مانشت
راهنمایی برای انتخاب موضوع قابل پیاده سازی در زمینه بیگ دیتا برای پایان نامه - نسخه‌ی قابل چاپ

راهنمایی برای انتخاب موضوع قابل پیاده سازی در زمینه بیگ دیتا برای پایان نامه - one hacker alone - 04 اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۰۳ ق.ظ

باسلام
من برای نوشتن پایان نامه به مشکل بزرگی برخوردم و اون هم انتخاب موضوع پایان نامه هست واقعیتش چند مقاله زبان اصلی با موضوعات مختلف خوندم ولی هنوز این مسئله برام حل نشده که چه موضوعی رو باید انتخاب کنم
از انجا که مشکلی در کدنویسی ندارم لذا علاقه دارم کاری که انجام میشه قابل لمس باشه از طرفی مطالبی که میخونم متاسفانه هیچ سر نخی به من نمیده

دوستان بزررگوار اگه راهنمایی کنید من از کجا شروع کنم ممنون میشم
زمینه ای که باید کار کنم بیگ دیتا هست
الان بحث شبکه های اجتماعی ، بهینه کردن جستجو برای یه روش خاص و برنامه نویسی چیزایی هست که شاید بتونه من رو به اونجه حس میکنم توش موفق میشم نزدیک کنه اما واقعا نمیدونم چکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید و موضوع پیشنهاد بدید
با تشکر

راهنمایی برای انتخاب موضوع قابل پیاده سازی در زمینه بیگ دیتا برای پایان نامه - Happiness.72 - 18 بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ

برای آیندگان :
تقویت پایه برنامه نویسی و درک مفاهیم داده های حجیم بسیار راه گشاست و از همه مهمتر داشتن دیتاستی که بشه بهش گفت کلان داده