تالار گفتمان مانشت
اهدای کتابهای کارشناسی کامپیوتر و ارشد پارسه - نسخه‌ی قابل چاپ

اهدای کتابهای کارشناسی کامپیوتر و ارشد پارسه - آسیه علیزاده - ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۵۷ ق.ظ

سلام.کتابهای زیر رو اگر نیاز داشتین و تهران هستین لطفا اطلاع بدین.
زبان ماشین
سیستم عامل
آمار دکتر نعمت الهی
زبان برنامه سازی
ریاضیات پایه و عمومی خسروانی راد
ساختمان داده به زبان سی پلاس پلاس
ساختار فایل ها
مدار منطقی
ریاضیات گسسته گریمالدی
و کتابهای ارشد پارسه طراحی الگوریتم.سیستم عامل .شبکه.مهندسی نرم افزار.بانک تست تا سال نود و سه معماری و گسسته ی پوران پژوهش.زبان تخصصی آی تی و زبان عمومی پارسه
کتابهای دانشگاهی برای سال ۸۷ تا ۹۰ هستند و ارشد هم سال ۹۳/

RE: اهدای کتابهای کارشناسی کامپیوتر و ارشد پارسه - dastjerd.itsu - 11 بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۳۰ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۵۷ ق.ظ)آسیه علیزاده نوشته شده توسط:  سلام.کتابهای زیر رو اگر نیاز داشتین و تهران هستین لطفا اطلاع بدین.
زبان ماشین
سیستم عامل
آمار دکتر نعمت الهی
زبان برنامه سازی
ساختار فایل ها
مدار منطقی
ریاضیات گسسته گریمالدی
و کتابهای ارشد پارسه طراحی الگوریتم.سیستم عامل .شبکه.مهندسی نرم افزار.بانک تست تا سال نود و سه معماری و گسسته ی پوران پژوهش.زبان تخصصی آی تی و زبان عمومی پارسه
سلام من به کتابهای شما نیاز دارم و ممنون میشم اونها رو در اختیار بنده بذارید. اینم شماره تماسم جهت هماهنگی ۰۹۳۵۵۶۶۹۰۶۹

RE: اهدای کتابهای کارشناسی کامپیوتر و ارشد پارسه - آسیه علیزاده - ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ۰۳:۱۲ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۳۰ ب.ظ)dastjerd.itsu نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۵۷ ق.ظ)آسیه علیزاده نوشته شده توسط:  سلام.کتابهای زیر رو اگر نیاز داشتین و تهران هستین لطفا اطلاع بدین.
زبان ماشین
سیستم عامل
آمار دکتر نعمت الهی
زبان برنامه سازی
ساختار فایل ها
مدار منطقی
ریاضیات گسسته گریمالدی
سلام من به کتابهای شما نیاز دارم و ممنون میشم اونها رو در اختیار بنده بذارید. اینم شماره تماسم جهت هماهنگی ۰۹۳۵۵۶۶۹۰۶۹
سلام تهران هستین؟