تالار گفتمان مانشت
فروش کتاب های ارشد کامپیوتر با بیش از ۵۰ درصد تخفیف - نسخه‌ی قابل چاپ

فروش کتاب های ارشد کامپیوتر با بیش از ۵۰ درصد تخفیف - csun - 08 دى ۱۳۹۶ ۰۱:۲۳ ب.ظ

سلام دوستان مانشتی عزیز. من یک سری کتاب کنکوری ارشد دارم که قصد فروشش رو دارم. قیمت ها رو حدودا وارد کردم اما به هر حال باز هم می تونیم روی قیمت توافق کنیم. ضمنا اگر کسی مشهد باشه می تونم کتاب ها رو حضوری تحویل بدم، در غیر این صورت هزینه پست با شخص خریدار هست. Big Grin

لیست کتاب ها:
پایگاه داده نارنجی پوران . چاپ ۹۴/ کاملا نو و تمیز . قیمت پشت جلد: ۱۶۰۰۰/ قیمت: ۷۰۰۰ تومان
۶۰۰ مساله قدسی. چاپ ۹۴/ کاملا نو و تمیز. قیمت پشت جلد: ۲۲۰۰۰/ قیمت: ۱۰۰۰۰ تومان
ساختمان داده و الگوریتم ها نصیر. چاپ ۹۲/ داخلش با مداد نوشته شده اما نو هست. قیمت پشت جلد: ۱۹۵۰۰/ قیمت: ۷۰۰۰ تومان
ساختمان گسسته پوران. چاپ ۹۲/ داخلش با مداد نوشته شده اما نو هست. قیمت پشت جلد: ۱۲۰۰۰/ قیمت: ۴۰۰۰ تومان
طراحی الگوریتم مدرسان شریف. چاپ ۹۳/ داخلش با مداد نوشته شده اما نو هست. قیمت پشت جلد: ۳۰۰۰۰ تومان. قیمت: ۱۴۰۰۰ تومان
پایگاه داده مدرسان شریف. چاپ ۹۴/ داخلش با مداد نوشته شده اما نو هست. قیمت پشت جلد: ۱۸۰۰۰/ قیمت: ۸۰۰۰ تومان
مهندسی نرم افزار مدرسان شریف. چاپ ۹۳/ کاملا نو و تمیز. قیمت پشت جلد: ۲۳۰۰۰ تومان. قیمت: ۱۱۰۰۰ تومان
سیستم عامل پارسه. چاپ ۸۹/ داخلش با مداد نوشته شده اما نو هست. این کتاب رو رایگان در اختیار هر کس که بخواد قرار میدم.
سیستم عامل مدرسان شریف. چاپ ۹۳/ داخلش با مداد نوشته شده اما نو هست. قیمت پشت جلد: ۳۰۰۰۰/ قیمت: ۱۴۰۰۰ تومان
آزمون های جامع ارشد IT پوران. چاپ بهار ۹۴/ کاملا نو و تمیز. قیمت پشت جلد: ۱۶۰۰۰/ قیمت: ۷۰۰۰ تومان
مدار منطقی پوران. چاپ ۹۴/ کاملا نو و تمیز. قیمت پشت جلد: ۱۶۰۰۰ تومان. قیمت: ۷۰۰۰ تومان
طراحی الگوریتم پوران. چاپ ۹۲/ داخلش با مداد نوشته شده اما نو هست. قیمت پشت جلد: ۱۴۰۰۰/ قیمت: ۳۰۰۰ تومان
ساختمان داده مقسمی. چاپ ۹۱/ داخلش با مداد نوشته شده اما نو هست. این کتاب رو رایگان در اختیار هر کس که بخواد قرار میدم.
معماری کامپوتر پوران. چاپ ۹۱/ داخلش با مداد نوشته شده اما نو هست. قیمت پشت جلد: ۱۲۰۰۰/ قیمت: ۳۰۰۰ تومان
شبکه های کامپیوتری پارسه. چاپ ۹۲/ داخلش با مداد نوشته شده اما نو هست. قیمت پشت جلد ۲۵۰۰۰/ قیمت: ۱۱۰۰۰ تومان

لطف کنین پیغام خصوصی بدین. ضمن اینکه این قیمت ها پیشنهادی است و میشه رو قیمت های دیگه ای هم توافق کرد. متشکرم.

RE: فروش کتاب های ارشد کامپیوتر با بیش از ۵۰ درصد تخفیف - Elham Pr - 20 بهمن ۱۳۹۶ ۰۳:۱۸ ق.ظ

ببخشید مدار منطقیتون نویسندش کیه؟ و انتشارانش و سالش ممنون