تالار گفتمان مانشت
فروش تعدادی کتاب کنکور ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

فروش تعدادی کتاب کنکور ارشد - پرهوده - ۱۸ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۰۸ ب.ظ

سلام دوستان
یه سری کتاب کنکوری کامپیوتر دارم، اگر کسی لازم داشت با هزینه پستی رایگان براتون ارسال می کنم.
هر کسی خواست پیام بده که هماهنگ کنیم.
موفق باشیدHeart

[تصویر:  446385_20171109_213328.jpg]

[تصویر:  446385_20171109_213406.jpg]

ریاضی مهندسی نصیر، جلد اول.. چاپ ۹۴// قیمت روی جلد ۳۰ تومان.. کاملا نو و خط نخورده
ریاضی مهندسی نصیر، جلد دوم.. چاپ ۹۳// قیمت روی جلد ۲۷ تومن.. کاملا نو و خط نخورده
من هر دو رو ۵۰ میدم

مدارالکتریکی پوران.. چاپ ۹۵// قیمت روی جلد ۳۴ تومان.. فقط یه چند صفحه از اولش زیر مطالبش خط کشیدم.. ۳۰ تومان

مهندسی نرم افزار مدرسان.. چاپ ۹۴// قیمت روی جلد ۲۵ تومان.. چون یه مقداریشو علامت گذاری کردم و یه صفحشم کنده شدهBig Grin ۱۸ تومان

گسسته پارسه.. چاپ ۹۲// قیمت روی جلد ۲۶ تومان.. اینو کامل علامت و اینا زدم.. ۱۰ تومن .... فروخته شد.

مدارالکتریکی پارسه.. چاپ ۹۴// قیمت روی جلد ۳۹ تومان.. کاملا نو و خط نخورده.. ۳۰ تومان

پایگاه داده ها پوران.. چاپ ۹۳// قیمت روی جلد ۲۶ تومان.. فصل اولشو علامت زدم.. ۲۰ تومان.. این خداییش به درد کنکور نمی خوره. بیشتر برای کتاب درسی می تونه مفید باشه.

هوش مصنوعی پوران.. چاپ ۹۳// قیمت روی جلد ۱۴ تومان.. بازم کمی علامت گذاری شده.. ۵ تومان

فروش تعدادی کتاب کنکور ارشد - fatima73 - 07 آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ ب.ظ

سلام وقت بخیر من کتاب ساختمان گسسته و پایگاه داده ها رو میخوام لطفا با شماره ۰۹۱۶۰۴۸۳۵۳۹ با من تماس بگیرید ممنون میشم

فروش تعدادی کتاب کنکور ارشد - m.ahmadi1600@gmail.com - 12 دى ۱۳۹۶ ۰۱:۱۵ ق.ظ

سلام من همه رو یک جا میخرم، اگه هنوزم تمایل دارید بفروشین کتاب ها رو با من لطفا تماس بگیرید.
۰۹۱۵۰۷۴۱۹۲۳ احمدی