تالار گفتمان مانشت
درخواست مطلبی درمورد nano programing - نسخه‌ی قابل چاپ

درخواست مطلبی درمورد nano programing - fateme66 - 19 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۳ ب.ظ

سلام
کسی از دوستان مطلبی در مورد nano programing که مربوط به فصل ۷ کتاب معماری مانو میشه داره؟؟؟؟؟
کتاب مانو توضیحی در این مورد نداده اما تست از این قسمت میاد.
اگه کسی اسلاید یا مطلبی در این مورد داره ممنون میشم تو سایت بذاره.

RE: nano programing - fateme66 - 22 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۰ ب.ظ

(۲۱ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۴ ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط:  یعنی کسی جزوه ای در این مورد نداره؟؟؟؟؟؟؟
میشه حداقل اسم کتاب یا جزوه ای رو معرفی کنید تا در این مورد کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟

از دوستان که کسی جواب نداد.امروز یه سری اسلاید درس معماری از اینترنت پیدا کردم مختصر توضیحی هم در مورد حافظه نانو داده.اینجا میذارم شاید به دردتون خورد.

nano programing - hsh88 - 22 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۱ ب.ظ

یکی دو صفحه توی کتاب معماری مقسمی نوشته که به نظرم خوبه من که از همونجا فهمیدم مطالعه کنید

nano programing - parimehraban - 05 آبان ۱۳۹۰ ۰۶:۴۶ ب.ظ

سلام ممنون از این تایپیک من هم مشکل شما را داشتم . این مبحث تو پوران فصل ۸ تو تستاش اومده ولی متن کتاب چیزی نگفته البته یه صفحه تو جروه معماری آقای یوسفی هم بود ولی کافی نیست .
ممنون از کاربر hsh88 و fateme66 برای راهنمایی در این مبحث .
تو جزوه معماری آقای یوسفی صفحه ۱۵۷ یه نکته نوشته
داخل حافظه کنترل ریز دستورات تکراری زیاد وجود دارد و همچنین خیلی از خونه‌ها هدر رفته و چون ریز دستور بزرگ است این بد است برای صرفه جویی در حافظه از دوتا حافظه استفاده می شود

۱-حافظه ریز( memory) آدرس خانه های حافظه نانو را دارد . در این حافظه آدرس های تکراری وجود دارد ولی آدرس کوچک است.
۲-حافظه بسیار ریز( nano program) که ریز دستورات متفاوت دارد .

درخواست مطلبی درمورد nano programing - 8Operation - 22 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۰ ب.ظ

دوستان اگر کسی کتاب معماری مقسمی رو داره و لطف کند این یکی دو صفحه که در مورد حافظه نانو هستش رو عکس بگیره و آپلودش کنه واقعا کمک بزرگی به اکثر بچه ها کرده........کسی هست معماری مقسمی رو داشته باشه؟!