تالار گفتمان مانشت
انتخاب بین هوش مصنوعی و کامپایلر - نسخه‌ی قابل چاپ

انتخاب بین هوش مصنوعی و کامپایلر - n.m1986 - 22 دى ۱۳۹۵ ۱۲:۴۸ ق.ظ

سلام دوستان،من چون دو درس اختصاصی کامپایلر و هوش را در دانشگاه نگذرانده ام،هیچگونه آشنایی در مورد این دودرس ندارم و حالا برای کنکور حداقل یکی از این دو درس را باید انتخاب کنم و بطور کامل بخونم ...
لطفا راهنمایی کنیدمطالعه کدام درس ساده تر است؟!

RE: انتخاب بین هوش مصنوعی و کامپایلر - delete4all - 22 دى ۱۳۹۵ ۰۹:۰۸ ق.ظ

(۲۲ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۴۸ ق.ظ)n.m1986 نوشته شده توسط:  سلام دوستان،من چون دو درس اختصاصی کامپایلر و هوش را در دانشگاه نگذرانده ام،هیچگونه آشنایی در مورد این دودرس ندارم و حالا برای کنکور حداقل یکی از این دو درس را باید انتخاب کنم و بطور کامل بخونم ...
لطفا راهنمایی کنیدمطالعه کدام درس ساده تر است؟!

سلام
بنظر من که هوش خیلی راحت تر از کامپایلر هست
چون هوش بسایر نزدیک به طراحی الگوریتم و شایدم ساختمان داده هست منتهی به اندازه طراحی الگوریتم شمارو درگیر پیچیدگی ها و صرفا الگوریتم ها نمیکنه و فقط استفاده از اون الگوریتم ها رو برای رسیدن به هدف خودش پیش رو میگیره
و سختیش تویه ۲ فصل آخر هست کلا
یه نگاه به فصل ۲ و ۳ بندازین بهتر متوجه میشین ( البته فصل های آخر برای همه سخته حتی اونایی که چندین بار خوندن هوش رو)

انتخاب بین هوش مصنوعی و کامپایلر - confesseur - 19 اسفند ۱۳۹۵ ۰۵:۲۷ ب.ظ

دقیقا منم همین مشکلو دارم نظر سایر دوستان چی هست
کامپایلر یا هوش؟ کدومش ساده تره

انتخاب بین هوش مصنوعی و کامپایلر - Happiness.72 - 20 اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۰۳ ب.ظ

من سه فصل آخر رو میخوام تو هوش بیشتر مانور بدم

انتخاب بین هوش مصنوعی و کامپایلر - *tarannom* - 20 اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۵۰ ب.ظ

Just HooooshhhSmile

RE: انتخاب بین هوش مصنوعی و کامپایلر - confesseur - 21 اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۴۴ ب.ظ

باتوجه به این وقت کم کدوم فصولش تست خیز ترن؟ترجیحا به ساختمان داده و طراحی الگوریتم نزدیک باشن اون فصول کارمن راحت تره ؟کدوم فصلاش راحته؟ سه فصل مظورتن چه فصلایی هس

انتخاب بین هوش مصنوعی و کامپایلر - energy1 - 21 اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۰۸ ب.ظ

اگر آیتی هستی جستجوهای آگاهانه هرس الفا بتا منطق و بیز بخون
اگر مهندسی هستی هم اگاهانه منطق برنامه ریز بخون ۴تا حداقل از این مباحث که ذکر کردم میاد