تالار گفتمان مانشت
شبیه سازی در Contiki Cooja - نسخه‌ی قابل چاپ

شبیه سازی در Contiki Cooja - WILL - 26 آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۲۲ ب.ظ

سلام،
کسی از دوستان با شبیه سازی Cooja کار کرده است، اگر کسی هستن من به مشورت و راهنمایی ایشان نیاز دارم.
اگر کسی را هم می توانید معرفی کنید ممنون میشم

RE: شبیه سازی در Contiki Cooja - visual.yavar - 19 مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۲۱ ب.ظ

با سلام بنده هم نیاز به راهنمایی و کمک دارم
ممنون میشم

RE: شبیه سازی در Contiki Cooja - WILL - 22 مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۳۴ ب.ظ

(۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۲۱ ب.ظ)visual.yavar نوشته شده توسط:  با سلام بنده هم نیاز به راهنمایی و کمک دارم
ممنون میشم

نتیجه‌ای که من بهش رسیدم این بود که خودم مثال‌های مرتبط با کار خودم را که توی کانتیکی هست را خط به خط بررسی کنم و اجرا کنم و تغییراتی بدم و دوباره اجرا و بررسی و ...
توی researchgate هم اگه جستجو کنید کسانی هستند که راهنماهایی را منتشر کرده‌اند و اگر سوال بپرسید جواب خواهند داد...
کمتر کسی روی این شبیه‌ساز کار کرده و اگر کار کرده بسیار اختصاصی خودش بوده یا سطحی کار کرده...
به نظرم خودتون مثال‌ها را بررسی کنید و یک ماه حسابی داخل کدها بچرخید... کدها اونقدرها که به نظر می‌رسد هم پیچیده نیستند

RE: شبیه سازی در Contiki Cooja - visual.yavar - 22 مرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۲۳ ب.ظ

با سلام خدمت دوست بزرگوار
اگر امکان دارد با بنده تماس بگیرید(۹۱۹۶۵۸۶۳۵۷) چند سوال ساده و ابتدایی دارم
ممنون میشم

RE: شبیه سازی در Contiki Cooja - david84 - 07 آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۴۹ ب.ظ

(۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۳۴ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  
(19 مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۲۱ ب.ظ)visual.yavar نوشته شده توسط:  با سلام بنده هم نیاز به راهنمایی و کمک دارم
ممنون میشم

نتیجه‌ای که من بهش رسیدم این بود که خودم مثال‌های مرتبط با کار خودم را که توی کانتیکی هست را خط به خط بررسی کنم و اجرا کنم و تغییراتی بدم و دوباره اجرا و بررسی و ...
توی researchgate هم اگه جستجو کنید کسانی هستند که راهنماهایی را منتشر کرده‌اند و اگر سوال بپرسید جواب خواهند داد...
کمتر کسی روی این شبیه‌ساز کار کرده و اگر کار کرده بسیار اختصاصی خودش بوده یا سطحی کار کرده...
به نظرم خودتون مثال‌ها را بررسی کنید و یک ماه حسابی داخل کدها بچرخید... کدها اونقدرها که به نظر می‌رسد هم پیچیده نیستند

دوست عزیز سلام. اگه ممکنه به من از طریق سایت یا ایمیلم پیام بدن درمورد شبیه ساز صحبت کنیم
hamid.shpour84@gmail.com