تالار گفتمان مانشت
فروش کتاب‌های نو کنکور ارشد فناوری‌اطلاعات(IT) با تخفیف ویژه - نسخه‌ی قابل چاپ

فروش کتاب‌های نو کنکور ارشد فناوری‌اطلاعات(IT) با تخفیف ویژه - ام ام - ۲۰ آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۵۱ ب.ظ

سلام

کتاب های زیر با تخفیف به فروش می رسند.

۱/طراحی الگوریتم _ پوران پژوهش(یوسفی) _ چاپ دهم(بهار۹۴)_ ۲۴۰۰۰--->19000{بغیر از ۳فصل اول کاملا دست نخورده میباشد}

۲/مهندسی نرم‌افزار _ پارسه(زنجانی) _ چاپ دوم(۱۳۹۳) _ ۲۶۰۰۰--->17000 { بغیر از صفحه اول کاملا نو می باشد} >> " " به فروش رسید" " <<

۳/شبکه‌های کامپیوتری راس و کورُس(ملکیان) _ انتشارات نص(زمستان ۹۳) _ ۲۸۰۰۰---> 24000 {کتاب کاملا نو می‌باشد}

۴/پایگاه داده روحانی رانکوهی _ انتشارات جلوه(ویراست سوم) _ ۱۴۰۰۰--->13000

۵/هوش مصنوعی _ راهیان ارشد(پاییز ۹۴) _ ۳۲۰۰۰---> 27000 { کتاب بغیر از ۵-۶ صفحه اول که زیر بعضی مطالب خط کشیده شده است کاملا نو می‌باشد}

۶/پایگاه داده _ پارسه(کیوان‌پور - ۹۴) _ ۲۷۰۰۰--->19000

هر عزیزی که تمایل به خرید تمام این ۶ مورد با هم دارد، ۵% تخفیف به مبلغ کل تعلق می‌گیرد.( خرید به صورت تک موردی نیز پذیرفته می شود)

دوستانی که تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارند، همین جا یا از طریق پیام خ. اقدام کنند.

تحویل به صورت حضوری(در تهران) و یا ارسال توسط پست‌ می‌باشد و هزینه به عهده خریدار می‌باشد)
[attachment=20803][attachment=20804][attachment=20805][attachment=20806][attachment=20807][attachment=20808][attachment=20809]

فروش کتاب‌های نو کنکور ارشد فناوری‌اطلاعات(IT) با تخفیف ویژه - karimi482 - 21 آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۰۴ ب.ظ

سلام
من کتاب مهندسی نرم افزار پارسه رو میخوام ( البته اگه تا الان به فروش نرفته باشه Smile )

RE: فروش کتاب‌های نو کنکور ارشد فناوری‌اطلاعات(IT) با تخفیف ویژه - ام ام - ۲۳ آبان ۱۳۹۵ ۰۶:۵۵ ب.ظ

(۲۱ آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۰۴ ب.ظ)karimi482 نوشته شده توسط:  سلام
من کتاب مهندسی نرم افزار پارسه رو میخوام ( البته اگه تا الان به فروش نرفته باشه Smile )

سلام

لطفا صندوق نامه هاتان را بررسی کنید.

فروش کتاب‌های نو کنکور ارشد فناوری‌اطلاعات(IT) با تخفیف ویژه - نارینا - ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۰۲ ب.ظ

ام من شبکه کراس رو میخوام
در صورت موجود بودن پیام بدین
@Ro1Arshad