تالار گفتمان مانشت
لطفا کتابی به من معرفی کنید برای درس " رایانش ابری " - نسخه‌ی قابل چاپ

لطفا کتابی به من معرفی کنید برای درس " رایانش ابری " - AH64D - 21 مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۲ ب.ظ

درود دوستان

وقتتون بخیر

لطفا کتاب یا کتاب هایی برای رایانش ابری که ترجمه شده باشه به بنده معرفی کنید از انتشارات خوب و ترجمه روان داشته باشه.

با تشکر از شما دوستان.

RE: لطفا کتابی به من معرفی کنید برای درس " رایانش ابری " - rzeini - 11 آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۱۴ ب.ظ

(۲۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۲ ب.ظ)AH64D نوشته شده توسط:  درود دوستان

وقتتون بخیر

لطفا کتاب یا کتاب هایی برای رایانش ابری که ترجمه شده باشه به بنده معرفی کنید از انتشارات خوب و ترجمه روان داشته باشه.

با تشکر از شما دوستان.
سلام دوست عزیز .آدرس ایمیلتون رو بفرمایید من کتاب pdfبراتون ارسال میکنم.کتاب رایانش ابری آقای مرتضی جوان هم هست

RE: لطفا کتابی به من معرفی کنید برای درس " رایانش ابری " - shaghayegh jafari - 12 دى ۱۳۹۵ ۰۲:۰۳ ق.ظ

(۱۱ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۱۴ ب.ظ)rzeini نوشته شده توسط:  
(21 مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۲ ب.ظ)AH64D نوشته شده توسط:  درود دوستان

وقتتون بخیر

با تشکر از شما دوستان.
سلام دوست عزیز .آدرس ایمیلتون رو بفرمایید من کتاب pdfبراتون ارسال میکنم.کتاب رایانش ابری آقای مرتضی جوان هم هست

لطفا اگه امکانش هست برا منم بفرستید
shaghayeghjafari@yahoo.com

RE: لطفا کتابی به من معرفی کنید برای درس " رایانش ابری " - taban96 - 12 دى ۱۳۹۵ ۱۱:۵۷ ق.ظ

سلام
نمیشه همین جا بیارید بقیه هم استفاده کنند؟؟؟
ممنون میشم

RE: لطفا کتابی به من معرفی کنید برای درس " رایانش ابری " - flash118 - 12 دى ۱۳۹۵ ۱۲:۰۳ ب.ظ

سلام لطفا اینجا قرار بدید ماهم بخونیم امتحان داریم متشکر