تالار گفتمان مانشت
نرم‌افزار علوم تحقیقات تهران یا غیرانتفاعی خاتم... - نسخه‌ی قابل چاپ

نرم‌افزار علوم تحقیقات تهران یا غیرانتفاعی خاتم... - hosein.r - 15 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۲۸ ب.ظ

سلام به همه
دوستان میشه راهنمایی کنید که کدوم‌یک از این دو بهتره.
ضمن این‌که قصد خوندن دکترا هم دارم.
خیلی ممنون.

نرم‌افزار علوم تحقیقات تهران یا غیرانتفاعی خاتم... - hosein.r - 17 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۰ ق.ظ

دوستان اگه میشه راهنمایی کنید

نرم‌افزار علوم تحقیقات تهران یا غیرانتفاعی خاتم... - hosein.r - 23 شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۳۷ ب.ظ

دوستان خدا رو شکر علوم تحقیقات قبول شدم. لطفا تو رو خدا راهنمایی کنید که کدوم بهتره، غیرانتفاعی خاتم یا علوم تحقیقات تهران؟

RE: نرم‌افزار علوم تحقیقات تهران یا غیرانتفاعی خاتم... - peyman.H - 26 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ب.ظ

(۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۳۷ ب.ظ)hosein.r نوشته شده توسط:  دوستان خدا رو شکر علوم تحقیقات قبول شدم. لطفا تو رو خدا راهنمایی کنید که کدوم بهتره، غیرانتفاعی خاتم یا علوم تحقیقات تهران؟

علوم تحقیقات قطعا و یقینا گزینه بهتریه( البته اگه هزینه اش براتون مهم نباشه). علوم تحقیقات تنها واحد معتبر دانشگاه آزاد از نظر سایر دانشگاهاست. اگر تو اطلاعیه دانشگاه های مختلف برای پذیرش بدون آزمون ارشد نگاه کنین اغلب به دانشجوهای علوم تحقیقات هم اجازه میدن که درخواستشون رو ارسال کنن. اساتید خوبی هم شنیدم داره.

RE: نرم‌افزار علوم تحقیقات تهران یا غیرانتفاعی خاتم... - davood.hanifi - 27 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۴۸ ق.ظ

خاتم بهتره به دلایل زیر:

استاداش خیلی تاپ هستن، ازجمله پرفسور موقر، دکتر ناوی، دکتر عشقی، دکتر میریان و...
خیلی کنفرانس و نشست‌های معتبر برگزار میشه.
دانشگاه به لحاظ امکانات عالی هستش(فقط یک‌بار تشریف ببرین نگا کنین).
خیلی به دانشجوها احترام میزارن.
چون استادا معمولا برای دانشگاه‌های خوب هستن براحتی میتونین دکتری باهاشون اوکی بشین.