تالار گفتمان مانشت
۲۷۱ هوش + ۳۲۵ نرم افزار+ شاگرد اولی - نسخه‌ی قابل چاپ

۲۷۱ هوش + ۳۲۵ نرم افزار+ شاگرد اولی - m.1373 - 11 مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۲ ب.ظ

[attachment=20384]
سلام خدمت دوستان
من تازه با این گروه آشنا شدم و کارنامم رو برای استفاده ی آیندگان قرار می دهم
نمیدونم با رتبه ای که آوردم و با شاگرد اولی میتونم یکی از دانشگاه های تهران قبول بشم یا نه!!!(البته منظورم خوارزمی و رجایی و ... نیست، دانشگاه های خوبه تهرانو میگم) Huh Huh
اول گرایش نرم افزار دانشگاه های تهران رو زدم ، بعدم هوش دانشگاه های تهرانو... ( البته نرمو بیشتر دوست دارم و امیدوارم اگه بنا به قبولیه نرم قبول بشم) Smile Smile
امسال چون ترم آخر کارشناسی بودم نتونستم برای کنکور وقت بذارم و هیچی نخوندم و با دانش پایه ای خودم رفتم سر جلسه Confused Confused
به هر حال اگه تهران قبول بشم که میرم(چون خودم تهرانیم میگم وگرنه دانشگاه های اصفهان، مشهد، شیراز ... هم عالین)، اگرم که قبول نشم احتمالا برم سربازی چون حوصله ی پشت کنکور بودنو ندارم) Sad Sad
به هر حال امیدوارم همه ی دوستان به نتیجه ی دلخواهشون برسن و بابت این مجموعه ی خوبی که ایجاد شده از ادمین های بزرگوار تشکر می کنم Shy Shy

RE: 271 هوش + ۳۲۵ نرم افزار+ شاگرد اولی - saeid.dehnavi73 - 11 مرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۲۰ ب.ظ

(۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۲ ب.ظ)m.1373 نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان
نمیدونم با رتبه ای که آوردم و با شاگرد اولی میتونم یکی از دانشگاه های تهران قبول بشم یا نه!!!(البته منظورم خوارزمی و رجایی و ... نیست، دانشگاه های خوبه تهرانو میگم) Huh Huh
اول گرایش نرم افزار دانشگاه های تهران رو زدم ، بعدم هوش دانشگاه های تهرانو... ( البته نرمو بیشتر دوست دارم و امیدوارم اگه بنا به قبولیه نرم قبول بشم) Smile Smile
امسال چون ترم آخر کارشناسی بودم نتونستم برای کنکور وقت بذارم و هیچی نخوندم و با دانش پایه ای خودم رفتم سر جلسه Confused Confused
به هر حال اگه تهران قبول بشم که میرم(چون خودم تهرانیم میگم وگرنه دانشگاه های اصفهان، مشهد، شیراز ... هم عالین)، اگرم که قبول نشم احتمالا برم سربازی چون حوصله ی پشت کنکور بودنو ندارم) Sad Sad
به هر حال امیدوارم همه ی دوستان به نتیجه ی دلخواهشون برسن و بابت این مجموعه ی خوبی که ایجاد شده از ادمین های بزرگوار تشکر می کنم Shy Shy

سلام دوست عزیز ورودتون رو به مانشت تبریک میگم
تراز گرایش هوش مصنوعی شما با اعمال سهمیه شاگرد اولی ۵۶۶۴ و تراز نرم افزار شما با اعمال سهمیه ۵۲۱۳ میشه
این تراز ها رو با کارنامه های دوستان مقایسه کنید ببینید رتبتون با سهمیه چند میشه ولی فکر کنم نرم افزارتون حدود ۱۸۵ و هوش حدود ۱۰۰ بشین
موفق باشید

۲۷۱ هوش + ۳۲۵ نرم افزار+ شاگرد اولی - arixooo - 12 مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۴۴ ق.ظ

سلام،
یکی از دوستای ما رتبه اش شده ۲۹۰ آی تی، به نظرتون مجازی امیر کبیر قبول میشه؟
بازه قبولی در مجازی امیر کبیر الان چنده؟

RE: 271 هوش + ۳۲۵ نرم افزار+ شاگرد اولی - m.1373 - 12 مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۵۶ ب.ظ

(۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۵ ب.ظ)Eagle 72 نوشته شده توسط:  [quote='m.1373' pid='416782' dateline='1470044541']

سلام خدمت دوستان

سلام دوست عزیز
یعنی نرم افزار خواجه نصیر و تربیت مدرس را بالاتر از هوش امیر کبیر زدین؟

سلام دوست گرامی
خواجه نصیر در گرایش نرم افزار پذیرش نداشت ولی نرم تربیت مدرس را بالاتر از هوش امیر کبیر زدم ولی با تراز و رتبه جدید فکر نمیکنم هیچکدومو قبول بشم و احتمال قبولی هوش خواجه نصیر برام وجود داره (من فقط روزانه ها را زدم)

۲۷۱ هوش + ۳۲۵ نرم افزار+ شاگرد اولی - tondar.sal - 13 مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۰۵ ب.ظ

کدوم دانشگاه بودی کارشناسی؟؟