تالار گفتمان مانشت
تاریخ برگزاری کنکور - نسخه‌ی قابل چاپ

تاریخ برگزاری کنکور - - rasool - - 09 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۶ ق.ظ

الله

با سلام.
تاریخ برگزاری کنکورهای نرم افزار و آی تی و علوم کامپیوتر ۹۰ چطوری بود؟
کدوما همزمان هستند و ... ؟ امسال احتمالا چطوریه؟

متشکرم.

تاریخ برگزاری کنکور - - rasool - - 09 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۴۱ ب.ظ

خیلی ممنون از جواب.
منظورم همزمانی بود . اینکه دقیقا کدوما همزمانند؟( یعنی ترتیب برگزاری این سه رشته)

تاریخ برگزاری کنکور - HighVoltage - 09 مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۳۲ ب.ظ

امسال از این قرار بود که صبح کنکور آی تی و علوم کامپیوتر به صورت همزمان برگزار شد عصر همون روز نوبت اول کنکور مهندسی کامپیوتر و فردا صبح نوبت دوم آزمون مهندسی کامپیوتر برگزار شد.
احتمال زیاد امسال اواخر بهمن و به همین صورت برگزار میشه.

تاریخ برگزاری کنکور - arian_61 - 13 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۵ ب.ظ

(۰۹ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۳۲ ب.ظ)High_Voltage نوشته شده توسط:  امسال از این قرار بود که صبح کنکور آی تی و علوم کامپیوتر به صورت همزمان برگزار شد عصر همون روز نوبت اول کنکور مهندسی کامپیوتر و فردا صبح نوبت دوم آزمون مهندسی کامپیوتر برگزار شد.
احتمال زیاد امسال اواخر بهمن و به همین صورت برگزار میشه.

تا حالا هر سال همینجوری بوده

تاریخ برگزاری کنکور - afshin007 - 19 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۷ ب.ظ

آقا یه سوال .... ضایعیتش رو بذارید به حساب کم تجربگی من‌! توی کنکور ارشد غیر از درسهای فنی و زبان انگلیسی سوالات عمومی مثل معارف و ادبیات فارسی و درسهای عمومی کارشناسی هم سوال میاد ؟!

RE: تاریخ برگزاری کنکور - firouzi.s - 19 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ

(۱۹ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۷ ب.ظ)afshin007 نوشته شده توسط:  آقا یه سوال .... ضایعیتش رو بذارید به حساب کم تجربگی من‌! توی کنکور ارشد غیر از درسهای فنی و زبان انگلیسی سوالات عمومی مثل معارف و ادبیات فارسی و درسهای عمومی کارشناسی هم سوال میاد ؟!
نه نمیاد

RE: تاریخ برگزاری کنکور - - rasool - - 19 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۸ ب.ظ

(۱۹ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۷ ب.ظ)afshin007 نوشته شده توسط:  آقا یه سوال .... ضایعیتش رو بذارید به حساب کم تجربگی من‌! توی کنکور ارشد غیر از درسهای فنی و زبان انگلیسی سوالات عمومی مثل معارف و ادبیات فارسی و درسهای عمومی کارشناسی هم سوال میاد ؟!

دوست عزیز‌، دفترچه شماره یک کنکور ارشد رو ضمیمه کردم.
می تونید در اونجا از وضعیت دروس امتحانی در هر رشته ای آگاه شوید.

یا علی (ع)