تالار گفتمان مانشت
شهریه ثابت شبانه شهید بهشتی ۲ میلیون و ۱۰۰ ؟؟! از مبلغ دقیق خبر دارین؟؟ اطلاع بدید - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
شهریه ثابت شبانه شهید بهشتی ۲ میلیون و ۱۰۰ ؟؟! از مبلغ دقیق خبر دارین؟؟ اطلاع بدید - f_moghadam - 02 تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۱۰ ب.ظ

شهریه ثابت شبانه دانشگاه شهید بهشتی ممکنه انقدر بیشتر از شبانه دانشگاه تهران و امیر کبیر باشه؟؟

RE: شهریه ثابت شبانه شهید بهشتی ۲ میلیون و ۱۰۰ ؟؟! از مبلغ دقیق خبر دارین؟؟ اطلاع بدید - mahyamk - 02 تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۶ ب.ظ

سلام

فکر کنم درسته ...
HuhHuh
ترمی ۳ در میاد حداقل!

از سایت دانشگاه شهید بهشتی برداشتم این pdf و شهریه رو حساب کنید خودتون

شهریه ثابت شبانه شهید بهشتی ۲ میلیون و ۱۰۰ ؟؟! از مبلغ دقیق خبر دارین؟؟ اطلاع بدید - gaslakh - 02 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ب.ظ

در طی این چندسال اولین باره که مشاهده میکنم دانشگاه شهید بهشتی به صورت شبانه ظرفیت برا (مهندسی کامپیوتر-IT و علوم کامپیوتر) ظرفیت اعلام میکنه، اصولا این دانشگاه اصلا شبانه نمیگرفت . همین شبانه گرفتنش به اندازه کافی عجیب هست چه برسه به پولش . مطمئن باشید این هزینه کاملا فکر شده هست حتی اگر از شبانه شریف و تهران و... بیشتر باشد چرا که شبانه بهشتی به هر صورت برای بسیاری از دانشجوها وسوسه انگیزه حتی اگر هزینه اش دوبرابر دانشگاههای دیگه باشه. متاسفانه سیاست به سمتی خواهد رفت که تا چند سال آینده واژه روزانه یک واژه نامانوس در فرهنگ دانشگاهها خواهد شد و پول حرف اول را در دانشگاهها خواهد زد.

شهریه ثابت شبانه شهید بهشتی ۲ میلیون و ۱۰۰ ؟؟! از مبلغ دقیق خبر دارین؟؟ اطلاع بدید - MeysamPH - 03 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۲۲ ق.ظ

شهریه ثابت شهیدبهشتی: دو میلیون و صد هزار تومان

شهریه ثابت امیرکببیر: ۷ صد و ۷۰ هزار تومان

خیلی عجیبه!!

چرا انقدر فرق داره، درسته این مبلغ ؟!

RE: شهریه ثابت شبانه شهید بهشتی ۲ میلیون و ۱۰۰ ؟؟! از مبلغ دقیق خبر دارین؟؟ اطلاع بدید - karbar - 03 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۲۸ ق.ظ

(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ب.ظ)gaslakh نوشته شده توسط:  در طی این چندسال اولین باره که مشاهده میکنم دانشگاه شهید بهشتی به صورت شبانه ظرفیت برا (مهندسی کامپیوتر-IT و علوم کامپیوتر) ظرفیت اعلام میکنه، اصولا این دانشگاه اصلا شبانه نمیگرفت . همین شبانه گرفتنش به اندازه کافی عجیب هست چه برسه به پولش . مطمئن باشید این هزینه کاملا فکر شده هست حتی اگر از شبانه شریف و تهران و... بیشتر باشد چرا که شبانه بهشتی به هر صورت برای بسیاری از دانشجوها وسوسه انگیزه حتی اگر هزینه اش دوبرابر دانشگاههای دیگه باشه. متاسفانه سیاست به سمتی خواهد رفت که تا چند سال آینده واژه روزانه یک واژه نامانوس در فرهنگ دانشگاهها خواهد شد و پول حرف اول را در دانشگاهها خواهد زد.

دلیل اینکه میگید بهشتی وسوسه انگیزه چیه؟!

RE: شهریه ثابت شبانه شهید بهشتی ۲ میلیون و ۱۰۰ ؟؟! از مبلغ دقیق خبر دارین؟؟ اطلاع بدید - gaslakh - 03 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۹ ق.ظ

(۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۲۸ ق.ظ)karbar نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ب.ظ)gaslakh نوشته شده توسط:  در طی این چندسال اولین باره که مشاهده میکنم دانشگاه شهید بهشتی به صورت شبانه ظرفیت برا (مهندسی کامپیوتر-IT و علوم کامپیوتر) ظرفیت اعلام میکنه، اصولا این دانشگاه اصلا شبانه نمیگرفت . همین شبانه گرفتنش به اندازه کافی عجیب هست چه برسه به پولش . مطمئن باشید این هزینه کاملا فکر شده هست حتی اگر از شبانه شریف و تهران و... بیشتر باشد چرا که شبانه بهشتی به هر صورت برای بسیاری از دانشجوها وسوسه انگیزه حتی اگر هزینه اش دوبرابر دانشگاههای دیگه باشه. متاسفانه سیاست به سمتی خواهد رفت که تا چند سال آینده واژه روزانه یک واژه نامانوس در فرهنگ دانشگاهها خواهد شد و پول حرف اول را در دانشگاهها خواهد زد.

خود شما اگه بدونید بجای یک روزانه دانشگاه شهرستان شبانه بهشتی میتونید قبول شید وسوسه نمیشید ؟!!
شبانه دانشگاههای تراز اول کشور همیشه خواهان داره ،با هر هزینه ای ٍ بستگی به انصاف هیئت امنا دانشگاه داره.

RE: شهریه ثابت شبانه شهید بهشتی ۲ میلیون و ۱۰۰ ؟؟! از مبلغ دقیق خبر دارین؟؟ اطلاع بدید - karbar - 03 تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۳۷ ق.ظ

(۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۹ ق.ظ)gaslakh نوشته شده توسط:  
(03 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۲۸ ق.ظ)karbar نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ب.ظ)gaslakh نوشته شده توسط:  در طی این چندسال اولین باره که مشاهده میکنم دانشگاه شهید بهشتی به صورت شبانه ظرفیت برا (مهندسی کامپیوتر-IT و علوم کامپیوتر) ظرفیت اعلام میکنه، اصولا این دانشگاه اصلا شبانه نمیگرفت . همین شبانه گرفتنش به اندازه کافی عجیب هست چه برسه به پولش . مطمئن باشید این هزینه کاملا فکر شده هست حتی اگر از شبانه شریف و تهران و... بیشتر باشد چرا که شبانه بهشتی به هر صورت برای بسیاری از دانشجوها وسوسه انگیزه حتی اگر هزینه اش دوبرابر دانشگاههای دیگه باشه. متاسفانه سیاست به سمتی خواهد رفت که تا چند سال آینده واژه روزانه یک واژه نامانوس در فرهنگ دانشگاهها خواهد شد و پول حرف اول را در دانشگاهها خواهد زد.

خود شما اگه بدونید بجای یک روزانه دانشگاه شهرستان شبانه بهشتی میتونید قبول شید وسوسه نمیشید ؟!!
شبانه دانشگاههای تراز اول کشور همیشه خواهان داره ،با هر هزینه ای ٍ بستگی به انصاف هیئت امنا دانشگاه داره.
از این لحاظBig Grin فکر کردم تاکید خاصی رو بهشتی بودنش داریدBig Grin

شهریه ثابت شبانه شهید بهشتی ۲ میلیون و ۱۰۰ ؟؟! از مبلغ دقیق خبر دارین؟؟ اطلاع بدید - ahmad8990 - 03 تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۱ ب.ظ

آقا من یکی از دوستام اونجاس میگه شهریه ش خیلی کمتره, اینطور که میگفت همون مثل بقیه دانشگاه هاست, یعنی ثابتش حدود ششصد هفتصد تومن, سایتش چرا اینجوری نوشته پس ؟؟ کسی نمیتونه از خود دانشگاه بپرسه که مطمئن شیم ؟؟

RE: شهریه ثابت شبانه شهید بهشتی ۲ میلیون و ۱۰۰ ؟؟! از مبلغ دقیق خبر دارین؟؟ اطلاع بدید - MeysamPH - 04 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۲۸ ق.ظ

(۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۱ ب.ظ)ahmad8990 نوشته شده توسط:  آقا من یکی از دوستام اونجاس میگه شهریه ش خیلی کمتره, اینطور که میگفت همون مثل بقیه دانشگاه هاست, یعنی ثابتش حدود ششصد هفتصد تومن, سایتش چرا اینجوری نوشته پس ؟؟ کسی نمیتونه از خود دانشگاه بپرسه که مطمئن شیم ؟؟

اینطوری باشه که خیلی خوبه.

من چهارشنبه زنگ زدم امورمالی، اما کسی جواب نداد، یعنی تلفن رو بر نداشتند!

دوستانی که آشنا دارند بپرسند و اطلاع بدند لطفا،

این سوال خیلیاست!

شهریه ثابت شبانه شهید بهشتی ۲ میلیون و ۱۰۰ ؟؟! از مبلغ دقیق خبر دارین؟؟ اطلاع بدید - mohsein - 04 تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۲ ق.ظ

دوستان درساتون هم همین جوری می خونید
این شهریه برای پردیس دانشگاه شهید بهشتی است نه شبانه

RE: شهریه ثابت شبانه شهید بهشتی ۲ میلیون و ۱۰۰ ؟؟! از مبلغ دقیق خبر دارین؟؟ اطلاع بدید - p30SiNa - 04 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۱ ق.ظ

(۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۲ ق.ظ)mohsein نوشته شده توسط:  دوستان درساتون هم همین جوری می خونید

نوشته هزینه شبانه ۶۰درصد هزینه پردیس که میشه ۲ میلیون و ۱۰۰/

RE: شهریه ثابت شبانه شهید بهشتی ۲ میلیون و ۱۰۰ ؟؟! از مبلغ دقیق خبر دارین؟؟ اطلاع بدید - MeysamPH - 04 تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۹ ب.ظ

(۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۲ ق.ظ)mohsein نوشته شده توسط:  دوستان درساتون هم همین جوری می خونید

RE: شهریه ثابت شبانه شهید بهشتی ۲ میلیون و ۱۰۰ ؟؟! از مبلغ دقیق خبر دارین؟؟ اطلاع بدید - f_moghadam - 05 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ ب.ظ

سلام دوستان من امروز موفق شدم با واحد مدیریت مالی دانشگاه شهید بهشتی تماس بگیرم و به طور دقیق گفتند شهریه کارشناسی ارشد شبانه (نوبت دوم) رشته های علوم کامپیوتر و مهندسی کامپیوتر به این ترتیب هستند :

شهریه ثابت : ۲ میلیون و ۱۴۶ هزار تومان

شهریه هر واحد درس نظری : ۱۷۵ هزار تومان

شهریه هر واحد درس عملی : ۳۵۰ هزار تومان

شهریه هر واحد پایان نامه : ۳۵۰ هزار تومان

در ضمن گفتند این شهریه ها اعلام شده برای سال ۹۵ هستند و ممکن است شهریه ها ۱۰٪ افزایش قیمت داشته باشند.

شهریه ثابت شبانه شهید بهشتی ۲ میلیون و ۱۰۰ ؟؟! از مبلغ دقیق خبر دارین؟؟ اطلاع بدید - MeysamPH - 05 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۸ ب.ظ

چرا انقدر بالاست،

نگفتند شهریه ثابتشون چرا اینطوریه؟

این نامردیه!

RE: شهریه ثابت شبانه شهید بهشتی ۲ میلیون و ۱۰۰ ؟؟! از مبلغ دقیق خبر دارین؟؟ اطلاع بدید - f_moghadam - 05 تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۰ ب.ظ

نامردی نیست چون اجبار نکردن که شبانه دانشگاهشون رو انتخاب کنیم

من در مورد تفاوت قیمت پرسیدم و گفتند مصوبه دانشگاهها با هم فرق دارند