تالار گفتمان مانشت
سلام بچه ها .لطفاً کمک کنید .به معدل موثر دقت کردین؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

سلام بچه ها .لطفاً کمک کنید .به معدل موثر دقت کردین؟ - saba6000 - 02 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۵ ق.ظ

سلام بچه ها .راستش من خیلی نگرانم.
من لیسانسم نرم افزار بوده ازاد تهران . ارشد علوم شرکت کردم. الان معدل منو که ۱۴/۵۵ اعلام کرده بودم همون زدن .ولی معدل موثرمو ۱۴/۹۷ زدن میشه همچین چیزی؟

RE: سلام بچه ها .لطفاً کمک کنید .به معدل موثر دقت کردین؟ - snskn - 02 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۸ ق.ظ

(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۵ ق.ظ)saba6000 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها .راستش من خیلی نگرانم.
من لیسانسم نرم افزار بوده ازاد تهران . ارشد علوم شرکت کردم. الان معدل منو که ۱۴/۵۵ اعلام کرده بودم همون زدن .ولی معدل موثرمو ۱۴/۹۷ زدن میشه همچین چیزی؟
بله میشه چنین چیزی
ضریب دانشگاه رو تاثیر میدن و نگران نباشید

RE: سلام بچه ها .لطفاً کمک کنید .به معدل موثر دقت کردین؟ - saba6000 - 02 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۴ ق.ظ

(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۸ ق.ظ)snskn نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۵ ق.ظ)saba6000 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها .راستش من خیلی نگرانم.
بله میشه چنین چیزی
ممنونم از این که جواب دادین.من ازاد تهران جنوب بودم مگه ضریب ازادا همه ۱ نیست آخه؟

RE: سلام بچه ها .لطفاً کمک کنید .به معدل موثر دقت کردین؟ - snskn - 02 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۵ ق.ظ

(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۴ ق.ظ)saba6000 نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۸ ق.ظ)snskn نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۵ ق.ظ)saba6000 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها .راستش من خیلی نگرانم.
بله میشه چنین چیزی
ممنونم از این که جواب دادین.من ازاد تهران جنوب بودم مگه ضریب ازادا همه ۱ نیست آخه؟
فقط علوم شرکت کردین؟
چندتا کارنامه که دیدم معدل موثر رشته شناور از رشته اصلی بیشتر بود
نگران نباشید این موثر رو خودشون حساب میکنن.همین که معدل اصلیتون درسته جای نگرانی نداره

RE: سلام بچه ها .لطفاً کمک کنید .به معدل موثر دقت کردین؟ - saba6000 - 02 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۲ ب.ظ

(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۵ ق.ظ)snskn نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۴ ق.ظ)saba6000 نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۸ ق.ظ)snskn نوشته شده توسط:  
بله میشه چنین چیزی
فقط علوم شرکت کردین؟
چندتا کارنامه که دیدم معدل موثر رشته شناور از رشته اصلی بیشتر بود
نگران نباشید این موثر رو خودشون حساب میکنن.همین که معدل اصلیتون درسته جای نگرانی نداره
ممنونم.دعاتون میکنم.

سلام بچه ها .لطفاً کمک کنید .به معدل موثر دقت کردین؟ - newwink - 02 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۰ ب.ظ

واس منم دعا کنید، ...