تالار گفتمان مانشت
مقایسه دانشگاه های یزد، کاشان و قم - نسخه‌ی قابل چاپ

مقایسه دانشگاه های یزد، کاشان و قم - Aree - 02 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۰ ق.ظ

سلام بچه ها اگه لطف کنید و زود جواب بدین ممنون میشم چون امروز روز آخر انتخاب رشته هست.
میخوام بدونم بین دانشگاه های یزد و کاشان و قم برای نرم افزار کدوم اوضاعش بهتره و تا چه رتبه ای میگیرن؟
هرچی گشتم انگار هیچکس تا الان حرفی راجع به اینا نزده بود. میخوام ببینم ارزش رفتن داره یا بشینم واسه سال بعد.
پیشاپیش ممنون.

RE: مقایسه دانشگاه های یزد، کاشان و قم - sabafarhadi - 02 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۴ ق.ظ

(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۰ ق.ظ)Aree نوشته شده توسط:  سلام بچه ها اگه لطف کنید و زود جواب بدین ممنون میشم چون امروز روز آخر انتخاب رشته هست.
میخوام بدونم بین دانشگاه های یزد و کاشان و قم برای نرم افزار کدوم اوضاعش بهتره و تا چه رتبه ای میگیرن؟
هرچی گشتم انگار هیچکس تا الان حرفی راجع به اینا نزده بود. میخوام ببینم ارزش رفتن داره یا بشینم واسه سال بعد.
پیشاپیش ممنون.

دانشگاه قم که نرم افزار نداره، اما دانشگاه صنعتی قم رو که تحقیق کردم دانشگاهی بسیار کوچک و به اندازه یک مدرسه است! و بچه های اونجا میگفتن به هیچ وجه اینجا رو انتخاب نکنید. برای رشته نرم افزار هم دو تا استاد بیشتر نداره. با رتبه های حدود ۴۵۰ تا ۵۰۰ قبول میشید.
در مورد دانشگاه کاشان من به صورت اینترنتی تحقیق کردم در بین دانشگاه های شهرستان دانشگاه نسبتا خوبیه! امکانات خیلی خوبه داره و استادانش هم نسبتا خوب هستند. کلا دانشگاه مناسبیه و خیلی خیلی از صنعتی قم بهتره. با رتبه حدود ۲۵۰ روزانه قبول میشید. و ۲۵۰ تا ۳۰۰ و خورده ای شبانه
دانشگاه یزد رو اطلاعی ندارم..

RE: مقایسه دانشگاه های یزد، کاشان و قم - Aree - 02 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۴ ق.ظ

(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۴ ق.ظ)sabafarhadi نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۰ ق.ظ)Aree نوشته شده توسط:  سلام بچه ها اگه لطف کنید و زود جواب بدین ممنون میشم چون امروز روز آخر انتخاب رشته هست.
پیشاپیش ممنون.

دانشگاه قم که نرم افزار نداره، اما دانشگاه صنعتی قم رو که تحقیق کردم دانشگاهی بسیار کوچک و به اندازه یک مدرسه است! و بچه های اونجا میگفتن به هیچ وجه اینجا رو انتخاب نکنید. برای رشته نرم افزار هم دو تا استاد بیشتر نداره. با رتبه های حدود ۴۵۰ تا ۵۰۰ قبول میشید.
در مورد دانشگاه کاشان من به صورت اینترنتی تحقیق کردم در بین دانشگاه های شهرستان دانشگاه نسبتا خوبیه! امکانات خیلی خوبه داره و استادانش هم نسبتا خوب هستند. کلا دانشگاه مناسبیه و خیلی خیلی از صنعتی قم بهتره. با رتبه حدود ۲۵۰ روزانه قبول میشید. و ۲۵۰ تا ۳۰۰ و خورده ای شبانه
دانشگاه یزد رو اطلاعی ندارم..
ممنون از پاسختون.. منم منظورم صنعتی قم بود. پس به نظر شما کاشان ارزش داره ولی صنعتی قم اصلا؟

مقایسه دانشگاه های یزد، کاشان و قم - mojtaba95 - 11 خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۰۵ ب.ظ

ممنون من هم همین سوال را دشتم