تالار گفتمان مانشت
۹۳ علوم کامپیوتر و ۱۴ دانش - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
RE: 93 علوم کامپیوتر و ۱۴ دانش - AminKho - 18 تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۹ ق.ظ

(۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۴ ب.ظ)razieh.msh91 نوشته شده توسط:  سلام،من کنکور ارشد۹۷ دادم و رتبم۹۳ شد ولی بدون سهمیه،بنظرتون منم روزانه شهیدبهشتی قبول میشم؟

(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۶ ق.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  علوم کامپیوتر: روزانه بهشتی و شبانه امیرکبیر
دانش: شبانه تهران و روزانه خوارزمی

سلام،من امسال کنکور۹۷ دادم،رتبم۹۳ بدون سهمیه شده،بنظرتون روزانه شهیدبهشتی قبول میشم؟
سلام
بله خیلی راحت قبول میشید. امیرکبیر رو هم بزنید بعضی ازگرایش هاشو میارید

RE: 93 علوم کامپیوتر و ۱۴ دانش - razieh.msh91 - 21 تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۹ ب.ظ

(۱۸ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۹ ق.ظ)AminKho نوشته شده توسط:  
(16 تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۴ ب.ظ)razieh.msh91 نوشته شده توسط:  سلام،من کنکور ارشد۹۷ دادم و رتبم۹۳ شد ولی بدون سهمیه،بنظرتون منم روزانه شهیدبهشتی قبول میشم؟

(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۶ ق.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  علوم کامپیوتر: روزانه بهشتی و شبانه امیرکبیر

سلام،من امسال کنکور۹۷ دادم،رتبم۹۳ بدون سهمیه شده،بنظرتون روزانه شهیدبهشتی قبول میشم؟
سلام
بله خیلی راحت قبول میشید. امیرکبیر رو هم بزنید بعضی ازگرایش هاشو میارید
جدی میگین؟آخه تعداد روزانه های امسال تهران۷۷تاست،من خیلی سردرگم شده بودم،آخه تو مانشت با رتبه۱۴۱ هم دیدم که روزانه شهیدبهشتی آورده بودن.قبولی های علوم کامپیوتر خیلی خیلی عجیبه.
یه سوال دیگه هم اینکه برای رشته علوم کامپیوتر شهیدبهشتی بهتره یا امیرکبیر؟

RE: 93 علوم کامپیوتر و ۱۴ دانش - AminKho - 23 تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ب.ظ

درمورد بخش اول سوالتون باید بگم: ببینید رشته علوم کامپیوتر هم پوشانی داره با رشته‌های ریاضی و همینطور مهندسی های کامپیوتر. برا همین شما تا جایی که من بدونم شهید بهشتی رو میارید.
در مورد قسمت دوم بستگی داره شما چه گرایشی از علوم کامپیوتر رو بخوایید انتخاب کنید. علوم کامپیوتر شهید بهشتی تنوع گرایش بالایی داره و از این جهت بهتر از بقیه س. پس اگه نمیدونید چه گرایشی میخوایید برید شهیدبهشتی بهتره.
از طرفی مشخصا امیرکبیر در گرایش‌هایی که داره بهتره از شهیدبهشتی هستش.
به عنوان مثال در گرایش محاسبات علمی تا جایی که من خبر داشته باشم تو ایران بهترین اساتید رو داره ولی مثلا گرایش بایوانفورماتیک شهیدبهشتی و گروهی که دکتر اصلاحچی داره فوق العاده ست.
نمیدونم جوابتون رو کامل دادم بخصوص برای قسمت دوم سوالتون ولی اگه باز سوالی داشتید به تلگرامم پیام بدید. amin92kh

RE: 93 علوم کامپیوتر و ۱۴ دانش - razieh.msh91 - 25 تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۱ ق.ظ

(۲۳ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ب.ظ)AminKho نوشته شده توسط:  درمورد بخش اول سوالتون باید بگم: ببینید رشته علوم کامپیوتر هم پوشانی داره با رشته‌های ریاضی و همینطور مهندسی های کامپیوتر. برا همین شما تا جایی که من بدونم شهید بهشتی رو میارید.
در مورد قسمت دوم بستگی داره شما چه گرایشی از علوم کامپیوتر رو بخوایید انتخاب کنید. علوم کامپیوتر شهید بهشتی تنوع گرایش بالایی داره و از این جهت بهتر از بقیه س. پس اگه نمیدونید چه گرایشی میخوایید برید شهیدبهشتی بهتره.
از طرفی مشخصا امیرکبیر در گرایش‌هایی که داره بهتره از شهیدبهشتی هستش.
به عنوان مثال در گرایش محاسبات علمی تا جایی که من خبر داشته باشم تو ایران بهترین اساتید رو داره ولی مثلا گرایش بایوانفورماتیک شهیدبهشتی و گروهی که دکتر اصلاحچی داره فوق العاده ست.
نمیدونم جوابتون رو کامل دادم بخصوص برای قسمت دوم سوالتون ولی اگه باز سوالی داشتید به تلگرامم پیام بدید. amin92kh

از اینکه ب سوالام جواب دادین خیلی خیلی ممنونم.امیداوارم همینطور که گفتین شهیدبهشتی قبول شم.از بین گرایشا الگوریتم و نظریه محاسبه رو خیلی دوس دارم.ولی بازم انتخاب گرایش سخته چون بالاخره ی چیزی باید انتخاب کنی که بعد واسه دکترا هم بدردبخوره.حالا دیگه من نظریه محاسبه بهشتی رو زدم دعا کنین که قبول شم

RE: 93 علوم کامپیوتر و ۱۴ دانش - AminKho - 25 تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ق.ظ

ایشالا قبول شید. برای این گرایش شهیدبهشتی خوبه ولی دانشگاه امیرکبیر خیلی بهتره و اونو بالاتر بزنید. ایشالا اونو قبول شید

RE: 93 علوم کامپیوتر و ۱۴ دانش - e_mkazemi - 25 تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۰ ق.ظ

سلام دوستان اگر از فارغ التحصیلان ارشد نرم افزار و فناوری اطلاعات دانشگاه گیلان کسی در گروه هست و علاقه به تدریس داره لطفا به آی دی elham13950523@ پیام بده

۹۳ علوم کامپیوتر و ۱۴ دانش - مرادبیکی - ۲۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۵۴ ب.ظ

سلام رتبه ۲۲۶ گرایش یک ۲۳۵ گرایش دو کجا ها قبول میشن؟!

RE: 93 علوم کامپیوتر و ۱۴ دانش - mhgg - 25 تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۸ ب.ظ

اگه ریاضیت خوبه و خیلی علاقه به برنامه‌نویسی نداری برو علوم کامپیوتر.
اگه برنامه‌نویسیت خوبه و به بازار کار فکر میکنی و یا کار میکنی حتما بیا مهندسی دانش اون هم دانشگاه تهران. (قطعا شبانه‌ش رو میاری)
من خودم مهندسی دانش دانشگاه تهران میخونم با رتبه ۱۲ هم اینجا قبول شدم. بیشتر کارای موفق اینجا تم کارای داده‌کاویه.

[ببخشید که دیر جواب دادم]

RE: 93 علوم کامپیوتر و ۱۴ دانش - AminKho - 26 تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳ ب.ظ

(۲۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۵۴ ب.ظ)مرادبیکی نوشته شده توسط:  سلام رتبه ۲۲۶ گرایش یک ۲۳۵ گرایش دو کجا ها قبول میشن؟!

اگه ۲۲۶ علوم کامپیوتر شدید، شما احتمالا روزانه یا نهایت شبانه‌ی علوم کامپیوتر علامه رو بیارید. اگه ۲۳۵ علوم کامپیوتر شدید که همون شبانه‌ی علامه رو میارید

RE: 93 علوم کامپیوتر و ۱۴ دانش - مرادبیکی - ۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۲۹ ب.ظ

(۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳ ب.ظ)AminKho نوشته شده توسط:  
(25 تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۵۴ ب.ظ)مرادبیکی نوشته شده توسط:  سلام رتبه ۲۲۶ گرایش یک ۲۳۵ گرایش دو کجا ها قبول میشن؟!

اگه ۲۲۶ علوم کامپیوتر شدید، شما احتمالا روزانه یا نهایت شبانه‌ی علوم کامپیوتر علامه رو بیارید. اگه ۲۳۵ علوم کامپیوتر شدید که همون شبانه‌ی علامه رو میارید

RE: 93 علوم کامپیوتر و ۱۴ دانش - razieh.msh91 - 29 تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۲۶ ق.ظ

(۲۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۸ ب.ظ)mhgg نوشته شده توسط:  
(28 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۶ ق.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  علوم کامپیوتر: روزانه بهشتی و شبانه امیرکبیر

اگه ریاضیت خوبه و خیلی علاقه به برنامه‌نویسی نداری برو علوم کامپیوتر.
اگه برنامه‌نویسیت خوبه و به بازار کار فکر میکنی و یا کار میکنی حتما بیا مهندسی دانش اون هم دانشگاه تهران. (قطعا شبانه‌ش رو میاری)
من خودم مهندسی دانش دانشگاه تهران میخونم با رتبه ۱۲ هم اینجا قبول شدم. بیشتر کارای موفق اینجا تم کارای داده‌کاویه.

[ببخشید که دیر جواب دادم]
آره اتفاقا بیشتر توریاضی خوبم .البته بازار کار ب قول شما بدرد مهندسی دانشا میخوره ولی شبانه هم نمیتونم بیام.خوابگاه که نمیدن