تالار گفتمان مانشت
کنکور ازاد ای تی ۹۵چطور بود ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

کنکور ازاد ای تی ۹۵چطور بود ؟ - sa.ghasemi - 07 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۱ ق.ظ

دوستان عزیز کنکور ازاد ای تی چطور بود؟من کلا تخصصی و مشترک ۳۰ زدم زبان و مدیریت کم زدم .سطح سوالات متوسط بود .یه سوال من انتخاب اولم علوم تحقیقاته .یعنی اگه تهران قبول نشم میدن شهره دیگه ؟اطلاعاتم ناقص بود امروز فهمیدم .بعده علوم تحقیقات تهران مرکز زدم

کنکور ازاد ای تی ۹۵چطور بود ؟ - edward71 - 07 خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۱۸ ب.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۱ ق.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  دوستان عزیز کنکور ازاد ای تی چطور بود؟من کلا تخصصی و مشترک ۳۰ زدم زبان و مدیریت کم زدم .سطح سوالات متوسط بود .یه سوال من انتخاب اولم علوم تحقیقاته .یعنی اگه تهران قبول نشم میدن شهره دیگه ؟اطلاعاتم ناقص بود امروز فهمیدم .بعده علوم تحقیقات تهران مرکز زدم

سلام خوبین ؟ خسته نباشید خدا قوت ؟ چطور بود وضعیت ؟ سوالات در چه سطحی بودن ؟ تعریف کنید برامون

Sent from my iPad Air

RE: کنکور ازاد ای تی ۹۵چطور بود ؟ - sa.ghasemi - 07 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۳۱ ب.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۱۸ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۱ ق.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  دوستان عزیز کنکور ازاد ای تی چطور بود؟من کلا تخصصی و مشترک ۳۰ زدم زبان و مدیریت کم زدم .سطح سوالات متوسط بود .یه سوال من انتخاب اولم علوم تحقیقاته .یعنی اگه تهران قبول نشم میدن شهره دیگه ؟اطلاعاتم ناقص بود امروز فهمیدم .بعده علوم تحقیقات تهران مرکز زدم

سلام خوبین ؟ خسته نباشید خدا قوت ؟ چطور بود وضعیت ؟ سوالات در چه سطحی بودن ؟ تعریف کنید برامون

Sent from my iPad Air

سلام ممنون .راستش سوالات سطحش پایین بود اصلا قایله مقایسه نبود با سراسری زبانه من صفره ولی خیلی راحت زدم چند تا .بقیه هم همین طور خیلی اسون ولی سوالات مفهومی هم داشت خیلی .مدیریت منبع رابینز نبود متاسفانه

RE: کنکور ازاد ای تی ۹۵چطور بود ؟ - dadashe.yazdani - 07 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۰۵ ب.ظ

با سلام و خسته نباشیدخدمت همه دوستان. و علی الخصوص شما دوست عزیز که امروز ازمون it داشتید.
من زبان ۲۰
ریاضی ۱۰
مشترک ۵۰
تخصصی ۳۵
زدم . ایا به نظرتون نرم افزار علوم تحقیقات قبول میشم؟؟

کنکور ازاد ای تی ۹۵چطور بود ؟ - edward71 - 08 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۳ ق.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۰۵ ب.ظ)dadashe.yazdani نوشته شده توسط:  با سلام و خسته نباشیدخدمت همه دوستان. و علی الخصوص شما دوست عزیز که امروز ازمون it داشتید.
من زبان ۲۰
ریاضی ۱۰
مشترک ۵۰
تخصصی ۳۵
درود
درصدهاتون عالی ان دوست عزیز، شک نکنید که میارید

(۰۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۳۱ ب.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۱۸ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۱ ق.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  دوستان عزیز کنکور ازاد ای تی چطور بود؟من کلا تخصصی و مشترک ۳۰ زدم زبان و مدیریت کم زدم .سطح سوالات متوسط بود .یه سوال من انتخاب اولم علوم تحقیقاته .یعنی اگه تهران قبول نشم میدن شهره دیگه ؟اطلاعاتم ناقص بود امروز فهمیدم .بعده علوم تحقیقات تهران مرکز زدم

Sent from my iPad Air

سلام ممنون .راستش سوالات سطحش پایین بود اصلا قایله مقایسه نبود با سراسری زبانه من صفره ولی خیلی راحت زدم چند تا .بقیه هم همین طور خیلی اسون ولی سوالات مفهومی هم داشت خیلی .مدیریت منبع رابینز نبود متاسفانه
من بهتون گفتم که کنکور آزاد چیزی نیست، فقط یه امتحانه و نه یک آزمون ! منبع مدیریت فکر می کنم رضاییان باشه برای آزاد

RE: کنکور ازاد ای تی ۹۵چطور بود ؟ - dadashe.yazdani - 08 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۲۶ ق.ظ

سلام اقا ادوارد عزیز.
داداش مرسی از اینکه به من دلگرمی میدید.Big Grin
باید تا ببینیم خدا چی میخواد.Rolleyes

RE: کنکور ازاد ای تی ۹۵چطور بود ؟ - mehr.iman - 08 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۲ ب.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۰۵ ب.ظ)dadashe.yazdani نوشته شده توسط:  با سلام و خسته نباشیدخدمت همه دوستان. و علی الخصوص شما دوست عزیز که امروز ازمون it داشتید.
من زبان ۲۰
ریاضی ۱۰
مشترک ۵۰
تخصصی ۳۵

سلام
ببخشید درصداتونو از کجا به دست آوردین؟
جایی سوال و کلید رو گذاشته؟

RE: کنکور ازاد ای تی ۹۵چطور بود ؟ - sa.ghasemi - 08 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۰ ب.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۲ ب.ظ)mehr.iman نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۰۵ ب.ظ)dadashe.yazdani نوشته شده توسط:  با سلام و خسته نباشیدخدمت همه دوستان. و علی الخصوص شما دوست عزیز که امروز ازمون it داشتید.
من زبان ۲۰
ریاضی ۱۰
مشترک ۵۰
تخصصی ۳۵

سلام
ببخشید درصداتونو از کجا به دست آوردین؟
جایی سوال و کلید رو گذاشته؟
نه ولی من فقط سوالاتی که مطمعن بودم ۱۰۰%زدم واسه همون

کنکور ازاد ای تی ۹۵چطور بود ؟ - maede__r - 09 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۴ ب.ظ

دوستان کسی میدونه برای شبکه دانشگاه تهران شمال چه درصدها و ترازی لازمه ؟

RE: کنکور ازاد ای تی ۹۵چطور بود ؟ - S M A R T - 27 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۴ ق.ظ

شهریه نرم افزار ازاد حدودا ترمی چقدره؟ بخصوص ترم اول

Sent From My XPERIA M4

RE: کنکور ازاد ای تی ۹۵چطور بود ؟ - S M A R T - 30 خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۲۴ ق.ظ

(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۴ ق.ظ)S M A R T نوشته شده توسط:  شهریه نرم افزار ازاد حدودا ترمی چقدره؟ بخصوص ترم اول

Sent From My XPERIA M4
کسی نمیدونه

Sent From My XPERIA M4

RE: کنکور ازاد ای تی ۹۵چطور بود ؟ - dokhtare payiz - 31 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۲۳ ق.ظ

(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۲۴ ق.ظ)S M A R T نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۴ ق.ظ)S M A R T نوشته شده توسط:  شهریه نرم افزار ازاد حدودا ترمی چقدره؟ بخصوص ترم اول

Sent From My XPERIA M4
کسی نمیدونه

Sent From My XPERIA M4
فکر کنم ۳تومن باشه. شهریه ثابتم ۱ و خورده ایه