تالار گفتمان مانشت
میزان رضایت دانش‌آموزان علوم شریف؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

میزان رضایت دانش‌آموزان علوم شریف؟ - TheNiGHT - 06 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۵۴ ب.ظ

سلام، من می خوام بدونم دانش‌آموزان CS شریف چه قدر راضی هستن و به نظرشون در مقطع کارشناسی (من امسال پیشم) علوم شریف بهتره یا مهندسی تهران و یا امیرکبیر.

لطفا در مورد امکانات آموزشی، جو کلاس‌ها و هم‌کلاسی‌ها، اساتید و محتوای درس نظر بدهید. مخصوصا این که آیا ریاضی تدریس شده در این رشته چه قدر کاربردی است.

در ضمن اگه کسی رو می شناسید که علوم کامپیتر شریف یا تهران یا امیرکبیر باشه (یا خودتون بودید!)، اگه لطف کنین معرفی شون کنین یه جوری که من بتونم نظرشون رو اینترنتی بپرسم (مثلا لینک پروفایلشون رو همین سایت رو بدین)، خیلی ممنون می شم.

میزان رضایت دانش‌آموزان علوم شریف؟ - blackhalo1989 - 06 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۰۴ ب.ظ

بذارید کنکور بدید و رتبه ها بیاد ببینید اصلا کجا رو میتونید بیارید بعد راجع به این چیزا فکر کنید.

RE: میزان رضایت دانش‌آموزان علوم شریف؟ - TheNiGHT - 06 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۱۰ ب.ظ

(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۰۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بذارید کنکور بدید و رتبه ها بیاد ببینید اصلا کجا رو میتونید بیارید بعد راجع به این چیزا فکر کنید.

دوست عزیز بعد از کنکور دو هفته بیشتر وقت نیست آدم نباید کار رو به دقیقه ۹۰ واگذاره.

RE: میزان رضایت دانش‌آموزان علوم شریف؟ - blackhalo1989 - 06 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۴۹ ب.ظ

(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۱۰ ب.ظ)TheNiGHT نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۰۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بذارید کنکور بدید و رتبه ها بیاد ببینید اصلا کجا رو میتونید بیارید بعد راجع به این چیزا فکر کنید.
دوست عزیز بعد از کنکور دو هفته بیشتر وقت نیست آدم نباید کار رو به دقیقه ۹۰ واگذاره.
الات وقت کنکوره. بعد کنکور وقت تحقیق برای رشته ها و دانشگاه هاست. اینکه الان دنبال دانشگاه ها هستی شاید برای این باشه که خسته شدی.

RE: میزان رضایت دانش‌آموزان علوم شریف؟ - TheNiGHT - 07 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۰۲ ب.ظ

(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۴۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۱۰ ب.ظ)TheNiGHT نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۰۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بذارید کنکور بدید و رتبه ها بیاد ببینید اصلا کجا رو میتونید بیارید بعد راجع به این چیزا فکر کنید.
الات وقت کنکوره. بعد کنکور وقت تحقیق برای رشته ها و دانشگاه هاست. اینکه الان دنبال دانشگاه ها هستی شاید برای این باشه که خسته شدی.

خب اونم هست ولی اطلاعات خوبی تا الان کسب کردم که قطعا تو اون دو هفته نمی شد. از دلسوزی شما ممنون. Sleepy

میزان رضایت دانش‌آموزان علوم شریف؟ - matt2007 - 07 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۱۶ ب.ظ

میخوای کار کنی یا اپلای ؟

میزان رضایت دانش‌آموزان علوم شریف؟ - Jooybari - 07 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۴۴ ب.ظ

سلام. وقت بخیر.
چند مورد از ورودی های علوم کامپیوتر شریف دیده بودم که درساشون رو تو دانشکده مهندسی و گرایش هوش مصنوعی میگرفتن و استاد راهنمای گروه مهندسی داشتن. ولی باید رزمه خوبی داشته باشید که اون استاد شما رو بین دانشجوهای مهندسی بگیرن.

RE: میزان رضایت دانش‌آموزان علوم شریف؟ - TheNiGHT - 10 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۰۵ ق.ظ

(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۱۶ ب.ظ)matt2007 نوشته شده توسط:  میخوای کار کنی یا اپلای ؟

اپلای.

(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۴۴ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  سلام. وقت بخیر.
چند مورد از ورودی های علوم کامپیوتر شریف دیده بودم که درساشون رو تو دانشکده مهندسی و گرایش هوش مصنوعی میگرفتن و استاد راهنمای گروه مهندسی داشتن. ولی باید رزمه خوبی داشته باشید که اون استاد شما رو بین دانشجوهای مهندسی بگیرن.

ببخشید، من در مورد مقطع کارشناسی پرسیدم.