تالار گفتمان مانشت
خواب شب کنکور - نسخه‌ی قابل چاپ

خواب شب کنکور - ahad.j.65 - 01 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۲۸ ق.ظ

سلام.
بعد مدت ها گذرم افتاد به مانشت و دیدم بچه ها خاطرات جالبی دارند گفتم بد نیست منم خاطره شب کنکورم (کنکور ۹۳) رو تعریف کنم!!!
من کلا بد خوابم و اصلا نمیتوم خوابم و تنظیم کنم. چند روز مونده به کنکور به این فکر افتادم که چیکار کنم خواب شب کنکورم میزون باشه !!!

به این نتیجه رسیدم که روز قبل کنکور ساعت ۵ صبح بیدار شم و کلی ورزش کنم و خودم و خسته کنم اون روز تا شب قبل کنکور بتونم راحت بخابم.

چشمتون روز بد نبینه از ذوق ورزش صبحگاهی همون شب نتونستم بخابم! و گفتم عیب نداره من که این شبم نتونستم بخابم امروزم با ورزش کلی خسته میشم و فوقش دیگه شبه کنکور ساعت ده خوابم !!!

اون روز حسابی خسته شدم و ساعت ده رفتم رختخواب ولی هر کاری کردم باز خوابم نبرد. خلاصه سیستم پدر سوخته ی خسب من همکاری نکرد. بر شکم نیز خوابیدم. بر کله! یک لنگه پا ! آقا نشد!

اینکه دهانم تا صبح چه شد بماند!!!!!! خلاصه خروس خوان و سگ دوان پا شدم رفتم سمت جلسه کنکور. جاتون خالی سگ و میزدی تو اون سرما و اون موقع شب از خونه نمیرفت بیرون! ولی من مجبور بودم چون حوزه امتحانیم تبریز بود و من مرند بودم! و همه میدونن فاصله این دو تا شهر چقدره و نیازی نیست بگم!!! اون موقع هم ایطوری نبود! کنکور وسط چله زمستون برگزار میشد و باید از گردنه یام که بین مرند و تبریز هست و ۸۰ درصدای شبای زمستون یا بستست یا ۲ ساعت طول میکشه دو وجب راه و بری!!! با کلی نذر و صلوات رفتیم و رسیدم سر جلسه! همین که نشستم پشت صندلی خدارو شکر کردم به سلامت رسیدم و الان سر جلسم!!! ولی یهو یادم افتاد که دو شبه نخابیدم !!! به خودم گفتم مرد مومن یعنی الان انتظار داری مخت کار کنه و بتونی به سوالات آزمون جواب بدی؟!!!!!!!!!!!!!!! شدیدا خوابم گرفت یهو! دلم میخاست بخابم! ولی پاشدم رفتم آبی به دست و صورتم زدم و برگشتم! وقتی سوالارو دیدم و حس کردم خیلیاشون و بلدم حس خوبی بهم دست داد و باز خواب از سرم پرید. خدارو شکر آزمون خوب بود و تونستم روزانه آی تی خواجه نصیر قبول شم.

و اون موقع بود فهمیدم هرکی زحمت بکشه، حتی اگه سنگ رو سرش بباره یا ارتش سرخ چین جلوش باشه نمیتونن نذارن موفق شه !!!

خواب شب کنکور - afrooz-OMD - 01 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۰۵ ق.ظ

جمله آخر عجب جمله ای بود...

خواب شب کنکور - naserqw - 01 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۴۷ ق.ظ

بررادر تا اونجا که اطلاعات تاریخی من قد میده ارتش سرخ ماله شوروی قدیم بود حالا ویرایش جدیدشو من خبر ندارمBig Grin

خواب شب کنکور - collage - 01 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۴۱ ب.ظ

واقعا همینه.موفقیت تو تلاش

خواب شب کنکور - Hopegod - 10 آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۸ ق.ظ

اگر ادم زحمت بکشه و چیزی رو واقعا یاد بگیره بی خوابی باعث فراموشی نمیشه.

خواب شب کنکور - cavalier - 04 شهریور ۱۳۹۶ ۰۵:۵۴ ب.ظ

چقدر مام خواب میدیدیم اون روزا