تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت مهرماه -ماه چهارم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴
گروه درسی مانشت مهرماه -ماه چهارم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - موج - ۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۵ ق.ظ

(۰۶ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من بعد از یک هفته، از سفر برگشتم
سفر خیلی خوب بود کلی بهم انرژی داده برای درس خوندن ان شاا... از فردا به ادامه برنامه میپردازم
راستی از اقای موج هم تشکر میکنم که امضاشونو عوض کردنSmile
تو تمام سفرم تنها چیزی که ازارم میداد این امضای اقای موج بود که مدام جلوی چشمم رژه میرفت

دیدید کار خوبی بود براتون دغدغه ایجاد کرده بوده Smile

(۰۶ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۳ ب.ظ)saeideh نوشته شده توسط:  موج که دیگه پست نمیزنه‌! فکر کنم حسابی مشغول درس خوندنهBig Grin
Tongue

نه حسابی اوضام خرابه چند تا کار متفرقه کردم این هفته که حسابی وقتم رو گرفت
از جمله این که بجای عینک این دفعه لنز گرفتم یکی دو روزی هست که حسابی درگیر تمرین کردنم برای گذشتن و برداشتنش Smile
ولی شنبه تا دوشنبه خوب بود الحمدلله
در ضمن پستای دوستان رو شبها پیگیری میکنم ولی نیتم اینه که هفته به هفته روندم رو با دوستان در میان بگذارم

گروه درسی مانشت مهرماه -ماه چهارم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - fe_atash - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۱۱ ق.ظ

یک هفته اسسسسست داری تمرین گذاشتن ورداشتن لنز می کنیو و از درس افتادی هااااا؟ Big Grin
با لنز درس نخونیا...همون عینک خوبه...باهاش پایه سیستمم نشین...عینک بهتره

گروه درسی مانشت مهرماه -ماه چهارم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - موج - ۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۲ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۱۱ ق.ظ)fe_atash نوشته شده توسط:  یک هفته اسسسسست داری تمرین گذاشتن ورداشتن لنز می کنیو و از درس افتادی هااااا؟ Big Grin
با لنز درس نخونیا...همون عینک خوبه...باهاش پایه سیستمم نشین...عینک بهتره

آره یه ساعت تلاش برای گذاشتنش میکردم (شامل تلاش برای پلک نزدن‌، جا زدن لنز و شستن اون در مواقعی که از دست می افتاد و خیس نگه داشتنش وقتی در دستم خشک میشد )Big Grin
یه ساعت هم برای برداشتنش . از امروز خوب شده سرعتم رسیده به سه چهار دقیقه . ممنون از توجهت به قول شما کمی آستیکماتش هست و برای پای سیستم خوب نیست ولی فعلا که خیلی ذوق زده‌ام انگار دنیا یه شکل دیگست بدون عینک Smile

خوب دوستان کل کارهایی که من تا امروز کردم (از ابتدای شروع مطالعه تا الان):
معماری >>>>>>>پوران- کامل - با تست
منطقی>>>>>>> پوران - کامل - بدون تست
طراحی الگوریتم>>>مقسمی - دوفصل - بدون تست
آمار >>>>>>>>>طورانی - سه فصل - بدون تست
سیستم عامل>>>حقیقت - سه فصل - بدون تست

و از فردا انشالله با روزی ۶ ساعت پیش خواهم رفت
آخر هفته منتظر خوندن برنامه دوستان هم هستم
موفق باشید

گروه درسی مانشت مهرماه -ماه چهارم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - zer0ne - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۲۸ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۲ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  معماری >>>>>>>پوران- کامل - با تست
منطقی>>>>>>> پوران - کامل - بدون تست
طراحی الگوریتم>>>مقسمی - دوفصل - بدون تست
آمار >>>>>>>>>طورانی - سه فصل - بدون تست
سیستم عامل>>>حقیقت - سه فصل - بدون تست
ماشالا عجب سرعتی داری شما
من کتاب آمار طورانیو دارم خیلی قطوره چیکار کنم چطوری بخونمش؟
شما همه فصلاشو با تست خواهید خوند یا فقط از بعضی فصلاش تو کنکور میاد اگه بیشتر راهنماییم کنین ممنون میشم.

RE: گروه درسی مانشت مهرماه -ماه چهارم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - narges_r - 08 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۴ ق.ظ

من نمیتونم درس بخونم
تا شروع میکنم به درس خوندن اول چشمم بعد سرم درد میگیره و بعدشم حالت تهوع میگیرم
بعدشم تار میبینم دیگه نمیتونم تمرکز کنمAngel
اینهایی که گفتم فکر کنم علائم ضعیفیه چشم باشهConfused
من نمیخوام عینکی بشمSad

گروه درسی مانشت مهرماه -ماه چهارم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - zer0ne - 08 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۶ ق.ظ

نیم ساعت پیش رفتم سراغ آمار که بخونمش حالمو بدجور گرفت گذاشتمش کنار.
بدون مقدمه رفتم سراغ بیز اونم با توجه به سوالای کنکورای سراسری انتخاب کردم چون از اون بیشتر سوال اومده بود فرملشو حفظ کردم و رفتم سراغ سوالاش که نتونستم حلشون کنم اصلا نفهمیدم چرا تو این سوالا از قاعده بیز استفاده شده من این مشکلو با آمار دارم و نمیتونم تشخیص بدم که از کدوم فرمول باید استفاده بشه!! به نظرتون چیکار کنم؟ شما چیکار میکنید؟
(۰۸ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۴ ق.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  اینهایی که گفتم فکر کنم علائم ضعیفیه چشم باشهConfused
من نمیخوام عینکی بشمSad
ایشالا که عینکی نمیشید چون منم که عینک دارم زیاد ازش خوشم نمیاد ولی چه کنم که مجبورم!!

RE: گروه درسی مانشت مهرماه -ماه چهارم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - hossein63 - 08 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۷ ق.ظ

(۰۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۶ ق.ظ)tah_206207 نوشته شده توسط:  نیم ساعت پیش رفتم سراغ آمار که بخونمش حالمو بدجور گرفت گذاشتمش کنار.
بدون مقدمه رفتم سراغ بیز اونم با توجه به سوالای کنکورای سراسری انتخاب کردم چون از اون بیشتر سوال اومده بود فرملشو حفظ کردم و رفتم سراغ سوالاش که نتونستم حلشون کنم اصلا نفهمیدم چرا تو این سوالا از قاعده بیز استفاده شده من این مشکلو با آمار دارم و نمیتونم تشخیص بدم که از کدوم فرمول باید استفاده بشه!! به نظرتون چیکار کنم؟ شما چیکار میکنید؟
(۰۸ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۴ ق.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  اینهایی که گفتم فکر کنم علائم ضعیفیه چشم باشهConfused
من نمیخوام عینکی بشمSad
ایشالا که عینکی نمیشید چون منم که عینک دارم زیاد ازش خوشم نمیاد ولی چه کنم که مجبورم!!

دوست عزیز سعی کن آمار و احتمال رو بفهمی حتی در حد کم . حفظ کردن فرمولهای آمار کار درستی نیست و بدون فهم جواب نمیده مگر اینکه طراح سوال ناشی باشه .

در بند کتاب خاصی هم نباش هر منبعی دوست داشتی بخون چون آمار علم پپیچیده ای نیست ولی هر کی از یه نوع نگارش خوشش میاد.

گروه درسی مانشت مهرماه -ماه چهارم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - fe_atash - 08 مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۴۵ ق.ظ

منم دارم سیستم عامل رو از رو جزوه و ویس دکتر حقیقت می خونم ..خیلی لذت بخشه
پارسال فقط مقسمی خوندم...هیچی نتونستم بزنم: -S
تازه تو تستاشم جواباش اشکال داشت..کلی گیجم می کرد

گروه درسی مانشت مهرماه -ماه چهارم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - salehi57 - 08 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۳۳ ق.ظ

(۰۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۴۵ ق.ظ)fe_atash نوشته شده توسط:  منم دارم سیستم عامل رو از رو جزوه و ویس دکتر حقیقت می خونم ..خیلی لذت بخشه....
من از روی کتاب پارسه میخونم ...... قبلش کتابای اصلی خونده بودم ...... این از همشون بهتر و راحتتره......
دکتر حقیقت دستتون درد نکنه ای ول ........

RE: گروه درسی مانشت مهرماه -ماه چهارم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - farazin - 08 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۱۳ ق.ظ

(۰۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۶ ق.ظ)tah_206207 نوشته شده توسط:  نیم ساعت پیش رفتم سراغ آمار که بخونمش حالمو بدجور گرفت گذاشتمش کنار.

منم مثل شما بودم...از اول بخونین با کتاب پارسه..سعی کنین هر مطلبی و که می خونین بفهمین...حتی اگه لازم شد زود زود مرور کنین...بعد تموم شدن یک فصل تستاش و بزنین تا بازم مرور بشه...واسه من که جواب داد چون من اصلا آمار و پاس نکردم
(۰۸ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۴ ق.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  من نمیتونم درس بخونم
تا شروع میکنم به درس خوندن اول چشمم بعد سرم درد میگیره و بعدشم حالت تهوع میگیرم

من جای شما بودم شنیه صبح اول وقت یه سر می رفتم چشم پزشک که وقت تلف نشه...منم چند ماهه عینکی شدم ...منم چند ماه قبل وقتی یه چیزیو می خوندم سرم گیج می رفت و نمی تونستم بیشتر از نیم ساعت بخونم ولی از وقتی عینک زدم درست شد

گروه درسی مانشت مهرماه -ماه چهارم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - پشتکار - ۰۸ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۰۰ ق.ظ

بچه‌ها منم یه مقداری جلو زدم
آمار فعلا فصل ۵ پارسه گیر کردم
ساختمان گسسته تا تقریبا فصل ۴ پوران
ساختمان تا اول درختهای دکتر قدسی
نظریه اول آتاماتای پشته ای
مدار اول فصل ۳ پوران

ریاضی و معماری و سیستم عامل هنوز شروع نکردم!!!

گروه درسی مانشت مهرماه -ماه چهارم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - zer0ne - 08 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ

(۰۸ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۰۰ ق.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  آمار فعلا فصل ۵ پارسه گیر کردم
خوش به حالت چطوری تونستی کتاب به اون قطوریو به این فصل برسونی؟ تبریک میگم بهت
راستی شما فرمولای آمارو حفظ نمیکنین چون کلی فرمول داره نمیدونم چطوری این همه فرمولو تو مغزم بچپونم! شما چیکار میکنید؟
میدونید چرا آمارو اینطوری خوندم چون اول کتاب پارسه گفته ۴ سال اخیر سوالات آمار فقط از فصل ۵ بوده مگر ۱ سوال منم به همین خاطر فقط قسمتای مهم از فصل ۱ رو پیدا کردم تا در مورد اونا تست حل کنم تا تسلطم بیشتر بشه‌! و برا آمار فقط رو فصل ۴ و ۵ وقت زیاد بزارم
به نظر شما من چیکار کنم آخه میترسم نتونم برسم از ریاضیا هیچی نخوندم و بقیه درسا هم هنوز کاملشون نکردم من مطابق آزمونای پارسه درس میخونم ولی میترسم به سرفصلایی که گفته نتونم برسم برا همین خواستم از ریاضیا ابتدا قسمتای مهمشو پیدا کنم و تسلطمو رو اون قسمتا افزایش بدم و بعد برم سراغ بقیه قسمتاش نظر شما راجع به این روش چیه؟
راستی دوست خوبم آقا فرزین شما تونستین توزیع موضوعی سوالارو پیدا کنین؟ البته نمیخوام باعث دردسرت بشم.

RE: گروه درسی مانشت مهرماه -ماه چهارم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - narges_r - 08 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۰ ب.ظ

(۰۸ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ)tah_206207 نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۰۰ ق.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  آمار فعلا فصل ۵ پارسه گیر کردم
خوش به حالت چطوری تونستی کتاب به اون قطوریو به این فصل برسونی؟ تبریک میگم بهت
راستی شما فرمولای آمارو حفظ نمیکنین چون کلی فرمول داره نمیدونم چطوری این همه فرمولو تو مغزم بچپونم! شما چیکار میکنید؟
میدونید چرا آمارو اینطوری خوندم چون اول کتاب پارسه گفته ۴ سال اخیر سوالات آمار فقط از فصل ۵ بوده مگر ۱ سوال منم به همین خاطر فقط قسمتای مهم از فصل ۱ رو پیدا کردم تا در مورد اونا تست حل کنم تا تسلطم بیشتر بشه‌! و برا آمار فقط رو فصل ۴ و ۵ وقت زیاد بزارم
به نظر شما من چیکار کنم آخه میترسم نتونم برسم از ریاضیا هیچی نخوندم و بقیه درسا هم هنوز کاملشون نکردم من مطابق آزمونای پارسه درس میخونم ولی میترسم به سرفصلایی که گفته نتونم برسم برا همین خواستم از ریاضیا ابتدا قسمتای مهمشو پیدا کنم و تسلطمو رو اون قسمتا افزایش بدم و بعد برم سراغ بقیه قسمتاش نظر شما راجع به این روش چیه؟
راستی دوست خوبم آقا فرزین شما تونستین توزیع موضوعی سوالارو پیدا کنین؟ البته نمیخوام باعث دردسرت بشم.
ولی فکر میکنم برای خوندن فصلهای ۴ و ۵ این کتاب شما باید فصلهای اول این کتابو خونده باشید
درسته؟

گروه درسی مانشت مهرماه -ماه چهارم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - موج - ۰۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۲۲ ب.ظ

به tah_206207 عزیز:
آمار رو از روی طورانی کامل پیش برو بفهم و جلو برو شاید توی سه فصل اولی که من خوندم ۵ تا فرمول بیشتر نباشه سعی کن فرمولها رو برای خودت اثبات کنی مثلا فضای گسسته سیگماست و فضای پیوسته انتگرال دیگه نباید هر دوش رو حفظ کنی یا اگه مفهوم متغییر مستقل و وابسته رو به درستی بفهمی میبینی که خیلی از فرمولا با استفاده از خواص همون‌ها ساده شده پس سعی کن فرمولها رو بفهمی (البته حجم آمار در کل زیاده ولی نگران نباش تو یه بار با تحلیل برو جلو دفعه بعد با یه مرور یادت میاد)

به narges_r عزیز:
حتما اگه مشکل از چشمات هست یه چشم پزشکی برو چند ماه عینک رو تحمل کردن میارزه به یک نتیجه و سرانجام موفقیت آمیز

به salehi57 عزیز:
واقعا حجم سیستم عامل حقیقت بالاست بعضی جاهاش واقعا زیاد توضیح داده . من که با زیادی مطالب این کتاب مشکل دارم به نظرم اگه یکی پیدا بشه بعضی از قسمتاش رو با مقسمی ترکیب کنه و حجمش رو کاهش بده کتاب کنکوری تری از آب دربیاد.

به fe_atash عزیز:
من هم سال گذشته از روی مقسمی خوندم و البته کنکور نتیجه خوبی نگرفتم ولی به نظرم مشکل از مقسمی نبود (یا لااقل تنها مقسمی مقصر نبود) سوالای پارسال واقعا در سیستم عامل غیر عادی بود باید دید امسال که داریم از روی حقیقت میخونیم چه شاهکاری سر جلسه توی این درس بروز میدیم Smile

گروه درسی مانشت مهرماه -ماه چهارم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی) - zer0ne - 08 مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۳۸ ب.ظ

(۰۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۲۲ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  به tah_206207 عزیز:
آمار رو از روی طورانی کامل پیش برو بفهم و جلو برو شاید توی سه فصل اولی که من خوندم ۵ تا فرمول بیشتر نباشه سعی کن فرمولها رو برای خودت اثبات کنی مثلا فضای گسسته سیگماست و فضای پیوسته انتگرال دیگه نباید هر دوش رو حفظ کنی یا اگه مفهوم متغییر مستقل و وابسته رو به درستی بفهمی میبینی که خیلی از فرمولا با استفاده از خواص همون‌ها ساده شده پس سعی کن فرمولها رو بفهمی (البته حجم آمار در کل زیاده ولی نگران نباش تو یه بار با تحلیل برو جلو دفعه بعد با یه مرور یادت میاد)

به salehi57 عزیز:
واقعا حجم سیستم عامل حقیقت بالاست بعضی جاهاش واقعا زیاد توضیح داده . من که با زیادی مطالب این کتاب مشکل دارم به نظرم اگه یکی پیدا بشه بعضی از قسمتاش رو با مقسمی ترکیب کنه و حجمش رو کاهش بده کتاب کنکوری تری از آب دربیاد.
ولی حجم سیستم عامل در مقابل این آمار کمه حداقل خیلی شیرین‌تر از آملر هست که بشه خوندش( نمیدونم چرا به علت کمبود وقت مشکلم با این ریاضیا زیاد شده! )البته من سیستم عاملو فعلا از کتاب پوران میخونم و اگه دیدم قسمتایی رو که لازم هست و نداره از کتاب پارسه میخونم.
البته من فکر میکردم شما سال قبل از کتاب پوران خونده بودین که نتونسته بودین سوالارو حل کنین!
به نظرتون من میتونم با این وقتی که دارم همه این آمارو به همراه ریاضیای دیگرو بخنونم؟ میترسم نتونم برسم
نقل قول: ولی فکر میکنم برای خوندن فصلهای ۴ و ۵ این کتاب شما باید فصلهای اول این کتابو خونده باشید
درسته؟
والا من که هنوز نخوندم ولی میگن باید اول این فصلارو بخونیم تا اونارم بفهمیم ولی این کتاب حجمش اینقدر زیاده که آدمو یه جورایی ناامید میکنه!