تالار گفتمان مانشت
استخدامی بانک صادرات - نسخه‌ی قابل چاپ

استخدامی بانک صادرات - ghaderZ - 04 دى ۱۳۹۴ ۰۱:۱۳ ق.ظ

با سلام خدمت دوستان مانشتی عزیز
دوستان من هم تو استخدامی صادرات برای شغل متصدی قبول شدم(البته به خاطر اینکه پایان نامه ارشدم مونده با کارشناسی امتحان دادم) و هم توی یکی از شرکت های شاخ تو حوزه ی امنیت که خصوصی هستش قبول شدم
حالا به نظرتون کدوم یکی بهتره ،کار مرتبط با رشته تو تهران یا کارمند رسمی تو شهر خودم
یه سوال دیگه اینکه میشه تو بانک با ارائه مدرک ارشد به بخش IT رفت ؟ممنون میشم یه راهنمایی بکنید

RE: استخدامی بانک صادرات - edward71 - 04 دى ۱۳۹۴ ۱۰:۱۹ ق.ظ

مومن اینم سواله که میپرسی؟ بهتر از بانک هم جایی هست ؟ اگه نیاز داشته باشن حتما میتونی بری قسمت it

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

استخدامی بانک صادرات - explorer - 05 دى ۱۳۹۴ ۰۱:۱۳ ب.ظ

بدون شک کار مرتبط با رشته
توی بانک بعد یه مدت مثله ربوت میشی

RE: استخدامی بانک صادرات - ghaderZ - 05 دى ۱۳۹۴ ۰۸:۴۳ ب.ظ

(۰۵ دى ۱۳۹۴ ۰۸:۱۶ ب.ظ)nanajoon نوشته شده توسط:  منم تقریبا کارم برای استخدام بانک ملت جور شده من با لیسانس کامپیوتری رفتم بانک ملت رشته های حسابداری و مدیرت رو میفرسته توی شعبه ها ی بانک. اما مهندس ها رو میفرسته بخش اداری .جواب سوال بالای شما برای رفتن به بخش ایتی رو باید از کارمندای بانک بپرسی مثلا بانکی مثل ملی که یه دولتی خوبه اصلا بخش ایتیش دست یه شرکت خصوصی به اسم سداد هست و توی بانک ملی کسی از قسمت اداری نمیتونه بره بخش ایتی.بانک صادرات رو نمیدونم
من بانک خصوصیه رو به خاطره مزایا و وام هاش خیلی دوست دارم اما امنیت شغلی توی بانک دولتی بیشتر هست نمیدونم خوشحال باشم برای استخدامم یا ناراحت. حالا شما برای توی شعبه استخدام شدی یا بخش اداری؟؟مصاحبه اخرین مرحله رو رفتین؟؟
,
هنوز مصاحبه نرفتم کلا اداری نگرفتن واسه شعبه امتحان گرفتن

استخدامی بانک صادرات - ezra - 05 دى ۱۳۹۴ ۱۰:۰۵ ب.ظ

(۰۴ دى ۱۳۹۴ ۱۰:۱۹ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  بهتر از بانک هم جایی هست ؟

چطور ؟
من که اصلاً خوشم از بانک نمیاد !

RE: استخدامی بانک صادرات - edward71 - 05 دى ۱۳۹۴ ۱۱:۳۵ ب.ظ

دوست عزیز شما یجوری گفتی استخدام شدم که من گفتم بهتون گفتن فردا بیا باجه ات و مهرت رو تحویل بگیر، یه نصیحت از منی که زخم خورده این قضیه ام؛ هیچ وقت تا زمانی که با چشم خودتون و دست خودتون ابزار و وسایل کاری که براش استخدام شدید رو لمس نکردید، نگید استخدام شدم ! این مملکت روی پارتی و پارتی بازی میچرخه به هیچ چیزش اعتباری نیست !

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

استخدامی بانک صادرات - nanajoon - 06 دى ۱۳۹۴ ۱۲:۵۰ ق.ظ

من مطالبی که توی این پست گذاشته بودم پاک کردم راستش به نظر من بهترین پارتی خداست ایشا... خودش بهترین ها رو براتون رقم بزنه و هرجا به صلاحتون هست بری

RE: استخدامی بانک صادرات - ghaderZ - 06 دى ۱۳۹۴ ۱۱:۴۴ ق.ظ

(۰۶ دى ۱۳۹۴ ۱۲:۵۰ ق.ظ)nanajoon نوشته شده توسط:  من مطالبی که توی این پست گذاشته بودم پاک کردم راستش به نظر من بهترین پارتی خداست ایشا... خودش بهترین ها رو براتون رقم بزنه و هرجا به صلاحتون هست بری
ممنون