تالار گفتمان مانشت
برنامه دروس کارشناسی ارشد تمام گرایشهای مهندسی کامپیوتر و آی تی - نسخه‌ی قابل چاپ

برنامه دروس کارشناسی ارشد تمام گرایشهای مهندسی کامپیوتر و آی تی - موج - ۲۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۰۷ ب.ظ

سلام دوستان
چند وقتی بود که خیلی درگیر انتخاب گرایش و تغییر رشته بین فناوری اطلاعات یا کامپیوتر برای ارشد بودم
یکی از دوستان پیشنهاد داد که سری به لیست دروس ارشد بزن و ببین کدوم یکی برات جاذبه بیشتری داره و البته به نظرم پیشنهاد خوبی اومد
لیست دروس رو از دانشگاه شریف گرفتم گفتم شاید برای سایر دوستان هم مفید باشه بد نیست که توی مانشت هم بذارم
پیوست شامل:
برنامه درسی ارشد مهندسی کامپیوتر - گرایش نرم (شامل ریزبرنامه و سرفصل)
برنامه درسی ارشد مهندسی کامپیوتر - گرایش هوش
برنامه درسی ارشد مهندسی کامپیوتر - گرایش معماری
برنامه درسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات - سه گرایش امنیت شبکه و فناوری اطلاعات

با دیدن این برنامه‌ها بیخیال هوش و معماری شدم و دیدم به نرم بیشتر علاقه دارم ولی هنوز هم کمی بین شبکه و نرم تردید دارم اگه کسی نظری داره ممنون میشم

برنامه دروس کارشناسی ارشد تمام گرایشهای مهندسی کامپیوتر و آی تی - alireas - 18 تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۲۲ ب.ظ

با سلام
عالی بود خیلی وقت بود دنبال سرفصلهای کارشناسی ارشد کامپیوتر بودم، فقط میخواستم بپرسم که این سرفصلها برای تمام دانشگاههای کشور ( مثلا دانشگاه فردوسی) یکیه یا فرق میکنه.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

برنامه دروس کارشناسی ارشد تمام گرایشهای مهندسی کامپیوتر و آی تی - MSZ - 18 تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۵۰ ب.ظ

معمولا تو هر دانشگاه نسبت به دانشگاه دیگه تا حدی فرق میکنن