تالار گفتمان مانشت
تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: تکمیل ظرفیت ارشد نرم افزار آزاد ملایر - مهران ---- - ۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۵۶ ب.ظ

(۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۵۱ ب.ظ)rezvaneyaghobi نوشته شده توسط:  سلام. آزاد ملایر نرم افزار آخرین رتبه قبولیش ۲۸ بوده,رتبه من بدون سهمیه بسیج ۷۶ شده. آیا امیدی هست در تکمیل ظرفیت قبول بشم؟

متاسفم برات اینجاست که باید بگی ای کاش من هم یک رزمنده بودم

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - saba59 - 26 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۱۱ ب.ظ

(۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۲۴ ب.ظ)مهران ---- نوشته شده توسط:  تهران شمال امسال تا رتبه ۱۸۴ می گیرد. بقیه باید برن دانشگاه علوم تحقیقات خراسان رضوی .یا علوم تحقیقات کرمان

مگه تو تکمیل ظرفیت هر کس تو دانشگاهی که زده در نظر گرفته نمی شه؟ باز هم پخش می کنند ما رو؟؟
من ۱۲۵ علوم تحقیقاتم یعنی باز هم ممکنه تهران شمال یا جنوب قبول شم؟؟

RE: تکمیل ظرفیت ارشد نرم افزار آزاد ملایر - mosavat - 26 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۱۳ ب.ظ

سهمیه بسیج و رزمنده قدری متفاوتند‌، کسی که سهمیه رزمنده داره حداقل مدتی از عمرش رو رفته در راه دفاع از وطن جنگیده( به مکتب فکریشون کاری ندارم اما به هر حال رزمنده های زمان جنگ اکثرا اهداف شخصی و سودجوییهای فردی نداشتند و به منفعت جمعی فکر میکردند )اما متاسفانه بسیج ....

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - saba59 - 27 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۰۳ ق.ظ

(۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۳۲ ب.ظ)matin77 نوشته شده توسط:  بله احتمالش هست ... مخصوصا واحد های علوم تحقیقات که شعبه های زیادی داره ... ولی رتبه اتون خوبه ایشالله تهران قبولی .. قبلا هم گفتم استادمون میگفت بیشترین پذیرش مربوط به علوم تحقیقاته.. گرایشتون چیه ؟

من نرم افزار هستم.

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - paris-arch - 27 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۰۴ ق.ظ

من ارشد معماری علوم تحقیقات رتبه ۱۷۵ آوردم.....آخرین فرد قبولی ۸۸ بوده............کسی میتونه بگه شانس تکمیل ظرفیت دارم یا نه؟

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - hamed_jon - 27 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۱ ق.ظ

دوستان در مجموع بنظرتون رتبه مهمتره یا تراز ؟ با توجه با افزایش ظرفیت امسال تا چه ترازهایی میشه امید داشت؟

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - _maryam_ - 27 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۴ ق.ظ

معماری آخرین فرد قبول ۸۸؟؟؟ چون تا جایی که میدونم ۲۶ بوده نفر آخر
مطمئنید؟ یا اینکه سهمیه اید؟

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - _maryam_ - 27 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۲ ق.ظ

آره واقعا
من که دارم از استرس میمیرم

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - saba59 - 27 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۸ ق.ظ

من بیجاره که ماه دیگه آیلتس دارم و اصلا نمی تونم تمرکز کنم. از کار و زندگی افتادم.

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - mehdigazvin - 27 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۱ ق.ظ

سلام
من نرم افزار قزوین ۵۹ شدم آخرین فرد شده ۳۳ تراز من ۶۲۰۸ هست تراز آخرین نفر ۶۴۷۶ بنظرتون قبول میشم؟

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - pooneh - 27 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۰۳ ب.ظ

(۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۲۴ ب.ظ)مهران ---- نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۰۳ ب.ظ)pooneh نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۳۲ ب.ظ)_maryam_ نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۱۱ ب.ظ)pooneh نوشته شده توسط:  تهران شمال چه جوریه؟تو رو به خدا جواب بدید!

یعنی چی چه جوریه؟ Smile
منظورم اینه که پارسال چند نفر تو تکمیل ظرفیت گرفتن؟

تهران شمال امسال تا رتبه ۱۸۴ می گیرد. بقیه باید برن دانشگاه علوم تحقیقات خراسان رضوی .یا علوم تحقیقات کرمان

شوخی می کنید من رتبه‌ام ۱۳۱ است پس احتمال داره تو تکمیل ظرفیت مرحله اول قبول بشم؟شما این اطلاعات را از کجا میدانید؟

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - mehdigazvin - 27 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۷ ب.ظ

من نرم افزار قزوین ۵۹ شدم آخرین فرد شده ۳۳ تراز من ۶۲۰۸ هست تراز آخرین نفر ۶۴۷۶ بنظرتون قبول میشم؟
اگه کسی اطلاعاتی داره سریعتر بگه ممنون میشم.

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - Fahrenheit - 27 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۶ ب.ظ

خب فعلا یه هفته به تعویق افتاد! امیدوارم هفته دیگه دوباره نشه هفته بعدش!!
راستی میشه بپرسم شما سهمیتون چی بوده ؟! البته اگه دوست ندارید جواب ندین!

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - saba59 - 27 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۱۰ ب.ظ

(۲۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۸ ب.ظ)matin77 نوشته شده توسط:  خبرگزاری مهر مورخ ۹۰/۶/۲۷:
رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفت: نتایج نهایی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد هفته نخست مهرماه از سوی مرکز آزمون این دانشگاه اعلام می شود.
لینک:http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1410592

بابا آخرش مثل پارسال میشه ۱۶ مهر. یعنی هفته دوم مهر.کارنامه‌ها هم ۲۲ مهر میاد. شک دارین ببینید.

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - banou - 27 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۶ ب.ظ

ای بابا نخود نخود هر که رود سر درس و مشق خود