تالار گفتمان مانشت
تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - aryaeei - 25 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۳۸ ق.ظ

(۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ)Hosein_2003 نوشته شده توسط:  یه خبر خوب واسه کسایی که انتخابشون تهران بوده‌، من علوم تحقیقات ثبت نام کردم‌، تا موقعی که من بودم یعنی آخر وقت‌، فقط ۷ نفر معماری و زیر ۱۰ نفر نرم افزار ثبت نام کرده بودن. امیدتون به خدا باشه Smile

به نظرتون من که ۶۹ معماری شدم علوم تحقیقات قبولم ؟Huh

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - Hosein_2003 - 25 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۵۶ ق.ظ

(۲۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۳۸ ق.ظ)aryaeei نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ)Hosein_2003 نوشته شده توسط:  یه خبر خوب واسه کسایی که انتخابشون تهران بوده‌، من علوم تحقیقات ثبت نام کردم‌، تا موقعی که من بودم یعنی آخر وقت‌، فقط ۷ نفر معماری و زیر ۱۰ نفر نرم افزار ثبت نام کرده بودن. امیدتون به خدا باشه Smile

به نظرتون من که ۶۹ معماری شدم علوم تحقیقات قبولم ؟Huh
به نظرم ۵۰-۵۰ است‌، تا آخر هفته باید این استرسو تحمل کنی دوست من

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - pooneh - 25 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۱۱ ب.ظ

تهران شمال چه جوریه؟تو رو به خدا جواب بدید!

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - _maryam_ - 25 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۳۲ ب.ظ

(۲۵ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۱۱ ب.ظ)pooneh نوشته شده توسط:  تهران شمال چه جوریه؟تو رو به خدا جواب بدید!

یعنی چی چه جوریه؟ Smile

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - niloofarkh - 25 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۵۰ ب.ظ

(۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۵۱ ب.ظ)saba59 نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۵ ق.ظ)anet_eli نوشته شده توسط:  الان کارنامه پارسالمو دیدم شده بودم ۱۰۰ علوم تحقیقات تو تکمیل ظرفیت هوش قبول شده بودم نفهمیده بودم
اونا هم نه سمس دادن نه زنگ زدن
دارم از غصه میمیرم
حالا سال ۲ بودم Sad((
در کمال نا امیدی حالا باید وایستم که شاید امسال تکمیل ظرفیت قبول شم
خیلی ناراحتم

تسلیت میگم دوست من ولی ناراحت نباش امسال حتما قبولی.
(۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۰۵ ب.ظ)niloofarkh نوشته شده توسط:  من ترازم واسه نرم افزار ۶۴۳۶ شده علوم تحقیقات زدم.....فکر می کنین تکمیل ظرفیت اول قبول بشم؟

پارسال تا رتبه ۱۶۶ نرم علوم تهران قبول شدند تو تکمیل ظرفیت. از این رتبه بالاتر تا حدود ۳۰۰ هم علوم تحقیقات واحدهای شهرستان قبول شدند. رتبتون چنده؟

رتبم ۱۹۰ شده.ممکنه با این تراز قزوین قبول بشم؟

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - mamat - 25 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۵۵ ب.ظ

اگه رتبتون تو IT باشه که فکر نکنم.
اما رشته های دیگه شاید بشه.

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - niloofarkh - 26 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ق.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ)saba59 نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۴۹ ب.ظ)maniya نوشته شده توسط:  نه دیگه امکان نداره علوم قبول بشین, تازه شما فقط با همون تهران شمال سنجیده خواهین شد یعنی علوم بقیه رتبه هارو سرریز میکنه در شهرستان‌ها اما شما که تهران شمال زدین سرریز هم نمیشین, فقط دعا کنین که تهران شمال تکمیل ظرفیت زیاد بگیره Shy

پس تو این مرحله دیگه تو واحدهای تهران جابجایی نیست. خدا رحم کنه علوم واحد علی آباد کتول نیفتمWink)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۹ ب.ظ)khoofi66 نوشته شده توسط:  آقا من این سوال رو قبلا هم پرسیدم ولی جواب نگرفتم
من رتبم ۹۰ شده انتخابم تهران شمال بوده و رشتم نرم افزار
حالا امکان داره تو تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات قبول بشم؟ یعنی منظورم اینه که با توجه به اینکه انتخابم تهران شمال بوده ممکنه توی تکمیل ظرفیت دیگه به محل انتخابی نگاه نکنن و علوم تحقیقات قبول بشم؟

بابا شما اوضات خوبه همش ۸ نفر با آخرین نفر فاصله داری. قول می دم اسمت همون تهران شمال که می خواستی در می یاد. من چی بگم که ۴۳ نفر فاصله دارمWink

شهرها و واحدهای دیگه هم گزینش می کننمن این سوال با ایمیل از مرکز آزمون کردم.Big Grin

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - hadi-ah - 26 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۸ ق.ظ

سلام من امسال تو کنکور آزاد ۹۰ دانشگاه شهریار شهر قدس رشته شیمی کاربردی از بین ۱۶۷ نفر قبولی رتبه ۱۷۸ رو کسب کردم امیدی برای قبولی تکمیل ظرفیت[/align][/color][/font][/size] هست.الان دانشجوی دانشگاه قم هستم و ساکن تهران رفت و آمد برام سخته.یکی جوابمو بده.

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - _maryam_ - 26 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۵۷ ق.ظ

دوست عزیز شما برای کارشناسی شرکت کردید؟
چون تا جایی که من میدونم شهر قدس ارشد نداره
به هر جهت، توی کارشناسی توی شهر های کوچیک معمولا "هر کی میزنه" ثبت نام میکنه
مثلا از ۲۰۰ نفر ۱۹۰ نفر ثبت نام میکنن (توی شهر های کوچیک)
با این حال امید داشته باشید ممکنه تعدادی ثبت نام نکنن و شما این شانس رو پیدا کنید چون اختلاف زیادی هم ندارید

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - saba59 - 26 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۴۰ ب.ظ

(۲۵ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۵۰ ب.ظ)niloofarkh نوشته شده توسط:  رتبم ۱۹۰ شده.ممکنه با این تراز قزوین قبول بشم؟

راستش من فقط آمار تهران رو دارم. در مورد واحدهای دیگه نمی دونم.

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - bahmansh - 26 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۲۵ ب.ظ

(۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۴۰ ب.ظ)saba59 نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۵۰ ب.ظ)niloofarkh نوشته شده توسط:  رتبم ۱۹۰ شده.ممکنه با این تراز قزوین قبول بشم؟

راستش من فقط آمار تهران رو دارم. در مورد واحدهای دیگه نمی دونم.

داداش تو که آمار تهران رو داری به نظرت با ۱۶۷ علوم تحقیقات قبول میشم؟

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - saba59 - 26 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۸ ب.ظ

(۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۲۵ ب.ظ)bahmansh نوشته شده توسط:  داداش تو که آمار تهران رو داری به نظرت با ۱۶۷ علوم تحقیقات قبول میشم؟

والا پارسال که تا ۱۶۶ علوم تهران نرم افزار قبول شد. از اون به بعد هم افتادن شهرستان. امسال که قراره ظرفیتها بیشتر شه احتمالا شما هم همین تهران قبولین دیگه. (ان شالا)

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - pooneh - 26 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۰۳ ب.ظ

(۲۵ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۳۲ ب.ظ)_maryam_ نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۱۱ ب.ظ)pooneh نوشته شده توسط:  تهران شمال چه جوریه؟تو رو به خدا جواب بدید!

یعنی چی چه جوریه؟ Smile
منظورم اینه که پارسال چند نفر تو تکمیل ظرفیت گرفتن؟

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - مهران ---- - ۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۲۴ ب.ظ

(۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۰۳ ب.ظ)pooneh نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۳۲ ب.ظ)_maryam_ نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۱۱ ب.ظ)pooneh نوشته شده توسط:  تهران شمال چه جوریه؟تو رو به خدا جواب بدید!

یعنی چی چه جوریه؟ Smile
منظورم اینه که پارسال چند نفر تو تکمیل ظرفیت گرفتن؟

تهران شمال امسال تا رتبه ۱۸۴ می گیرد. بقیه باید برن دانشگاه علوم تحقیقات خراسان رضوی .یا علوم تحقیقات کرمان

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - مهران ---- - ۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۴۵ ب.ظ

(۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۳۶ ب.ظ)matin77 نوشته شده توسط:  میشه به من بگید امید داشته باشم یا نه ؟ رتبه ۴۶ هوش قزوین با سهمیه و طبق گفته دوستمون آخرین نفر ۲۴ ؟
ضمنا من سراسری هم رتبه‌ام ۴۸۸( بدون سهمیه )شد.. اونو چی اون هم احتمالش هست تکمیل ظرفیت قبول بشم ؟

به احتمال خیلی زیاد قبولی>