تالار گفتمان مانشت
تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - khoofi66 - 23 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۲۵ ب.ظ

(۲۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۳۸ ب.ظ)Fahrenheit نوشته شده توسط:  یه سوال واسم پیش اومده..
طبق خبر‌ی که خبرگزاری مهر زده بود‌، نتایج تکمیل ظرفیت تا آخر شهریور میاد، اما کارنامه ای که دوست ما زده بود‌، گفته بود پارسال " این کارنامه در تکمیل ظرفیت که به تاریخ ۲۲/۰۷/۱۳۸۹ اعلام شده"
یعنی ۲۲ مهر ۸۹ !!
اینم لینک اخبار پارسال که ۲۲مهر نتیجه اولین تکمیل اومده و ۱ اسفند نتیجه دومین تکمیل..:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کسی خبر دقیقی نداره که چه زمانی میاد؟!

فکر کنم خودشون هم فهمیدن که آخر مهر خیلی دیر میشه...
ببینید من امروز هم از توی روزنامه خوندم که قراره تا آخر شهریور جوابا بیاد. با اینکه روزنامه هم از خبرگزاری مهر نقل کرده بود ولی نسبت به مهر یه خبر دیگه هم داد که هنوز همه دانشگاه‌ها مشخص نکردن که چه تعداد دانشجو رو برای تکمیل ظرفیت میخوان بگیرن..
اینم لینکش(تقریبا آخرای صفحه نوشته):

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - khoofi66 - 23 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۰۱ ب.ظ

(۲۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۲۸ ب.ظ)PaNriis نوشته شده توسط:  سلام دوستان
لطفا اگه امکانش هست نمره و رتبه‌ی آخرین فرد قبولی در دانشگاه های زیر رو اعلام کنید:
۱- علوم و تحقیقات تهران
۲- تهران شمال
۳- تهران جنوب
۴- اراک
۵- نجف آباد

متشکرم

برای ۳ تا دانشگاه اول که به صورت تفکیک شده اطلاعاتی وجود نداره ولی میشه گفت در کل تهران رتبه آخرین نفر ۸۲ و ترازش ۷۰۴۷ بوده و برای نجف آباد رتبه آخرین نفر ۲۴ و ترازش ۷۰۶۷ بوده. در مورد اراک هم اطلاعی ندارم
البته اطلاعات بالا برای گرایش نرم افزاره

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - anet_eli - 24 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۵ ق.ظ

الان کارنامه پارسالمو دیدم شده بودم ۱۰۰ علوم تحقیقات تو تکمیل ظرفیت هوش قبول شده بودم نفهمیده بودم
اونا هم نه سمس دادن نه زنگ زدن
دارم از غصه میمیرم
حالا سال ۲ بودم Sad((
در کمال نا امیدی حالا باید وایستم که شاید امسال تکمیل ظرفیت قبول شم
خیلی ناراحتم

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - _maryam_ - 24 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۴۸ ق.ظ

دوست عزیز‌، ممکنه بشه که شهریه ثابت این دو ترم رو بدی و بتونی همون رو بری
یعنی تا ۱۰۰ هوش گرفته بوده سال قبل؟

اگر برات امکانش هست کارنامه تکمیل ظرفیتت رو بذار برامون..
ممنون

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - Fahrenheit - 24 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۵۰ ق.ظ

اوه! چه بد شانسی ای!! البته فکر کنم الان هم بخواین برین‌، با دادن ِ دوتا شهریه ثابت ِ اون دو ترم‌، بتونین..
واقعا بدشانسیه‌! اما بهتره بهش فکر نکنین..

راستی توی کدوم تکمیل ظرفیت قبول شده بودین ؟ اولی‌، مهر ؟!

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - anet_eli - 24 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۲ ق.ظ

مهر
علوم تحقیقات بوشهر
دوتا شهریه ثابت با همین شهریه میشه۳/۸۰۰ خیلی گرونه برام
تمام ناراحتیم به خاطر این یه سالسه که نشستم درس خوندم واسه کنکور تمام مدت فکر میکردم چرا منکه سراسری خوندم آزادم حتی قبول نشدم تازه کلیم طعنه شنیدم
آخه چرا زنگ نزدن سمسم ندادن من از کجا میدونستم؟
ترازم پارسال شده بود ۵۸۰۰
اصلا دلم نمیخواد اون کارنامه‌ی لعنتیو یه بار دیگه ببینم

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - Fahrenheit - 24 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۷ ق.ظ

یه نگاه کنین ببینین حالا که مهرماه نرفتین‌، توی تکمیل ظرفیت اسفند ماه جای دیگه ای قبول نشدین ؟!

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - anet_eli - 24 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۰ ق.ظ

نه همون کارنامه رو نشون میده

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - Fahrenheit - 24 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۸ ق.ظ

پس شاید با دادن ۱ شهریه هم بتونین همون رشته رو بخونین..
به هر حال امیدوارم امسال جای خیلی بهتری قبول شید که دیگه نیازی به این تفکرات منفی نداشته باشید..

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - niloofarkh - 24 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۳۰ ق.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۱۵ ب.ظ)maniya نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۰۲ ب.ظ)roozgard نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ)maniya نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ)roozgard نوشته شده توسط:  سلام
یکی سوال منو جواب میده؟
من ترازم ۵۲۰۰ شده زده بودم تهران جنوب و رتبم هم ۹۱۸ شده و رتبه آخرین نفر قبولی ۸۲ هستش
تکمیل ظرفیت کجا می تونم قبول بشم؟ اصلا برای تکمیل ظرفیت خودمون شهرو انتخاب می کنیم یا خودشون؟

برای تکمیل ظرفیت تا اونجایی که من میدونم نباید خودمون انتخاب کنیم و خودشون اعلام میکنند. شما که تهران جنوب زدین اگر ثبت نام‌ها به حد نصاب نرسه دوباره اعلام میکنند که من نمیخوام نا امیدت کنم اما رتبتون با نفر آخر خیلی فاصله داره.

ممنونم اما امکان داره اسمم برای شهر های دیگه در بیاد ؟
یا چون همون ابتدا که تهران جنوب زدم فقط برای این دانشگاه مد نظر قرار می گیرم.
خواهش میکنم, راستش منم این چیزایی که گفتم بر اساس گفته های دیگران یا مطالبی که در سایت های مختلف خوندم بود. تهران جنوب مثل علوم تحقیقات نیست که شهر دیگه شعبه داشته باشه و اگر تهران قبول نشدی شهر دیگه بفرستن شما با همون تهران جنوب سنجیده خواهین شد اما برای اطلاع بیشتر از مرکز آزمون بپرسین.

زمان دقیقی برای تکمیل ظرفیت اعلام نشده بستگی به اعلام نیاز واحد های دانشگاهی دارد... در صورت اعلام نیاز ابتدا در واحد انتخابی خود سنجیده خواهید شد‌، سپس در واحد های دیگر سنجیده میشوید . همچنین تکمیل ظرفیت از سوی مرکز ازمون انجام میشود و نیاز به ثبت نام نیست (من این جواب از مرکز آزمون گرفتم اینجا کپی کردم)
(۱۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۷ ب.ظ)hadiabc نوشته شده توسط:  سلام به همگی
بچه‌ها من شنیدم امسال برای تکمیل ظرفیت باید حتما ثبت نام کنید.HuhHuh
زمان دقیقی برای تکمیل ظرفیت اعلام نشده بستگی به اعلام نیاز واحد های دانشگاهی دارد... در صورت اعلام نیاز ابتدا در واحد انتخابی خود سنجیده خواهید شد‌، سپس در واحد های دیگر سنجیده میشوید . همچنین تکمیل ظرفیت از سوی مرکز ازمون انجام میشود و نیاز به ثبت نام نیست

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - ملیکا - ۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۲۱ ب.ظ

(۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۲ ق.ظ)anet_eli نوشته شده توسط:  مهر
علوم تحقیقات بوشهر
دوتا شهریه ثابت با همین شهریه میشه۳/۸۰۰ خیلی گرونه برام
تمام ناراحتیم به خاطر این یه سالسه که نشستم درس خوندم واسه کنکور تمام مدت فکر میکردم چرا منکه سراسری خوندم آزادم حتی قبول نشدم تازه کلیم طعنه شنیدم
آخه چرا زنگ نزدن سمسم ندادن من از کجا میدونستم؟
ترازم پارسال شده بود ۵۸۰۰
اصلا دلم نمیخواد اون کارنامه‌ی لعنتیو یه بار دیگه ببینم

یکی دو تا از دوستان من که تکمیل ظرفیت قبول شدند باهاشون تماس گرفته شد وگرنه خبردار نمیشدند‌، خیلی عجیبه‌، شاید تماس گرفتند ولی در دسترس نبودید .. میتونید ازشون بخواهید‌، شهریه دو ترم گذشته رو شاید براتون قسطیش کنن .

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - Hosein_2003 - 24 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ

یه خبر خوب واسه کسایی که انتخابشون تهران بوده‌، من علوم تحقیقات ثبت نام کردم‌، تا موقعی که من بودم یعنی آخر وقت‌، فقط ۷ نفر معماری و زیر ۱۰ نفر نرم افزار ثبت نام کرده بودن. امیدتون به خدا باشه Smile

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - Fahrenheit - 24 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۵۱ ب.ظ

دوست عزیز‌، متین‌! شما سهمیه داشتین ؟! آخرین نفر قبولی ۲۴ هست !

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - niloofarkh - 24 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۰۵ ب.ظ

من ترازم واسه نرم افزار ۶۴۳۶ شده علوم تحقیقات زدم.....فکر می کنین تکمیل ظرفیت اول قبول بشم؟

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - saba59 - 24 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۵۱ ب.ظ

(۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۵ ق.ظ)anet_eli نوشته شده توسط:  الان کارنامه پارسالمو دیدم شده بودم ۱۰۰ علوم تحقیقات تو تکمیل ظرفیت هوش قبول شده بودم نفهمیده بودم
اونا هم نه سمس دادن نه زنگ زدن
دارم از غصه میمیرم
حالا سال ۲ بودم Sad((
در کمال نا امیدی حالا باید وایستم که شاید امسال تکمیل ظرفیت قبول شم
خیلی ناراحتم

تسلیت میگم دوست من ولی ناراحت نباش امسال حتما قبولی.
(۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۰۵ ب.ظ)niloofarkh نوشته شده توسط:  من ترازم واسه نرم افزار ۶۴۳۶ شده علوم تحقیقات زدم.....فکر می کنین تکمیل ظرفیت اول قبول بشم؟

پارسال تا رتبه ۱۶۶ نرم علوم تهران قبول شدند تو تکمیل ظرفیت. از این رتبه بالاتر تا حدود ۳۰۰ هم علوم تحقیقات واحدهای شهرستان قبول شدند. رتبتون چنده؟