تالار گفتمان مانشت
تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - maniya - 21 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۱۶ ق.ظ

(۲۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۰ ق.ظ)mahdavi3d نوشته شده توسط:  سوال: آیا بنده نوعی که به فرض مثال برق اراک شرکت کرده‌ام و در اعلام نتایج اولیه مردود شده ام، در تکمیل ظرفیت با اولویت اراک شرکت داده می شوم (یعنی با همان داوطلبانی که اراک شرکت کرده اند مقایسه می شوم) یا نه؟

بله با همون شرکت کننده های اراک سنجیده خواهین شد.

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - Fahrenheit - 21 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۳ ق.ظ

دوست عزیز منم نرم نیستم‌، هوش هستم . اما با توجه به این کارنامه میشه امید داشت در کلیه رشته‌ها‌، افزایش ظرفیت محسوس باشه..

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - _maryam_ - 21 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۳۹ ق.ظ

(۲۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۲۳ ق.ظ)banou نوشته شده توسط:  یه بنده خدایی رفته علوم تحقیقات خوزستان ثبت نام کنه.در رشته خودش رتبه اش ۲۴ و آخرین فرد قبولی بوده.بعد یکی رو دیده که با رتبه ۳۶ واسش قبولی زدن و اومده بوده واسه ثبت نام.این جریانش چیه؟این مدلیشو ندیده بودم دیگه.

حالا نمیدونم چقدر درست باشه
ولی یه جا -شاید همین جا- خوندم که برای اونایی که سهمیه ن -مثل بسیجی فعال و اینها-
حد آخرین فرد قبول میره بالا
یعنی مثلا مثلا رتبه‌ی آخرین فرد قبول تو یه رشته در واقع باید ۳۰ باشه و از طرفی ۴ تا سهمیه ای هستن
میان برای عادی‌ها میزنن آخرین فرد قبول ۲۶ و کارنامه‌ی سهمیه‌ها آخرین فرد قبولشون ۳۰

شاید اونم سهمیه بوده

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - roozgard - 21 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۱ ب.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۳ ب.ظ)_maryam_ نوشته شده توسط:  کارنامه اولیه و کارنامه تکمیل ظرفیت سال گذشته‌ی دوستم رو براتون اینجا میذارم
نرم افزار علوم تحقیقات با رتبه‌ی ۲۹۱

این کارنامه اولیه:

این کارنامه در تکمیل ظرفیت که به تاریخ ۲۲/۰۷/۱۳۸۹ اعلام شده

اصلا این درصدا با ترازش که ۶۲۲۱ شده هم خونی نداره! با این در صدا حداقل باید ۶۹۰۰ باشه

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - aryaeei - 21 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۰ ب.ظ

بچه‌ها در مورد معماری چی اطلاعاتی ندارید ؟ تکمیل ظرفیت چند تا میگیره اگه تهران نرسیم قزوین پذیرش داره ؟
(۲۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۳ ق.ظ)Fahrenheit نوشته شده توسط:  دوست عزیز منم نرم نیستم‌، هوش هستم . اما با توجه به این کارنامه میشه امید داشت در کلیه رشته‌ها‌، افزایش ظرفیت محسوس باشه..

منم معماری بودم یکی از بچه‌ها گفت پارسال تا ۵۷ گرفته کسی نمیدونه که از ۵۷ به بعد مثلا تا ۶۹ قزوین قبول شدن یا نه اگه میدونید جواب بدید خدا خیرتون بده ///Huh

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - Fahrenheit - 21 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۳۵ ب.ظ

(۲۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۱ ب.ظ)roozgard نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۳ ب.ظ)_maryam_ نوشته شده توسط:  کارنامه اولیه و کارنامه تکمیل ظرفیت سال گذشته‌ی دوستم رو براتون اینجا میذارم
نرم افزار علوم تحقیقات با رتبه‌ی ۲۹۱

این کارنامه اولیه:

این کارنامه در تکمیل ظرفیت که به تاریخ ۲۲/۰۷/۱۳۸۹ اعلام شده

اصلا این درصدا با ترازش که ۶۲۲۱ شده هم خونی نداره! با این در صدا حداقل باید ۶۹۰۰ باشه

عزیز‌، یعنی عکس فتوشاپه Smile ؟!!
بستگی به سختی و آسونی اون کنکور و شرکت کننده هاش داره‌، شاید اون سال انقدر آسون بوده که همه بالا زدن‌! البته به نظر من در حد ۶۹۰۰ که شما میگی نیست..

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - saba59 - 21 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۵۶ ب.ظ

(۲۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۳۵ ب.ظ)Fahrenheit نوشته شده توسط:  عزیز‌، یعنی عکس فتوشاپه Smile ؟!!
بستگی به سختی و آسونی اون کنکور و شرکت کننده هاش داره‌، شاید اون سال انقدر آسون بوده که همه بالا زدن‌! البته به نظر من در حد ۶۹۰۰ که شما میگی نیست..

مریم عزیز مرسی از کارنامه ها. با اینکه رشته خودت نبود ولی خیلیها از جمله من رو کمی آروم کردی.مرسی امیدوارم خبر قبولی خودت رو بدی.

من امسال ۱۲۵ نرم افزار علوم شدم با تراز ۶۸۳۰ و منتظر تکمیل ظرفیت هستم ولی با دیدن کارنامه دوست شما دیدم درصدهامون تقریبا نزدیک هم بود و حتی درصد های ایشون کمی از من بالاتر بود ولی رتبه و ترازشون خیلی با من اختلاف داشت . این یعنی امسال کنکور نرم افزار خیلی مشکل‌تر از پارسال (۸۹) بوده.!!!!

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - _maryam_ - 21 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ

roozgard روی چه حسابی میگی باید تراز این میشد؟
همونطور که Fahrenheit عزیز گفت، بستگی به سختی آسونی داره و اینکه افراد شرکت کننده چطوری داده باشن
و از روی درصد خالی نمیشه قضاوت کرد که کی چه ترازی باید بیاره
باید دید افرادی که رتبه‌ی بهتری از ایشون آوردن چه درصد هایی داشتن
(اگه کارنامه‌ی خودم بود شماره داوطلبی میذاشتم خودتون چک کنید که شبهه‌ی فتوشاخ و پینت و ورد و .. Big Grin رفع شه )

صبا جان منم امیدوارم که خبر قبولیت رو اینجا بخونم.با این رتبه احتمال خیلی زیاد قبول شید ..
اگه هر دو قبول شیم تازه هم دانشگاهی هم میشیم Big Grin .:شکلک امیدوار:.

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - saba59 - 22 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۰۱ ق.ظ

(۲۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ)_maryam_ نوشته شده توسط:  صبا جان منم امیدوارم که خبر قبولیت رو اینجا بخونم.با این رتبه احتمال خیلی زیاد قبول شید ..

باعث افتخاره دوست عزیز...

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - ساره - ۲۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ

بچه‌ها احتمالش هست ۲۵۹ تهران شمال تکمیل ظرفیت قزوین قبول بشم ؟

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - pooneh - 22 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۱ ب.ظ

سلام
تهران شمال سالهای گذشته چه جوری بوده؟

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - roozgard - 23 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۴۹ ب.ظ

(۲۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ)_maryam_ نوشته شده توسط:  roozgard روی چه حسابی میگی باید تراز این میشد؟
همونطور که Fahrenheit عزیز گفت، بستگی به سختی آسونی داره و اینکه افراد شرکت کننده چطوری داده باشن
و از روی درصد خالی نمیشه قضاوت کرد که کی چه ترازی باید بیاره
باید دید افرادی که رتبه‌ی بهتری از ایشون آوردن چه درصد هایی داشتن
(اگه کارنامه‌ی خودم بود شماره داوطلبی میذاشتم خودتون چک کنید که شبهه‌ی فتوشاخ و پینت و ورد و .. Big Grin رفع شه )

صبا جان منم امیدوارم که خبر قبولیت رو اینجا بخونم.با این رتبه احتمال خیلی زیاد قبول شید ..

من بر اساس کارنامه های امسال گفتم اما
ممنونم‌، قانع شدم

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - Fahrenheit - 23 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۳۸ ب.ظ

یه سوال واسم پیش اومده..
طبق خبر‌ی که خبرگزاری مهر زده بود‌، نتایج تکمیل ظرفیت تا آخر شهریور میاد، اما کارنامه ای که دوست ما زده بود‌، گفته بود پارسال " این کارنامه در تکمیل ظرفیت که به تاریخ ۲۲/۰۷/۱۳۸۹ اعلام شده"
یعنی ۲۲ مهر ۸۹ !!
اینم لینک اخبار پارسال که ۲۲مهر نتیجه اولین تکمیل اومده و ۱ اسفند نتیجه دومین تکمیل..:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کسی خبر دقیقی نداره که چه زمانی میاد؟!

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - _maryam_ - 23 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۵۹ ب.ظ

اگه اینطوری آخر مهر بخواد بیاد که خیلی ناجوره.. هم آدم از استرس کشته میشه
هم اگه قبول نشه یک ماه مهر رو هم از دست میده
تازه قبول هم بشیم به اندازه‌ی یه ماه از بقیه عقبیم!! مگه اینکه نیمه دوم بگیرن .. مثل همین دوست من..
که خوب نیمه دوم هم بخوان بگیرن باز اون مشکل وقتمون پیش میاد و ادم اگه بخواد بخونه برای کنکور دیگه وقتی نیست
کاش همین آخر شهریور بیاد ..

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - PaNriis - 23 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۲۸ ب.ظ

سلام دوستان
لطفا اگه امکانش هست نمره و رتبه‌ی آخرین فرد قبولی در دانشگاه های زیر رو اعلام کنید:
۱- علوم و تحقیقات تهران
۲- تهران شمال
۳- تهران جنوب
۴- اراک
۵- نجف آباد

متشکرم