تالار گفتمان مانشت
تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - niloofarkh - 13 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۸ ب.ظ

به به نیلو جان می بینم که در اسرع وقت پروفایلت رو آپدیت کردی...هفته پیش پارسه بودم و چقدر از اینکه دیگه پشت کنکوری نیستم به خودم می بالیدم Wink

[/quote]

دقیقا به سرعت پروفایلم آپدیت کردم هم اینجا هم تو فیسبوک.................جدا باعث افتخاره که پشت کنکوری نیستیم........... Big Grin
[/quote]
ای بابا نیلوفر جون اون لحظات که شما خیلی بی تابی می کردید.حالا می گید دلتون تنگ شده؟من که دیگه از بی تابی بی حد دوستان عصبی شده بودم.خدا رو شکر که اون لحظات تموم شد.لطفا از این به بعد حرفهای خوب خوب و امیدوارانه بزنیم.تشکر
[/quote]

منم خوشحالم که تموم شده........خوشحالم که زندگیم هدف دار شده............. Smile

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - sogol67 - 13 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۰ ب.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۲ ق.ظ)saba59 نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۳۴ ق.ظ)sogol67 نوشته شده توسط:  به شما واحد دادن یا فقط ثبت نام کردین؟ شنبه برای ثبت نام رفته بودین یا یکشنبه؟

من شنبه رفتم گفتند ۲ شنبه بیا...۲ شنبه رفتم مدارک تحویل دادم ولی ثبت نام نهایی موند برای شنبه ۱۶ مهر که رئیس گروه کامپیوتریها از سفر برگرده...شما چطور؟ کارت به کجا رسید؟

من یکشنبه رفتم انقدر شلوغ بود گفتن ۱۷‌ام بیا ولی بعضیا که قبل من بودن بهشون گفتن ۱۶‌ام باید برای ثبت نام برن پس دکتر صالح نمدی مسافرته که من هرچی گشتم پیداش نکردم اون روز Smile راستش من می خوام که از بهمن برم اگه مهر شروع بشه که رزرو می کنم ولی اگه همون بهمن بشه که چه بهتر ثبت نام می کنم Smile یعنی شما شهریه ثابتم ندادین هنوز ؟ فقط مدارکتونو گرفتن؟

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - saba59 - 13 مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۲۰ ب.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۰ ب.ظ)sogol67 نوشته شده توسط:  من یکشنبه رفتم انقدر شلوغ بود گفتن ۱۷‌ام بیا ولی بعضیا که قبل من بودن بهشون گفتن ۱۶‌ام باید برای ثبت نام برن پس دکتر صالح نمدی مسافرته که من هرچی گشتم پیداش نکردم اون روز Smile راستش من می خوام که از بهمن برم اگه مهر شروع بشه که رزرو می کنم ولی اگه همون بهمن بشه که چه بهتر ثبت نام می کنم Smile یعنی شما شهریه ثابتم ندادین هنوز ؟ فقط مدارکتونو گرفتن؟

من که هنوز پول ندادم...اگه بنا به تشخیص مدیر گروه قرار بشه ما از بهمن ماه بریم(که احتمالش هم زیاده) در این صورت هیچ پولی نمی ریزیم...فقط آبان ماه یه سر باید بریم دانشگاه تا مرخصی برای ترم مهر رد کنیم... بدیهیه که این ترم جزو سنوات محسوب نمی شه.

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - alavinejad - 13 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ

اگه جز سنوات محسوب نمیشه آیا معافیت تحصیلی براش صادر می کنند؟ یا باید تا بهمن برم سربازی؟! چون فرجه شش ماه‌ام تموم شده

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - mehdi628 - 13 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۱۷ ب.ظ

بچه‌ها من امروز قزوین بودم.با کلی دردسر تونستم انتخاب واحد کنم واقعا به لحاظ اداری دانشگاه بیخودیه .کارمندای اونجا که زورشون میومد جواب بدن.خدا می دونه که چند کیلومتر من امروز الکی راه رفتم.اواسط ثبت نام هم یکی اومد گفت از این لحظه هرکی ثبت نام کرد بگید بهمن بیاد...من نمیدونم چه جوری اینا تکمیل ظرفیت اعلام میکنند.فقط دنبال پول هستند...امیدوارم از نظر علمی انقدر بیخود نباشه

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - _maryam_ - 13 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۳۶ ب.ظ

منم ثبت نام و انتخاب وا حد و این کارام دیروز تموم شد

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - sogol67 - 13 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۱۵ ب.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۲۰ ب.ظ)saba59 نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۰ ب.ظ)sogol67 نوشته شده توسط:  من یکشنبه رفتم انقدر شلوغ بود گفتن ۱۷‌ام بیا ولی بعضیا که قبل من بودن بهشون گفتن ۱۶‌ام باید برای ثبت نام برن پس دکتر صالح نمدی مسافرته که من هرچی گشتم پیداش نکردم اون روز Smile راستش من می خوام که از بهمن برم اگه مهر شروع بشه که رزرو می کنم ولی اگه همون بهمن بشه که چه بهتر ثبت نام می کنم Smile یعنی شما شهریه ثابتم ندادین هنوز ؟ فقط مدارکتونو گرفتن؟

من که هنوز پول ندادم...اگه بنا به تشخیص مدیر گروه قرار بشه ما از بهمن ماه بریم(که احتمالش هم زیاده) در این صورت هیچ پولی نمی ریزیم...فقط آبان ماه یه سر باید بریم دانشگاه تا مرخصی برای ترم مهر رد کنیم... بدیهیه که این ترم جزو سنوات محسوب نمی شه.

نمیدونم آخرش چی میشه ولی تهران جنوب کلا تو برنامه ریزی و کارای اداری در حد صفره حالا شاید این ویژگیش این ترم به نفع من تموم بشه Smile

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - aryaeei - 13 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۱۷ ب.ظ)mehdi628 نوشته شده توسط:  بچه‌ها من امروز قزوین بودم.با کلی دردسر تونستم انتخاب واحد کنم واقعا به لحاظ اداری دانشگاه بیخودیه .کارمندای اونجا که زورشون میومد جواب بدن.خدا می دونه که چند کیلومتر من امروز الکی راه رفتم.اواسط ثبت نام هم یکی اومد گفت از این لحظه هرکی ثبت نام کرد بگید بهمن بیاد...من نمیدونم چه جوری اینا تکمیل ظرفیت اعلام میکنند.فقط دنبال پول هستند...امیدوارم از نظر علمی انقدر بیخود نباشه

منم علوم تحقیقات قزوین قبول شدم اما نرفتم ثبت نام معماری کامپیوتر بودم حالا اگه بهمن کلاسها تشکیل میشه اگه یموقع خواستم بهمن برم ثبت نام (خدای نکرده Big Grin)دیگه اون شهریه رو ندم منظورم شهریه ترم مهره ...

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - sogol67 - 16 مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۱۲ ب.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۲۰ ب.ظ)saba59 نوشته شده توسط:  من که هنوز پول ندادم...اگه بنا به تشخیص مدیر گروه قرار بشه ما از بهمن ماه بریم(که احتمالش هم زیاده) در این صورت هیچ پولی نمی ریزیم...فقط آبان ماه یه سر باید بریم دانشگاه تا مرخصی برای ترم مهر رد کنیم... بدیهیه که این ترم جزو سنوات محسوب نمی شه.

امروز رفتین دانشگاه؟ معلوم شد بهمن شروع میشه یا نه؟

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - banou - 18 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۷ ب.ظ

اینطور که من فهمیدم کلا امسال دانشگاه آزاد و علوم تحقیقاتها آمادگی این همه ثبت نامو نداشتن و اکثرا بی برنامه بودن.دوستان اصلا نگران نباشید همه مثل هم هستند منم وقتی رفتم بی برنامگی و شلوغ پلوغی و از این دست مسائل به وضوح دیده میشد.خدا خودش بخیر کنه انشاالله.

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - saba59 - 18 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۲۲ ب.ظ

(۱۶ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۱۲ ب.ظ)sogol67 نوشته شده توسط:  امروز رفتین دانشگاه؟ معلوم شد بهمن شروع میشه یا نه؟

آره...ما تهران جنوبیها از مهر می ریم سر کلاس...شما باید مرخصی رد کنید.

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - hamed_jon - 19 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۶ ق.ظ

(۱۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۷ ب.ظ)banou نوشته شده توسط:  اینطور که من فهمیدم کلا امسال دانشگاه آزاد و علوم تحقیقاتها آمادگی این همه ثبت نامو نداشتن و اکثرا بی برنامه بودن.دوستان اصلا نگران نباشید همه مثل هم هستند منم وقتی رفتم بی برنامگی و شلوغ پلوغی و از این دست مسائل به وضوح دیده میشد.خدا خودش بخیر کنه انشاالله.

آره بابا دقیقا همینطوریه،من که اگه سرباز نبودم میخوندم دوباره واسه دانشگاه دولتی!!!!Smile

دوستان انتخاب واحد ۱۷ام بوده، رفتم دیدم ۳ تا درس ارائه دادن( وصایای امام-مبانی کامپیوتر-روش تحقیق)!!!!!!!
منم وصایا که پاس کردم،مبانی هم شک دارم که پاس کردم بنابراین فقط درس (روش تحقیق) رو برداشتم و رفتم دانشگاه گفتم اونام میگن منتظر باشین درسای جدید ارائه میشه توی سایت...

کسی میدونه این درس روش تحقیق دیگه چیه؟!!!
بچه های علوم تحقیقات کسی فلوچارتی واسه ارشد نرم افزار نداره ببینیم چطوریاس؟!!!
دانشگاه میگه فعلا که نداریم Big Grin
مرسی از همگی Heart

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - banou - 25 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۲ ب.ظ

(۱۹ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۶ ق.ظ)hamed_jon نوشته شده توسط:  بچه های علوم تحقیقات کسی فلوچارتی واسه ارشد نرم افزار نداره ببینیم چطوریاس؟!!!

در این تاپیک راجع به دروس ارشد نرم افزار صحبت شده.با توضیحات کامل.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - *farnaz* - 28 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۵ ق.ظ

سلام بچه‌ها اگه کسی هوش علوم تحقیقات تهران شرکت کرده و الان قبول شده حالا هر جا، لطفا بگه اخرین رتبه قبولی چند بوده ... من رتبم ۲۲۳ شده کارنامم باز نشد نگرانم نکنه واسه تکمیلی جای دیگه قبول شده باشم لطفا اگه کسی می دونه اطلاع بده

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - yalda - 09 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ

بچه‌ها کسی هست نرم افزار علوم تحقیقات قزوین امسال قبول شده باشه؟؟؟
من میخوام انقالی بگیرم بیام !اگه بیام از ترم بهمن میام! میخوام ببینم دروس ارائه شده تو ترم مهر اونا چی بوده؟؟؟؟