تالار گفتمان مانشت
تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - p_plusplus - 09 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۴۶ ب.ظ

(۰۹ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  توی آیین نامه که نوشته باید اول ثبت نام کنی بعد مرخصی بگیری‌! اما منم رفتم گفتم ۲ ترم مرخصی می خوام گفت ثبت نام نکن ۲ ترم دیگه بیا نصف شهریه هر ترم رو میگیرن ازت گفت حداکثر تا ۲ ترم برات رزرو میشه و می تونی بیایی ثبت نام کنی حالا من چند روز دیگه دوباره میرم می پرسم خبری شد میگم امروز شلوغ بود نمی شد زیاد صحبت کرد

قبولیت مبارک! خوش به حالت، کاش منم کرمانشاه قبول میشدم.
راستی نمیدونی کرمانشاه ارشد نرم افزار یا IT آورده یا نه؟

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - dehghani - 09 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۴۹ ب.ظ

fبجه‌ها اینجا کسی هست که نجف آباد قبول شده باشه واسه ثبت نام رفته باشه ؟ من میرم داخل سایته دانشگاه مشخصاتو که میدم ارور میگیره‌، حتما فرم ثبت نام اینترنتی رو می خواد؟؟؟؟؟؟؟

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - bahmansh - 09 مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ

(۰۹ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۴۸ ب.ظ)_maryam_ نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من امروز رفتم علوم تحقیقات
مدارک همونایی که برای ثبت نام اولیه تو سایت زده بودن همونا

۶ تا عکس (برای مشمولین خدمت ۱۲ تا)
دو تا کپی شناسنامه و کارت ملی(برای مشمولین سه تا)
اصل و کپی مدرک کارشناسی(یا اصل و کپی مدرک موقت + یه سفته دو میلیونی)
من حتا مدرک موقت هم نداشتم یه نامه از دانشگام بردم که فارغ التحصیل شدم و تعهد دادم که تا ماه دیگه مدرک موقتم رو بیارم+ سفته
اصل شناسنامه و کارت ملی هم برای احراز هویت

همین !
یه عکس هم دادم برای اسکن

ولی هنوز معلوم نیست که ما رو این ترم بگیرن یا بهمن
چون توی کارنامه نزده بود تکمیل ظرفیت و زده بود قبولی عادی
ولی خود علوم تحقیقات برنامه ش این بود که از بهمن شروع کنه بچه های تکمیل ظرفیت رو
قرار شد اگه تعداد تکمیل ظرفیت کم بود همین ترم و اگه زیاد بود بهمن

مرسی که خبر دادی، منم فردا میرم واسه ثبت نام
ولی امیدوارم که کلاسا از مهر شروع بشه

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - yasemi - 09 مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۵۷ ب.ظ

(۰۹ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۴۶ ب.ظ)p_plusplus نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  توی آیین نامه که نوشته باید اول ثبت نام کنی بعد مرخصی بگیری‌! اما منم رفتم گفتم ۲ ترم مرخصی می خوام گفت ثبت نام نکن ۲ ترم دیگه بیا نصف شهریه هر ترم رو میگیرن ازت گفت حداکثر تا ۲ ترم برات رزرو میشه و می تونی بیایی ثبت نام کنی حالا من چند روز دیگه دوباره میرم می پرسم خبری شد میگم امروز شلوغ بود نمی شد زیاد صحبت کرد

قبولیت مبارک! خوش به حالت، کاش منم کرمانشاه قبول میشدم.
راستی نمیدونی کرمانشاه ارشد نرم افزار یا IT آورده یا نه؟

ارشد شبکه داره

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - p_plusplus - 09 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۱۳ ب.ظ

من نرم افزار تهران مرکزی قبول شدم. اما راهم دوره.
کسی نرم افزار کرمانشاه‌، همدان، کردستان یا ملایر قبول شده که بخواد با من جابجا بشه؟
آیا نرم افزار میتونه با IT جابجا بشه؟
بچه‌ها من برای جابجایی هم باید حتما" ثبت نام کنم؟

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - yalda - 09 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۳۵ ب.ظ

کسی از بچه هاس شمالی هست بخواد بیاد علوم تحقیقات واحد مازندران من برم تهران؟؟؟؟SadSadSad
بچه‌ها اگه کسی تهران قبول شده و نیخوااد بره اونوخ من‌ی که شمال قبول شدم میتونم برم تهران؟؟؟

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - niloofarkh - 09 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۰ ب.ظ

منم امروز رفتم تهران مرکز اسمم نوشتم گفتن تا شنبه خبر میدن بیایم بقیه کارامون بکنیم!ولی به احتمال ۹۹% از آخر مهر میریم سره کلاس................ Smile
(۰۹ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۶ ب.ظ)p_plusplus نوشته شده توسط:  بچه‌ها من تهران مرکزی قبول شدم. هوراااااااااااااااااااااااااااااااا.

به یه مانشتی تو دانشگاه ما هم پیدا شد!!!رفتی ثبت نام؟ Blush
(۰۹ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۱۶ ب.ظ)p_plusplus نوشته شده توسط:  ساره جون انتخابم تهران جنوب بود. درصدامم توی همین تاپیک گذاشتم.
الان تورو خدا جواب سوالامو بده اگه اطلاعات داری............
پلییییییییییز!
بابا یکی جواب بده.
مدارک چی میخواد؟
میشه کس دیگه ای به جای خودم ثبت نام کنه؟ یا باید حتما" خودم باشم؟

من تازه پیغامت دیدم.........ثبت نام شنبه و یکشنبه ست.........به نظر دانشگاه خوبی میاد Big Grin

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - maniya - 10 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ

(۰۹ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۱۳ ب.ظ)p_plusplus نوشته شده توسط:  من نرم افزار تهران مرکزی قبول شدم. اما راهم دوره.
کسی نرم افزار کرمانشاه‌، همدان، کردستان یا ملایر قبول شده که بخواد با من جابجا بشه؟
آیا نرم افزار میتونه با IT جابجا بشه؟
بچه‌ها من برای جابجایی هم باید حتما" ثبت نام کنم؟

من علوم تحقیقات اراک قبول شدم حاضرم با شما جابجا بشم

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - p_plusplus - 10 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۱۹ ق.ظ

بچه‌ها کسی نبود از کرمانشاه یا ملایر یا همدان یا سنندج که با من جابه جا کنه؟

بعدش باید برای جابجایی هم حتما" ثبت نام کنم؟ یا بدون ثبت نام میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوشحال میشدم اگه میشد اما با توجه به اینکه متاهلم و شاغل، اراک برام دوره....
نیلوفر جون من بعید میدونم به ثبت نام برسم. مهلت ثبت نام تاخیری نمیدن؟

راستی کلاساش چه روزایی هست؟ حتما" باید هر جلسه سر کلاسا حاضر باشی؟
اگه ۵شنبه و جمعه نباشه که من اصلا" نمیتونم مرخصی بگیرم و بیام.

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - niloofarkh - 10 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۲۵ ق.ظ

(۱۰ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۱۹ ق.ظ)p_plusplus نوشته شده توسط:  بچه‌ها کسی نبود از کرمانشاه یا ملایر یا همدان یا سنندج که با من جابه جا کنه؟

بعدش باید برای جابجایی هم حتما" ثبت نام کنم؟ یا بدون ثبت نام میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(۱۰ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ)maniya نوشته شده توسط:  

خوشحال میشدم اگه میشد اما با توجه به اینکه متاهلم و شاغل، اراک برام دوره....
نیلوفر جون من بعید میدونم به ثبت نام برسم. مهلت ثبت نام تاخیری نمیدن؟

راستی کلاساش چه روزایی هست؟ حتما" باید هر جلسه سر کلاسا حاضر باشی؟
اگه ۵شنبه و جمعه نباشه که من اصلا" نمیتونم مرخصی بگیرم و بیام.

کلاسا معمولا آخر هفتست.........فکر کنم تا آخر هفته فرصت داری بیای ثبت نام هرچند وقت گذشته!!! Blush

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - p_plusplus - 10 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۷ ق.ظ

نیلوفر جون میشه لطفا" برنامه کلاساتو برام خصوصی یا اینجا بفرستی؟
ممنون.

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - khoofi66 - 10 مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۳۹ ب.ظ

سلام..
یه سوال از آقایان‌: من تکمیل ظرفیت مهر قبول شدم. تاریخ فارغ التحصیلیم ۳۱/خرداد/۹۰ هست اگر تکمیل ظرفیت بهمن برم برای ثبت نام میتونم ثبت نام کنم؟ من ۳۱/آذر معافیت تحصیلیم تموم میشه. اونوقت میتونم ترم بهمن ثبت نام کنم یا نه؟ اگه جواب بدید ممنون میشم

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - mammmmad1111 - 10 مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۳۶ ب.ظ

(۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۵۱ ب.ظ)saba59 نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۵ ق.ظ)anet_eli نوشته شده توسط:  الان کارنامه پارسالمو دیدم شده بودم ۱۰۰ علوم تحقیقات تو تکمیل ظرفیت هوش قبول شده بودم نفهمیده بودم
اونا هم نه سمس دادن نه زنگ زدن
دارم از غصه میمیرم
حالا سال ۲ بودم Sad((
در کمال نا امیدی حالا باید وایستم که شاید امسال تکمیل ظرفیت قبول شم
خیلی ناراحتم

تسلیت میگم دوست من ولی ناراحت نباش امسال حتما قبولی.
(۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۰۵ ب.ظ)niloofarkh نوشته شده توسط:  من ترازم واسه نرم افزار ۶۴۳۶ شده علوم تحقیقات زدم.....فکر می کنین تکمیل ظرفیت اول قبول بشم؟

پارسال تا رتبه ۱۶۶ نرم علوم تهران قبول شدند تو تکمیل ظرفیت. از این رتبه بالاتر تا حدود ۳۰۰ هم علوم تحقیقات واحدهای شهرستان قبول شدند. رتبتون چنده؟

(۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۵۱ ب.ظ)saba59 نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۵ ق.ظ)anet_eli نوشته شده توسط:  الان کارنامه پارسالمو دیدم شده بودم ۱۰۰ علوم تحقیقات تو تکمیل ظرفیت هوش قبول شده بودم نفهمیده بودم
اونا هم نه سمس دادن نه زنگ زدن
دارم از غصه میمیرم
حالا سال ۲ بودم Sad((
در کمال نا امیدی حالا باید وایستم که شاید امسال تکمیل ظرفیت قبول شم
خیلی ناراحتم

تسلیت میگم دوست من ولی ناراحت نباش امسال حتما قبولی.
(۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۰۵ ب.ظ)niloofarkh نوشته شده توسط:  من ترازم واسه نرم افزار ۶۴۳۶ شده علوم تحقیقات زدم.....فکر می کنین تکمیل ظرفیت اول قبول بشم؟

پارسال تا رتبه ۱۶۶ نرم علوم تهران قبول شدند تو تکمیل ظرفیت. از این رتبه بالاتر تا حدود ۳۰۰ هم علوم تحقیقات واحدهای شهرستان قبول شدند. رتبتون چنده؟
میتونی بری ثبت نام کنیاااااااااا . تا ۲ترم اتومات ذخیره می کنن برات اگه پارسال قبول شدی می تونی بری الان ثبت نام کنی
(۱۰ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۳۹ ب.ظ)khoofi66 نوشته شده توسط:  سلام..
یه سوال از آقایان‌: من تکمیل ظرفیت مهر قبول شدم. تاریخ فارغ التحصیلیم ۳۱/خرداد/۹۰ هست اگر تکمیل ظرفیت بهمن برم برای ثبت نام میتونم ثبت نام کنم؟ من ۳۱/آذر معافیت تحصیلیم تموم میشه. اونوقت میتونم ترم بهمن ثبت نام کنم یا نه؟ اگه جواب بدید ممنون میشم

برو تمدید کن مهلت اعزامتو. ۲بار میتونی تمدید کنی

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - saba59 - 10 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۳۲ ب.ظ

(۰۹ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۰ ب.ظ)niloofarkh نوشته شده توسط:  من تازه پیغامت دیدم.........ثبت نام شنبه و یکشنبه ست.........به نظر دانشگاه خوبی میاد Big Grin

نیلو جان بازم تبریک
من کارشناسی تهران مرکز بودم...دانشگاه خوب و معتبری هست...کلاسا الان کدوم ساختمونه؟ شهرک غرب؟؟

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - niloofarkh - 10 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۱۴ ب.ظ

(۱۰ مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۳۲ ب.ظ)saba59 نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۰ ب.ظ)niloofarkh نوشته شده توسط:  من تازه پیغامت دیدم.........ثبت نام شنبه و یکشنبه ست.........به نظر دانشگاه خوبی میاد Big Grin

نیلو جان بازم تبریک
من کارشناسی تهران مرکز بودم...دانشگاه خوب و معتبری هست...کلاسا الان کدوم ساختمونه؟ شهرک غرب؟؟

نه عزیزم دانشکده بالای پونکه................منم خوشم اومد از اونجا Blush