تالار گفتمان مانشت
تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - ati - 08 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۵۰ ب.ظ

بچه‌ها کسی می دونه حالا که تکمیل قبول شدیم از مهر میریم سر کلاس یا از بهمن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - ZEYNAB17 - 08 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۳۹ ب.ظ

کسی از علوم و تحقیقات خمین چیزی میدونه؟ خمین چه جور شهریه؟
موندم برم یا بخونم برای سال دیگه!

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - bahmansh - 08 مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۲۶ ب.ظ

(۰۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۳۹ ب.ظ)ZEYNAB17 نوشته شده توسط:  کسی از علوم و تحقیقات خمین چیزی میدونه؟ خمین چه جور شهریه؟
بابا بی خیال، خمین کارشناسی ارشد کامپیوتر گرفته؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خانم اصلا فکرش رو هم نکن که بخوای بری دو سال وقتت رو تلف کنی
من محلاتیم، خمین زیاد رفت و آمد میکنم
اصلا از لحاظ شهری و فرهنگی که خیلی پایینه، از نظر سطح علمی هم من که فکر نمیکنم شهری مثل خمین چیزی داشته باشه
بهتره بری خودتم بپرسی ولی از من میشنوی بخون واسه دولتی و یا آزاد سال بعد

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - bahramwhh - 08 مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۳۴ ب.ظ

بچه‌ها اینم کارنامه‌ی من

رتبه ۱۹۷ شبکه‌ی قزوین که علوم تحقیقات کرمانشاه قبول شدم

[attachment=1274]

شاید به درد بچه‌های سال بعد بخوره.
آرزوی موفقیت برای همگی.

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - *farnaz* - 08 مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۳۶ ب.ظ

بچه‌ها اگه کسی هوش علوم تحقیقات قبول شده لطفا کارنامشو بذاره

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - saria - 08 مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۵۳ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۱۹ ب.ظ)hsh88 نوشته شده توسط:  من علوم تحقیقات تهران.
میشه رتبتون رو بگید؟
اینجا کسی تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات تهران قبول شده ؟ اگه شده میشه لطف کنه رتبشو بگه و کارنامشو بزاره؟
Angel

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - maniya - 08 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۰۱ ب.ظ

بچه‌ها کسی فایل راهنما رو دانلود کرده؟
اگر کسی دانلود کرده میشه خواهش کنم اینجا قرار بدین

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - mrousta - 08 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۳۶ ب.ظ

(۰۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۳۴ ب.ظ)bahramwhh نوشته شده توسط:  بچه‌ها اینم کارنامه‌ی من

آرزوی موفقیت برای همگی.

چه رشته ای قبول شدین؟
همون شبکه هست یا یه گرایش دیگه؟

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - arshad91 - 08 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۵۳ ب.ظ

(۰۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۱۵ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۴۱ ق.ظ)mrousta نوشته شده توسط:  
سلام
علوم و تحقیقات بوشهر هم نرم افزار داره هم هوش و هم شبکه
پس چرا در دفترچه نیست؟
کلا چه شهرهایی شبکه دارند؟
(۰۸ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۷ ب.ظ)parvaz_hj نوشته شده توسط:  سلام. من هم آزاد نجف آباد قبول شدم ۵۲ بود رتبه ام. اما خوب مجازی شهید بهشتی انتخاب شده بودم و همونو ثبت نام کردم.
امیدوارم انتخاب خوبی باشه.

میشه کارنامه اوتن اپلود کنید؟

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - mosavat - 08 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۳۵ ب.ظ

(۰۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۲۶ ب.ظ)bahmansh نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۳۹ ب.ظ)ZEYNAB17 نوشته شده توسط:  کسی از علوم و تحقیقات خمین چیزی میدونه؟ خمین چه جور شهریه؟
بابا بی خیال، خمین کارشناسی ارشد کامپیوتر گرفته؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خانم اصلا فکرش رو هم نکن که بخوای بری دو سال وقتت رو تلف کنی
من محلاتیم، خمین زیاد رفت و آمد میکنم
اصلا از لحاظ شهری و فرهنگی که خیلی پایینه، از نظر سطح علمی هم من که فکر نمیکنم شهری مثل خمین چیزی داشته باشه
بهتره بری خودتم بپرسی ولی از من میشنوی بخون واسه دولتی و یا آزاد سال بعد

یا خداااااااااااااااااااااااااااا !

هر جا رسیدن به اسم علوم و تحقیقات فوق لیسانس آوردن‌، رسما اعتبار علوم و تحقیقات تهران رو هم زیر سوال بردن

پیشنهاد من‌: از خیر یک میلیون تومن پول بگذرین و شهریه ثابت یک ترم رو بدین و همین خمین رو فعلا رزرو کنید اما حتما بخونید برای کنکور آینده‌، اگه سال دیگه جای بهتری قبول شدین که چه بهتر و اگر هم نشدین دیگه حسرت نخواهید خورد‌، چیزی از دست نخواهید داد بجز همین یک میلیون تومن پول که تصمیمش با شماست

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - bahramwhh - 08 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۴۴ ب.ظ

(۰۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۳۶ ب.ظ)mrousta نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۳۴ ب.ظ)bahramwhh نوشته شده توسط:  بچه‌ها اینم کارنامه‌ی من

آرزوی موفقیت برای همگی.

چه رشته ای قبول شدین؟
همون شبکه هست یا یه گرایش دیگه؟

بله همون ارشد شبکه‌ست اما تو علوم تحقیقات کرمانشاه.

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - saba7 - 08 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۰۶ ب.ظ

(۰۸ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۷ ب.ظ)parvaz_hj نوشته شده توسط:  سلام. من هم آزاد نجف آباد قبول شدم ۵۲ بود رتبه ام. اما خوب مجازی شهید بهشتی انتخاب شده بودم و همونو ثبت نام کردم.
امیدوارم انتخاب خوبی باشه.
سلام.مشاورای پارسه می گفتن که مجازی بهشتی خوبه.

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - ZEYNAB17 - 08 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۲۴ ب.ظ

mosavat -bahmansh مرررررررررررررررررسی از راهنماییتون. برای دونستن همین اطلاعات بود که اینجا پست دادم.
البته رشته‌ی من آموزش زبان هست‌!

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - rubic - 08 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۲۴ ب.ظ

من تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات کردستان قبول شدم! کامپیوتر - نرم افزار
البته من انتخابم علوم تحقیقات تهران بود نه کردستان!
واقعاً به نظرتون می ارزه؟ حدود دومیلیون باید هزینه کنی از شهر خودت هم دور باشی کارت رو هم از دست بدی! به نظر من که اصلاً نمی ارزه
این دانشگاه آزادم که زورکی میخواد آدمو وسوسه یه جایی بره!
من که نمیرم!

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - morteza135mm - 08 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۲۷ ب.ظ

آقا من علوم تحقیقات کرمان قبول شدم نرم افزار. کسی هست با علوم تحقیقات خراسان جابجا کنه؟
شماره میزارم اگه کسی بود یا سراغ دارید تو رو خدا تماس بگیرید. ۰۹۱۵۹۲۸۸۹۵۳