تالار گفتمان مانشت
تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - aryaeei - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۲۲ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ)anet_eli نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۰۸ ب.ظ)aryaeei نوشته شده توسط:  بچه‌ها میدونید اگه نریم ثبت نام توی تکمیل بهمن شرکت داده میشیم یا نه من معماری علوم تحقیقات قزوین قبول شدم خیلی مرددم من سایت دانشگاه قزوین رو دیدم استادای خوبی داره اما دانشکده علوم تحقیقاتشو هیچی نمیدونم ضمنا من با تراز ۶۰۰۰ دارم میروم علوم تحقیقات قزوین اونوقت آخرین فرد قبولی قزوین ترازش ۵۴۰۰ بوده حالاخودتون بگید برم یانه ؟

تو جای من بودی چی میگفتی؟
من که رتبم کمتره توه اون خراب شده افتادم
ظاهرن قزوین نیست شهرستان آبیکه اولین ساله تاسیسشه
یه دهکوره‌ی داغونه
دلم میخواد بمیرم

دوست من شما امروز به من میگید برم ...خوب شد از این حالت در اومدم بیرون همین شنبه میرم پارسه ...شما میرید ؟ اصلا از کجا این اطلاعات رو در آوردید ..شاید قسمت ما چیز ه بهتری باشه ..بعد در مورد اینکه توی تکمیل بهمن ما هستیم یا نه نظری ندارید ؟

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - aryaeei - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۲۷ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۲۳ ب.ظ)rezvaneyaghobi نوشته شده توسط:  سلام. شهریه چقدر میشه. ثابت ۱میلیونه. کل شهریه چقدر میشه؟؟؟ جواب فوری‌! علوم تحقیقات همدان نرم افزار قبول شدم.

چیزی حدود ۱۸۰۰ ناقابل Big Grin

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - arman312 - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۷ ب.ظ

نقل قول: ظاهرن قزوین نیست شهرستان آبیکه اولین ساله تاسیسشه

وی تصریح کرد: با تلاشها و حمایتهای حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی نایب رییس مجلس شورای اسلامی و حجت الاسلام علیخانی نمانیدگان مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی، مجوز راه اندازی واحد علوم و تحقیقات شعبه قزوین کسب شده و به زودی در شهرستان آبیک آغاز به کار خواهد کرد و مطمئناً با راه اندازی این واحد در شهرستان آبیک شاهد توسعه متوازن در استان قزوین خواهیم بود که جا دارد از تلاش های اعضای شورای شهر و فرماندار آبیک نیز تقدیر و تشکر شود.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - saba59 - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۰ ب.ظ

شنبه و ۱ شنبه
(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۲۲ ب.ظ)aryaeei نوشته شده توسط:  دوست من شما امروز به من میگید برم ...خوب شد از این حالت در اومدم بیرون همین شنبه میرم پارسه ...شما میرید ؟ اصلا از کجا این اطلاعات رو در آوردید ..شاید قسمت ما چیز ه بهتری باشه ..بعد در مورد اینکه توی تکمیل بهمن ما هستیم یا نه نظری ندارید ؟

دوست من تو همین فروم بچه هایی که علوم تحقیقات قزوین قبول شدند می گفتند این دانشگاه داخل همون دانشگاه قزوین هست. لطفا تا قبل از انصراف کامل از این موضوع مطمئن شید تا بعدا پشیمون نشین.
در ضمن تمام ما ورودی مهر هستیم مگر آنکه دانشگاه خاصی اطلاعیه زده باشه.

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - luna - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۰ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۰ ب.ظ)saba59 نوشته شده توسط:  در ضمن تمام ما ورودی مهر هستیم مگر آنکه دانشگاه خاصی اطلاعیه زده باشه.

البته سال پیش علوم تحقیقات از بهمن گرفت! البته نتایج ۱۷‌ام ۱۸‌ام این طورا اومده بود! ایشالا که امسال همون مهر باشه.

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - marij - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۱ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۳ ب.ظ)yalda نوشته شده توسط:  منم با رتبه ۲۸۰ تهران افتادم واحد مازندران Sad( Sad((( Sad(( بچه‌ها اگه نریم چی میشه ؟؟؟
دوباره بهمن تکمیل ظرفیت میکنن؟؟؟

درصدهاتون چقدره ؟ منم مازندران قبول شدم.
زبان۵۷/۸
ریاضی۱۰
مشترک۳۴/۷
تخصصی۲۱/۷
هیچی نخونده بودم برا ازاد . اصلا چه جور دانشگاهیه؟ فکر نکنم ارزش رفتن داشته باشه. اگه اشتباه می کنم بهم بگید.

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - parichehr65 - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۹ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۰۸ ب.ظ)aryaeei نوشته شده توسط:  بچه‌ها میدونید اگه نریم ثبت نام توی تکمیل بهمن شرکت داده میشیم یا نه من معماری علوم تحقیقات قزوین قبول شدم خیلی مرددم من سایت دانشگاه قزوین رو دیدم استادای خوبی داره اما دانشکده علوم تحقیقاتشو هیچی نمیدونم ضمنا من با تراز ۶۰۰۰ دارم میروم علوم تحقیقات قزوین اونوقت آخرین فرد قبولی قزوین ترازش ۵۴۰۰ بوده حالاخودتون بگید برم یانه ؟

سلام
من سال پیش علوم و تحقیقات قزوین قبول شدم، چند نکته راجع به این دانشگاه( تقریبا مطمئن هستم در موردشون ):
۱-این دانشگاه از بهمن ماه سال ۸۹ تاسیس شده و
۲-فعلا از ساختمان، امکانات آموزشی و اساتید دانشگاه قزوین استفاده میکنه.
۳-در مدرکش قید میشه دانشگاه علوم و تحقیقات قزوین
۴-زیر مجموعه دانشگاه علوم و تحقیقات تهران هست
۵- اگر تا زمانی که فارغ التحصیل میشید این دانشگاه مجوز مدرک نداشته باشه در مدرکتون قید میشه دانشگاه علوم و تحقیقات تهران( از خود سازمان مرکزی پرسیدم)
۶- این دانشگاه فقط در مقطع ارشد دانشجو می گیره
۷-رئیس این دانشگاه هم خود دکتر موسی خوانی هست

چند نکته دیگه هم اضافه کنم که در حد شایعه شنیدم و از صحتش مطمئن نیستم:
۱-ساختمان این دانشگاه ممکن در آبیک باشه نه خود قزوین . البته یک سری دیگه هم میگن که احتمالا ساختمانی در خود دانشگاه قزوین برای این دانشگاه بسازن( دانشگاه تو دانشگاه)
۲- بعضی‌ها میگن این دانشگاه مجوز از وزارت علووم نداره و برای همین تو دفترچه نیومده( البته بعضی‌ها میگن چون این دانشگاه( و همچنین سایر علو تحقیقاتی هایی که در دفترچه نیومده )خیلی جدید التاسیس هستن فرصت نشده وارد دفترچه بشن !!!!)

خب ایشالا که موفق باشین Smile سال پیش پدرم در اومد تا این اطلاعات را بدست آوردم Smile

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - H-Arshad - 08 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۳ ق.ظ

یک مورد در رابطه با دانشگاه های جدید یا رشته های تازه ایجاد شده بگم.
طبق اطلاعات من در دانشگاه آزاد هنگامی که یک رشته یا دانشگاه جدید درست بشه چون سوال اول تراز نداره و اولین سالش هست در مقطع کارشناسی انتخاب هفتم میگیرد و در کارشناسی ارشد هم مثل الان تکمیل ظرفیت.
و از سال های بعد وارد دفترچه خواهد شد.

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - yalda - 08 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۶ ق.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۱ ب.ظ)marij نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۳ ب.ظ)yalda نوشته شده توسط:  منم با رتبه ۲۸۰ تهران افتادم واحد مازندران Sad( Sad((( Sad(( بچه‌ها اگه نریم چی میشه ؟؟؟
دوباره بهمن تکمیل ظرفیت میکنن؟؟؟

درصدهاتون چقدره ؟ منم مازندران قبول شدم.
زبان۵۷/۸
ریاضی۱۰
مشترک۳۴/۷
تخصصی۲۱/۷
هیچی نخونده بودم برا ازاد . اصلا چه جور دانشگاهیه؟ فکر نکنم ارزش رفتن داشته باشه. اگه اشتباه می کنم بهم بگید.

نمیدونم والا!! ترازتون چند بود؟؟؟؟ شما بومی مازندران هستید ؟؟؟؟ واسه چی مارو انداختن اینجا؟؟؟ یعنی ترازمون به قزوین نیخورد؟؟؟SadSad

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - parichehr65 - 08 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۰ ق.ظ

شما تنها و تنها یه بار در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شرکت داده میشید
یعنی اگر در تکمیل ظرفیت مهر قبول شده باشید در تکمیل ظرفیت بهمن شرکت داده نمیشید و کسانی که قبول نشدن در تکمیل ظرفیت بهمن شرکت داده می شن

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - ساره - ۰۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۳ ق.ظ

منم علوم تحقیقات دماوند قبول شدم‌، با دانشگاه آزاد دماوند فرق داره یا جاش همون جاست ؟

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - aryaeei - 08 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۳ ق.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۹ ب.ظ)parichehr65 نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۰۸ ب.ظ)aryaeei نوشته شده توسط:  بچه‌ها میدونید اگه نریم ثبت نام توی تکمیل بهمن شرکت داده میشیم یا نه من معماری علوم تحقیقات قزوین قبول شدم خیلی مرددم من سایت دانشگاه قزوین رو دیدم استادای خوبی داره اما دانشکده علوم تحقیقاتشو هیچی نمیدونم ضمنا من با تراز ۶۰۰۰ دارم میروم علوم تحقیقات قزوین اونوقت آخرین فرد قبولی قزوین ترازش ۵۴۰۰ بوده حالاخودتون بگید برم یانه ؟

سلام
من سال پیش علوم و تحقیقات قزوین قبول شدم، چند نکته راجع به این دانشگاه( تقریبا مطمئن هستم در موردشون ):
۵- اگر تا زمانی که فارغ التحصیل میشید این دانشگاه مجوز مدرک نداشته باشه در مدرکتون قید میشه دانشگاه علوم و تحقیقات تهران( از خود سازمان مرکزی پرسیدم)

۱-ساختمان این دانشگاه ممکن در آبیک باشه نه خود قزوین . البته یک سری دیگه هم میگن که احتمالا ساختمانی در خود دانشگاه قزوین برای این دانشگاه بسازن( دانشگاه تو دانشگاه)
۲- بعضی‌ها میگن این دانشگاه مجوز از وزارت علووم نداره و برای همین تو دفترچه نیومده( البته بعضی‌ها میگن چون این دانشگاه( و همچنین سایر علو تحقیقاتی هایی که در دفترچه نیومده )خیلی جدید التاسیس هستن فرصت نشده وارد دفترچه بشن !!!!)

خب ایشالا که موفق باشین Smile سال پیش پدرم در اومد تا این اطلاعات را بدست آوردم Smile

مرسی دوستم شما که نرفتید پشیمون هم نشدید ؟Big Grin

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - Fahrenheit - 08 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۷ ق.ظ

(۰۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۳ ق.ظ)aryaeei نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۹ ب.ظ)parichehr65 نوشته شده توسط:  

سلام

مرسی دوستم شما که نرفتید پشیمون هم نشدید ؟Big Grin
وقتی توی سایت دانشگاه ازاد قزوین میری‌، علوم تحقیقات جزو دانشکده هاش حساب میشه و عکسش اولیه.
توی پی دی اف مربوط به آدرس دانشگاههای آزاد‌، مکان دانشگاه دقیقا آدرسش با دانشگاه قزوین یکیه‌! شماره تلفنش هم یکیه !
من فکر کنم زیرمجموعه دانشگاه آزاد قزوینه !

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - _maryam_ - 08 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۰۹ ق.ظ

اطلاعات ثبت نام رو کجا میذارن؟

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - parichehr65 - 08 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۱۸ ق.ظ

Big Grin چرا همه پاسخ های از ۱ تا ۳ صبح پریده ؟ Smile)