تالار گفتمان مانشت
تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - mehdiba3 - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۳ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۲۶ ب.ظ)daneshju-arshad نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۰۸ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  من قبول شدم علوم تحقیقات سیرحان با سهمیه بسیجی

اگه ثبت نام نکنم سالی دیگه میتونم از سهمیه استفاده کنم؟

زبان ۶ درصد
ریاضی -۳ درصد
مشترک ۲۵ درصد
تخصصی ۲۵ درصد

ترم ۴ کارشناسی ناپیوستم نخونده رفتم و شانسی قبول شدم اما میخوام بخونم سالی دیگه علوم تحقیقات خوزستان قبول شم

کاش سهمیم سر جاش بمونه آخه دیدین چه راحت قبول شدم

تو دفترچه نوشته در صورت قبول شدن و ثبت نام دیگه نمیشه از سمیه دیگه استفاده کرد ولی من که نمیخوام ثبت نام کنم پس سال آینده میشه استفاده کنم

نه؟

آخی‌! چه با صداقت هم میگین که سهمیه داشتین‌، خیلیا نمیگن ...

آره با افتخار می گم چون برا این سهمیه تلاش کردم خدمت کردم به مملکت

راستی تو کارنامه نوشته قبولی در سهمیه یعنی برا سهمیه‌ها یک ظرفیت جدا دارن من اگه استفاده نکنم دیگران استفاده می کنن شما هم اگه بودین جای من محال بود استفاده نکنین من مطمینم هرکس میگه استفاده نمیکنم دروغ میگه و میخواد چاپلوسی کنه

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - maniya - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۱۰ ب.ظ

بچه‌ها کی باید بریم ثبت نام؟ ما ورودی مهر هستیم دیگه نه؟

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - mojgan - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۱ ب.ظ

اهای کمک!!!!!!!!!
من برم میاد که کارنامه ای با این مشخصات نیست
چه کار کنم
تلفن هاشون هم مشغوله همش

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - saba59 - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۸ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۱ ب.ظ)mojgan نوشته شده توسط:  اهای کمک!!!!!!!!!
چه کار کنم
تلفن هاشون هم مشغوله همش

چند بار سعی کنید. با شماره داوطلبی امتحان کنید..اگه باز هم همین پیغام رو داد یعنی...قبول نشدین و باید منتظر بهمن باشید.

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - mojgan - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۰۳ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۴۲ ب.ظ)sara200 نوشته شده توسط:  همه جوره امتحان کردم نشدددددددددد!!!!

با شماره داوطلبی، با "ی" با شیفت بدون شیفت! با اینترنت اکسپلورر!

دوستان؟Sadچراااااااا من اینقدر بد شانسم....!

کسی مشکل منو نداره همچنان؟؟Huh

اره منم هستم

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۸ ب.ظ)saba59 نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۱ ب.ظ)mojgan نوشته شده توسط:  اهای کمک!!!!!!!!!
چه کار کنم
تلفن هاشون هم مشغوله همش

چند بار سعی کنید. با شماره داوطلبی امتحان کنید..اگه باز هم همین پیغام رو داد یعنی...قبول نشدین و باید منتظر بهمن باشید.

اخه ترازم از اخرین نفر قبولیه قزوین بیشتره
راستش من نمی دونم اینا فقط توی شهری که قبلا انتخاب کردیم مارو می سنجن
چون من فقط مشهد زده بودم
شماره داوطلبی کدومه!؟
همون شماره پرونده هست؟

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - mohamadsedigh - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۲۴ ب.ظ

من زنجان که انتخاب خودم بود قبول شدم!دوستام با تراز پایین‌تر علوم تحقیقات گیلان قبول شدن!هیچ راهی واسه انتقالی نیست با این که ترازم ۶۰۰۰ و از گیلان بالا تره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Huh

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - mojgan - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۰ ب.ظ

یعنی فقط تو انتخابای شهرهای قبلی سنجیده می شیم؟

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - mohamadsedigh - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۲ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۰ ب.ظ)mojgan نوشته شده توسط:  یعنی فقط تو انتخابای شهرهای قبلی سنجیده می شیم؟

شهر های قبلی چیه؟من که دوستام زنجان زدن!گیلام قبول شدن!!!!!!!!!

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - M.M - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۶ ب.ظ

منم الان دیدم
علوم تحقیقات اصفهان قبول شدم
ای کاش تهران شده بودم!
نمیرم
ترجیح میدم سربازیمو ادامه بدم
موفق باشین
سلام
مبارک باشه
امیدورام موفق باشین
امسال یه بار دیگه کنکور میدم(نخونده!) به امید تهران

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۲۲ ب.ظ)saba7 نوشته شده توسط:  من علوم تحقیقات اصفهان قبول شدم.
بعد از ۳ سال بالاخره....
خداروشکر
راستی کسی راجع به این دانشگاه اطلاعاتی داره؟
میشخ بگی رتبت چند بود؟

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - saba7 - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۶ ب.ظ)M.M نوشته شده توسط:  منم الان دیدم
علوم تحقیقات اصفهان قبول شدم
ای کاش تهران شده بودم!
نمیرم
ترجیح میدم سربازیمو ادامه بدم
موفق باشین
(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۲۲ ب.ظ)saba7 نوشته شده توسط:  
سلام
مبارک باشه
امیدورام موفق باشین
امسال یه بار دیگه کنکور میدم(نخونده!) به امید تهران
مگه بده اونجا؟؟

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - mojgan - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۳ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۲ ب.ظ)mohamadsedigh نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۰ ب.ظ)mojgan نوشته شده توسط:  یعنی فقط تو انتخابای شهرهای قبلی سنجیده می شیم؟

شهر های قبلی چیه؟من که دوستام زنجان زدن!گیلام قبول شدن!!!!!!!!!

منظورم اینه: تو‌ی دفترچه ازاد من فقط زده بودم مشهد
هنوزم نتونستم نتیجه رو ببینم

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - M.M - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۸ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ)saba7 نوشته شده توسط:  مگه بده اونجا؟؟
نه چرا بد باشه
من تهرانم آخه
برام سخته برم اونجا
بعدم که الان سربازم فک کنم وایسم تموم کنم سربازیمو بهتر باشه
اگه وقت شد یکی دوماه مونده به کنکور یه نگاهی رو درسا میندازم دوباره شرکت میکنم.
اگه هم نه که دیگه باید به فکر کار و ازدواج باشم!!
ولی شما اگه شرایطش رو داری حتما برو و به امید سالای دیگه نباش.

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - parichehr65 - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۹ ب.ظ

ایول: دی
دانشگاه قزوین شبکه قبول شدم: دی شبکه های کامپیوتری Smile) هورررررررررررررررا =))

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - sahar_2000 - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۰۷ ب.ظ

بچه‌ها کسی میدونه کمترین تراز قبولی نرم افزار چند بوده تو تکمیل مهر..؟؟؟من ترازم ۵۴۰۰ شده..پارسال تکمیل قبول شدم اما نرفتم..امسال هم به دلایلی خراب کردم..مرسی

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - aryaeei - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۰۸ ب.ظ

بچه‌ها میدونید اگه نریم ثبت نام توی تکمیل بهمن شرکت داده میشیم یا نه من معماری علوم تحقیقات قزوین قبول شدم خیلی مرددم من سایت دانشگاه قزوین رو دیدم استادای خوبی داره اما دانشکده علوم تحقیقاتشو هیچی نمیدونم ضمنا من با تراز ۶۰۰۰ دارم میروم علوم تحقیقات قزوین اونوقت آخرین فرد قبولی قزوین ترازش ۵۴۰۰ بوده حالاخودتون بگید برم یانه ؟