تالار گفتمان مانشت
تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - bahmansh - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۵۷ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۱۹ ب.ظ)hsh88 نوشته شده توسط:  من علوم تحقیقات تهران.
تبریک میگم داداش
اولین همکلاسی مانشتی رو پیدا کردم

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - *farnaz* - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۵۹ ب.ظ

امیدی به قبولی تو بهمن هست به رتبه ۲۲۳ هوش علوم تحقیقات؟

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - bahmansh - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۰۳ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۵۹ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  امیدی به قبولی تو بهمن هست به رتبه ۲۲۳ هوش علوم تحقیقات؟

من یکی از آشناهام میگفت، دو تا از همکلاسی هاش توی بهمن ماه هوش علوم و تحقیقات قبول شدن

من احتمال ۹۹% میدم که بهمن ماه قبول بشی
وبی از من میشنوی بدون اینکه بهش فکر نی بشین واسه دولتی ۹۰ بخون

موفق باشی

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - aryaeei - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ

یعنی اگه نرم قزوین امکان داره بهمن ماه تهران قبول شم ؟بچه‌ها لطفا جواب بدین ؟

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - *farnaz* - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۰۶ ب.ظ

مرسی که روحیه دادی .... دارم می خونم دوباره ... می شه بپرسی رتبشون چند بوده

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - bahmansh - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۱۰ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۰۶ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  مرسی که روحیه دادی .... دارم می خونم دوباره ... می شه بپرسی رتبشون چند بوده

میپرسم، اونم باید از دوستاش بپرسه
اگه بهم خبر داد بهتون میگم

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - *farnaz* - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۱۴ ب.ظ

مرسی لطف می کنی

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - aryaeei - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۲۴ ب.ظ

بچه‌ها اگه اطلاعاتی دارین بدین اگه نرم تو تکمیل بهمن قبول میشم تهران یا نه ؟

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - sheikheshahr - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۴۶ ب.ظ

معماری کامپیوتر قزوین نبود؟
اینم کارنامه
با تشکر از تمامی عوامل استکبار

[attachment=1269]

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - arshad91 - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۲۴ ب.ظ

بچه‌ها کسی کارنامه علوم تحقیقات خوزستان نداره؟

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - saba59 - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۰۰ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۵۷ ب.ظ)bahmansh نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۱۹ ب.ظ)hsh88 نوشته شده توسط:  من علوم تحقیقات تهران.
تبریک میگم داداش
اولین همکلاسی مانشتی رو پیدا کردم

آقا بهمن میشه رتبه و ترازتون رو بگین؟؟ ممنون
بچه ها
من چون اصلا از قبولی تهران جنوب خوشحال نشدم بعد از یک دل سیر گریه رفتم پارسه با ۲ تا از استادا صحبت کردم. بعد هم رفتم پوران پژوهش سراغ استاد یوسفی...خلاصه همگی بهم گفتند برم ثبت نام کنم...و اینکه اونجا هم دانشگاه خوبیه و ...خلاصه الان کمی حالم بهتر شده ولی راستش اصلا به اندازه شماها خوشحال نیستمConfused
امیدوارم برای ثبت نام می رم حالم بهتر شه Angel

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - mehdiba3 - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۰۸ ب.ظ

من قبول شدم علوم تحقیقات سیرحان با سهمیه بسیجی

اگه ثبت نام نکنم سالی دیگه میتونم از سهمیه استفاده کنم؟

زبان ۶ درصد
ریاضی -۳ درصد
مشترک ۲۵ درصد
تخصصی ۲۵ درصد

ترم ۴ کارشناسی ناپیوستم نخونده رفتم و شانسی قبول شدم اما میخوام بخونم سالی دیگه علوم تحقیقات خوزستان قبول شم

کاش سهمیم سر جاش بمونه آخه دیدین چه راحت قبول شدم

تو دفترچه نوشته در صورت قبول شدن و ثبت نام دیگه نمیشه از سمیه دیگه استفاده کرد ولی من که نمیخوام ثبت نام کنم پس سال آینده میشه استفاده کنم

نه؟

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - saba59 - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۱۶ ب.ظ

بچه ها
لینک راهنمای ثبت نام کجای سایته؟
میشه برام بذارین؟

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - mosavat - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۲۶ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۰۸ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  من قبول شدم علوم تحقیقات سیرحان با سهمیه بسیجی

اگه ثبت نام نکنم سالی دیگه میتونم از سهمیه استفاده کنم؟

زبان ۶ درصد
ریاضی -۳ درصد
مشترک ۲۵ درصد
تخصصی ۲۵ درصد

ترم ۴ کارشناسی ناپیوستم نخونده رفتم و شانسی قبول شدم اما میخوام بخونم سالی دیگه علوم تحقیقات خوزستان قبول شم

کاش سهمیم سر جاش بمونه آخه دیدین چه راحت قبول شدم

تو دفترچه نوشته در صورت قبول شدن و ثبت نام دیگه نمیشه از سمیه دیگه استفاده کرد ولی من که نمیخوام ثبت نام کنم پس سال آینده میشه استفاده کنم

نه؟

آخی‌! چه با صداقت هم میگین که سهمیه داشتین‌، خیلیا نمیگن ...

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - رزا - ۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۲۸ ب.ظ

معماری کامپیوتر آذربایجان شرقی کسی قبول نشده؟؟؟؟؟؟؟