تالار گفتمان مانشت
تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - hamed_jon - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۵۱ ب.ظ

بچه‌ها من الان تماس گرفتم‌، علوم تحقیقات آذربایجان غربی در ارومیه هست، فقظ من موندم چطوری خودمو از خراسان رضوی برای شنبه صبح برسونم به ارومیه؟!!!
نمیخوام با اتوبوس برم به هیچ وجه،هواپیما و قطار هم که من که جستجو کردم واسه فردا و پس فردا پر بود، البته فقط سایت رجا و ایران ایر و ماهان رو بلد بودم، کسی میتونه منو راهنمایی کنه آیا !!!: دی

راستی تایپیست مرکز آزمون سلام رسوند گفت: ناهار جوجه زدیم،چون حال داد به بروبچه های مانشت هم حال دادم: دی

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - mehdiba3 - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۵۱ ب.ظ

من قبول شدم علوم تحقیقات سیرحان با سهمیه بسیجی

اگه ثبت نام نکنم سالی دیگه میتونم از سهمیه استفاده کنم؟

زبان ۶ درصد
ریاضی -۳ درصد
مشترک ۲۵ درصد
تخصصی ۲۵ درصد

ترم ۴ کارشناسی ناپیوستم نخونده رفتم و شانسی قبول شدم اما میخوام بخونم سالی دیگه علوم تحقیقات خوزستان قبول شم

کاش سهمیم سر جاش بمونه آخه دیدین چه راحت قبول شدم

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - roozgard - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۵۷ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۱ ب.ظ)sina.heidary65 نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۱ ب.ظ)roozgard نوشته شده توسط:  وقتی مشخصات وارد می کنم میزنه کارنامه ای با این مشخصات موجود نمی باشد . اگر این به معنی اینکه قبول نشدم
پس قبول نشدم

یکی جواب میده؟؟؟؟؟

سلام این اصلا به معنی قبول نشدن نیست!!! یا یه جایی رو اشتباه نوشتین یا سیستم جستوجو مشکل پیدا کرده، برای منم چندبار اینو نوشت ولی بعد کارنامم اومد و خوشبختانه قبول شده بودم! حتی اگر هم خدایی نکرده کسی قبول نشده باشه بازم کارنامشو نشون میده و مینویسه که قبول نشدین! پس چندبار دیگه مشخصاتتونو وارد کنید تا کارنامتون بیاد، امیدوارم قبول شده باشین.
(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۵ ب.ظ)sara200 نوشته شده توسط:  یکی بگه چه کنیم!؟ HuhConfusedSad

کارنامه ای با مشخصات مورد نظر موجود نمی باشد.

سلام این اصلا به معنی قبول نشدن نیست!!! یا یه جایی رو اشتباه نوشتین یا سیستم جستوجو مشکل پیدا کرده، برای منم چندبار اینو نوشت ولی بعد کارنامم اومد و خوشبختانه قبول شده بودم! حتی اگر هم خدایی نکرده کسی قبول نشده باشه بازم کارنامشو نشون میده و مینویسه که قبول نشدین! پس چندبار دیگه مشخصاتتونو وارد کنید تا کارنامتون بیاد، امیدوارم قبول شده باشین.

سلام
شما هم اول این پیغام براتون میومد کارنامه ای با مشخصات مورد نظر موجود نمی باشد
بعد که دوباره امتحان کردین کارنامتون اومد؟
خواهشا بگید برای شما هم این طور بود یا تنها حدس می زنید که اومدن این پیغام دلیلی بر قبول نشدن نیست

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - hamed_jon - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۰۵ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۴۲ ب.ظ)sara200 نوشته شده توسط:  همه جوره امتحان کردم نشدددددددددد!!!!

با شماره داوطلبی، با "ی" با شیفت بدون شیفت! با اینترنت اکسپلورر!

دوستان؟Sadچراااااااا من اینقدر بد شانسم....!

کسی مشکل منو نداره همچنان؟؟Huh

دوستان عزیزی که نمیتونن نتیجه رو ببینند اگر دوس داشتین مشخصاتتون رو واسم بفرستین تا من امتحان کنم،یه چیزم هست که من بعدا اگه حتمی شد بهتون میگم Sleepy

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - رزا - ۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۰۶ ب.ظ

من معماری کامپیوتر آذربایجان شرقی قبول شدم کسی هست اونجا قبول شده باشه؟به نظرتون خوبه؟چه جور جاییه؟

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - aryaeei - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۱۲ ب.ظ

بچه‌ها جواب منو بدید برم قزوین یا نه در مورد امکانات اساتید ...چه کنم ؟

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - رزا - ۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۱۴ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۰۵ ب.ظ)hamed_jon نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۴۲ ب.ظ)sara200 نوشته شده توسط:  همه جوره امتحان کردم نشدددددددددد!!!!

دوستان عزیزی که نمیتونن نتیجه رو ببینند اگر دوس داشتین مشخصاتتون رو واسم بفرستین تا من امتحان کنم،یه چیزم هست که من بعدا اگه حتمی شد بهتون میگم Sleepy
فاطمه محمدی شاهاندشتی
ن پ:محمد
ش ش:۱۵۲۱۷
دستت درد نکنه مال یکی از اقوامه
هرچی میزنم میگه کارنامه موجود نمی باشد

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - reza699 - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۱۸ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۵۱ ب.ظ)hamed_jon نوشته شده توسط:  بچه‌ها من الان تماس گرفتم‌، علوم تحقیقات آذربایجان غربی در ارومیه هست، فقظ من موندم چطوری خودمو از خراسان رضوی برای شنبه صبح برسونم به ارومیه؟!!!
نمیخوام با اتوبوس برم به هیچ وجه،هواپیما و قطار هم که من که جستجو کردم واسه فردا و پس فردا پر بود، البته فقط سایت رجا و ایران ایر و ماهان رو بلد بودم، کسی میتونه منو راهنمایی کنه آیا !!!: دی

راستی تایپیست مرکز آزمون سلام رسوند گفت: ناهار جوجه زدیم،چون حال داد به بروبچه های مانشت هم حال دادم: دی

من میخوام بدونم علوم تحقیقات خراسان جنوبی کجاست ؟ شما از کجا پرسیدی ؟ چه شماره ای ؟

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - hsh88 - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۱۹ ب.ظ

من علوم تحقیقات تهران.

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - Fahrenheit - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۲۰ ب.ظ

دوست عزیز‌، آریایی‌، من درمورد علوم-تحقیقات قزوین واستون توضیح دادم !! توجه نمیکنین کلا !
پیام خصوصی هم دادم!
(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۱۴ ب.ظ)رزا نوشته شده توسط:  ۱۵۲۱۷

میگه وجود نداره.. Sad

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - aryaeei - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۳۱ ب.ظ

[quote='Fahrenheit' pid='47193' dateline='1317300656']
دوست عزیز‌، آریایی‌، من درمورد علوم-تحقیقات قزوین واستون توضیح دادم !! توجه نمیکنین کلا !
پیام خصوصی هم دادم!
مرسی دوست عزیز اما اگه همینجا جوابم رو بدید ممنون میشم من خیلی مرددم چون به سراسری فکر میکردم اصلا برای آزاد نخوندم حالا هم که قزوین شده بگید دانشگاش چجوره ارزش رفتن داره یا نه ؟
اگه نداره که همین فردا دوباره بخونم برای سراسری ...

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - *farnaz* - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ

منم نمی تونم کارناممو ببینم

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - aryaeei - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  منم نمی تونم کارناممو ببینم

مشخصاتتونو بدید من اگه میخواید ؟

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - *farnaz* - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۴۳ ب.ظ

اگه کسی هوش علوم تحقیقات قبول شده لطفا بگه رتبه اخرین قبولی چند بوده

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - hamed_jon - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۵۱ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۱۴ ب.ظ)رزا نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۰۵ ب.ظ)hamed_jon نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۴۲ ب.ظ)sara200 نوشته شده توسط:  همه جوره امتحان کردم نشدددددددددد!!!!

فاطمه محمدی شاهاندشتی
ن پ:محمد
ش ش:۱۵۲۱۷
دستت درد نکنه مال یکی از اقوامه
هرچی میزنم میگه کارنامه موجود نمی باشد

دوست عزیز متاسفانه برای منم همون پیغام رو داد،و باید بگم که ایشون قبول نشدن...!!!
دانشگاه آزاد فقط در تکمیل ظرفیت کارنامه قبول شدگان رو در بانک جدید سایت انتقال میده و بقیه با این پیغام روبرو میشن...
منم که سال پیش همینطوری دانشجو بودم و الکی رفتم کنکور دادم واسه تکمیل ظرفیت همین پیغام رو داد...اینم یکی از شاهکارای دانشگاه آزاده دیگه...:دی