تالار گفتمان مانشت
تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - Fahrenheit - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۴۰ ب.ظ

اتفاقا وضعیت بهتر میشه و بیشتر خواهد گرفت.. همواره اینطوری بوده..
شما هم قزوین بودی نه ؟!
راستی چند روز توی هفته کلاس هست؟

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - maniya - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۴۳ ب.ظ

بچه‌ها کسی ساوه قبول شده که بخواد بره اراک؟

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - khoofi66 - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۴۴ ب.ظ

saba59 hosein_2003 ati sogol67 morteza135mm poonehmaryam mohamadsedigh saba7 رزا reza699 niloofarkh hamed_jon bahmansh sina.heidary65 Fahrenheit sina.heidary65 matin77 maniya

به همتون تبریک میگم خیلی خوشحال شدم که تقریبا ۲ ماه با هم بودیم
امیدوارم همیشه موفق باشید......

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - saba59 - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۵۱ ب.ظ

من هم بارها از با شما بودن تشکر کردم...امیدوارم همگی موفق باشید...
تشکر ویژه از hamed-jon که با ایجاد این تاپیک ما رو دور هم جمع کرد...

ایشالا هممون برای تکمیل ظرفیت دکترا دور هم جمع شیمWink

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - Fahrenheit - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۵۳ ب.ظ

منظورم ارشده‌، که شما قزوین بودی..
__
منم به همه تبریک میگم.
اون دوست عزیزی که نتیجش نمیاد‌، اگه کمکی از دست ما برمیاد بگو عزیز..

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - _maryam_ - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۵۵ ب.ظ

امسال چقدر زیاد گرفتن
دوست من با رتبه‌ی ۴۸۴ نرم افزار تهران زده بود و علوم تحقیقات یزد قبول شد
شب میام چند تا از کارنامه های دوستامم میذارم

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - saba7 - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۱۰ ب.ظ

علوم تحقیقات تهران زده بودم.

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - aryaeei - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ

من معماری علوم تحقیقات قزوین قبول شدم با رتبه ۶۹ بچه‌ها بنظرتون برم یا نه دانشگاهش خوبه ؟تو رو خدا جوابمو بدید ؟

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - ملیکا - ۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۳۲ ب.ظ)matin77 نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۲۵ ب.ظ)sara200 نوشته شده توسط:  آقا چند هزار بار دیگه هم زدم همینو مینویسه!
چراااااااااااااااSad

با اینترنت اکسپلورر برو ...

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - Fahrenheit - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۱۵ ب.ظ

دوست عزیز‌، علوم تحقیقات قزوین توی خود دانشگاه ازاد قزوینه. فقط هم ارشد داره
توی سایت دانشگاه آزاد قزوین بری اولیه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - bahramwhh - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۲۴ ب.ظ

سلام بچه‌ها
به همه تبریک میگم. ایشالله موفق باشید.

من ارشد شبکه کرمانشاه قبول شدم

فقط یه سوال دارم‌:
من نمره پروژه‌م رو نگه داشته بودم برای اینکه بتونم یک مقدار بیشتر معافیت بگیرم که بتونم کنکور امسال رو شرکت کنم و هنوز آخرین نمره‌م( یعنی پروژه )وارد نشده. احتمالاً شنبه وارد میشه.
میخواستم ببینم آیا لازمه که برای ثبت‌نام در ترم مهر این نمره قبل از ۳۱ شهریور رد شده باشه یا نه ؟!
اصلاً تاریخ رد شدن آخرین نمره مهمه برای ثبت‌نام در ترم مهر یا نه ؟!

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - sina.heidary65 - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۳۰ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۲۵ ب.ظ)sara200 نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۱ ب.ظ)sina.heidary65 نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۱ ب.ظ)roozgard نوشته شده توسط:  وقتی مشخصات وارد می کنم میزنه کارنامه ای با این مشخصات موجود نمی باشد . اگر این به معنی اینکه قبول نشدم
پس قبول نشدم

یکی جواب میده؟؟؟؟؟

سلام این اصلا به معنی قبول نشدن نیست!!! یا یه جایی رو اشتباه نوشتین یا سیستم جستوجو مشکل پیدا کرده، برای منم چندبار اینو نوشت ولی بعد کارنامم اومد و خوشبختانه قبول شده بودم! حتی اگر هم خدایی نکرده کسی قبول نشده باشه بازم کارنامشو نشون میده و مینویسه که قبول نشدین! پس چندبار دیگه مشخصاتتونو وارد کنید تا کارنامتون بیاد، امیدوارم قبول شده باشین.
(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۵ ب.ظ)sara200 نوشته شده توسط:  یکی بگه چه کنیم!؟ HuhConfusedSad

کارنامه ای با مشخصات مورد نظر موجود نمی باشد.

سلام این اصلا به معنی قبول نشدن نیست!!! یا یه جایی رو اشتباه نوشتین یا سیستم جستوجو مشکل پیدا کرده، برای منم چندبار اینو نوشت ولی بعد کارنامم اومد و خوشبختانه قبول شده بودم! حتی اگر هم خدایی نکرده کسی قبول نشده باشه بازم کارنامشو نشون میده و مینویسه که قبول نشدین! پس چندبار دیگه مشخصاتتونو وارد کنید تا کارنامتون بیاد، امیدوارم قبول شده باشین.

آقا چند هزار بار دیگه هم زدم همینو مینویسه!
چراااااااااااااااSad

اگه تو یکی از فیلدهایی که باید وارد کنید حرف "ی" باشه این حرفو به صورت "ی" وارد کنید احتمالا درست شه
(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۷ ب.ظ)Reyhane نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۴ ب.ظ)sina.heidary65 نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۱۳ ب.ظ)Reyhane نوشته شده توسط:  Angel
کسی هست تو تکمیل ظرفیت هوش قزوین قبول شده باشه؟
لطفاً آخرین تراز قبولیش رو بگید، ممنون

سلام ریحانه خانوم
من هوش قزوین قبول شدم، آخرین نفر قبولی رتبش ۱۰۷ و ترازشم ۵۱۳۹ بود.
شما قبول شدین؟

ممنون از اطلاعتون
لطف میکنید کارنامه تون رو آپلود کنید؟
واسه اعضای انجمن هوش مصنوعی پرسیدم
خودم نبودم

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۰۷ ب.ظ)matin77 نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۳۶ ب.ظ)sina.heidary65 نوشته شده توسط:  سلام بچه‌ها به همه‌ی قبول شده‌ها تبریک میگم
من هوش قزوین قبول شدم. رتبم ۵۲ بود و آخرین نفر قبولی تو مرحله اول ۲۴‌، یعنی ۲۸ نفر اختلاف داشتم ولی خدارو شکر تو تکمیل ظرفیت تا ۱۰۷ گرفت یعنی تا ۵۵ نفر بعد از من!!!! دانشگاه آزاد واقعا غافلگیرمون کرد، اصلا فک نمیکردم تا این حد دانشجو بگیره!!!

آخ جون اولین همکلاسی.. منم هوش قزوینم

خوشبختم.
شما ساکن تهران هسین؟

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - sara200 - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۴۲ ب.ظ

همه جوره امتحان کردم نشدددددددددد!!!!

با شماره داوطلبی، با "ی" با شیفت بدون شیفت! با اینترنت اکسپلورر!

دوستان؟Sadچراااااااا من اینقدر بد شانسم....!

کسی مشکل منو نداره همچنان؟؟Huh

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - Fahrenheit - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ

دوست عزیز‌، شما ارشد بودین دیگه ؟؟
میخواین شماره داوطلبی یا یه چیزی بدین که ما واستون نگاه کنیم! کار دیگه ای نمیشه کرد!

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - roozgard - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۵۰ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۴۲ ب.ظ)sara200 نوشته شده توسط:  همه جوره امتحان کردم نشدددددددددد!!!!

با شماره داوطلبی، با "ی" با شیفت بدون شیفت! با اینترنت اکسپلورر!

دوستان؟Sadچراااااااا من اینقدر بد شانسم....!

کسی مشکل منو نداره همچنان؟؟Huh

من هم همین مشکلو دارم ولی فکر کنم یکی از دوستان درست گفت که
این یعنی قبول نشدیم
من هم هر چی اطلاعاتم رو وارد می کنم کارنامه ای نمیاد!!!!!!!!!!!!!