تالار گفتمان مانشت
تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - _maryam_ - 16 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۷ ق.ظ

برای تکمیل ظرفیت آزاد کاری نباید بکنید

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - morteza135mm - 16 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۳۴ ق.ظ

بابا این واسه صدمین بار تکمیل ظرفیت آزاد رو خودشون انجام بعد شما میری تو سایت آزمون چک میکنی ببینی اسمت هست یا نه. همین. پس تا اونوقت یه چند تا نماز و روزه و گاو و گوسفند نذر و نیاز کنید. شاید خدا یه نظری کرد.

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - hamed_jon - 16 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۵۲ ق.ظ

آره دیگه دوستان، من که گفتم هیچ کاری ما نباید بکنیم و خودشون انجام میدن

ولی خوب حتما یه چیزایی رو مدنظر دارن‌، مثلا اینکه تا جایی که میشه اسمتو توی نزدیکترین جایی که انتخاب کردی بزنن، البته فکر کنم...

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - maniya - 16 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۷ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۵۲ ق.ظ)hamed_jon نوشته شده توسط:  آره دیگه دوستان، من که گفتم هیچ کاری ما نباید بکنیم و خودشون انجام میدن

ولی خوب حتما یه چیزایی رو مدنظر دارن‌، مثلا اینکه تا جایی که میشه اسمتو توی نزدیکترین جایی که انتخاب کردی بزنن، البته فکر کنم...

ولی من شنیدم که به جایی که انتخاب کردی و شهری که زندگی میکنی ربطی نداره. مثلا علوم تحقیقات ممکنه از رتبه ۲۰۰ تا ۳۰۰ رو یه شهری بفرسته و ۳۰۰ تا ۴۰۰ رو یه شهره دیگه. یه جایی خوندم که برای نرم افزار پارسال تا رتبه ۷۰۰ رو گرفته. کسی اطلاعات دقیق تری داره؟ اینکه هر واحد علوم تحقیقات چه رتبه هایی رو پارسال گرفته؟

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - saba59 - 16 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۱۳ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۷ ب.ظ)maniya نوشته شده توسط:  [quote='hamed_jon' pid='42720' dateline='1315372923']
اینکه هر واحد علوم تحقیقات چه رتبه هایی رو پارسال گرفته؟

والا من شنیدم سال گذشته رتبه ۱۴۰ نرم افزار و سال قبلش یعنی ۸۸ رتبه ۱۵۰ تو تکمیل ظرفیت علوم تهران قبول شدند. اگه این طور باشه من که ۱۲۵ شدم می تونم کمی امیدوار باشم که همین علوم تهران قبولم.

اما نمی دونم امسال تا چه رتبه ای رو برداشته.
پارسال ۷۴ نفر تهران نرم افزار گرفت
تکمیل ظرفیت هم تا رتبه ۱۶۶

پارسال هوش علوم تا ۸۰ گرفت واز ۸۰ تا ۱۲۰ رو انگاربهمن دادن بوشهر....
پارسال دانشگاه علوم تحقیقات قزوین هم آخرین لحظات اضافه شد و ۲۴ نفر اضافی گرفت برای هوش .فکر کنم تا حدودا ۱۵۰ قبول شدن.

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - khoofi66 - 16 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۹ ب.ظ

آقا من این سوال رو قبلا هم پرسیدم ولی جواب نگرفتم
من رتبم ۹۰ شده انتخابم تهران شمال بوده و رشتم نرم افزار
حالا امکان داره تو تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات قبول بشم؟ یعنی منظورم اینه که با توجه به اینکه انتخابم تهران شمال بوده ممکنه توی تکمیل ظرفیت دیگه به محل انتخابی نگاه نکنن و علوم تحقیقات قبول بشم؟

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - maniya - 16 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۴۹ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۹ ب.ظ)khoofi66 نوشته شده توسط:  آقا من این سوال رو قبلا هم پرسیدم ولی جواب نگرفتم
حالا امکان داره تو تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات قبول بشم؟ یعنی منظورم اینه که با توجه به اینکه انتخابم تهران شمال بوده ممکنه توی تکمیل ظرفیت دیگه به محل انتخابی نگاه نکنن و علوم تحقیقات قبول بشم؟

نه دیگه امکان نداره علوم قبول بشین, تازه شما فقط با همون تهران شمال سنجیده خواهین شد یعنی علوم بقیه رتبه هارو سرریز میکنه در شهرستان‌ها اما شما که تهران شمال زدین سرریز هم نمیشین, فقط دعا کنین که تهران شمال تکمیل ظرفیت زیاد بگیره Shy

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - saba59 - 16 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۴۹ ب.ظ)maniya نوشته شده توسط:  نه دیگه امکان نداره علوم قبول بشین, تازه شما فقط با همون تهران شمال سنجیده خواهین شد یعنی علوم بقیه رتبه هارو سرریز میکنه در شهرستان‌ها اما شما که تهران شمال زدین سرریز هم نمیشین, فقط دعا کنین که تهران شمال تکمیل ظرفیت زیاد بگیره Shy

پس تو این مرحله دیگه تو واحدهای تهران جابجایی نیست. خدا رحم کنه علوم واحد علی آباد کتول نیفتمWink)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۹ ب.ظ)khoofi66 نوشته شده توسط:  آقا من این سوال رو قبلا هم پرسیدم ولی جواب نگرفتم

بابا شما اوضات خوبه همش ۸ نفر با آخرین نفر فاصله داری. قول می دم اسمت همون تهران شمال که می خواستی در می یاد. من چی بگم که ۴۳ نفر فاصله دارمWink

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - Fahrenheit - 16 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۲۱ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۱۳ ب.ظ)saba59 نوشته شده توسط:  پارسال دانشگاه علوم تحقیقات قزوین هم آخرین لحظات اضافه شد و ۲۴ نفر اضافی گرفت برای هوش .فکر کنم تا حدودا ۱۵۰ قبول شدن.

من این جملتون ُ متوجه نشدم!
یعنی قزوین هم دانشگاه آزاد داره‌، هم دانشگاه علوم تحقیقات ؟ که از هم جدان؟
و هر دو هم در تکمیل ظرفیت میگیرن؟

پس چرا هنگام انتخاب رشته‌، همچین دانشگاهی نبود؟

ما موقع انتخاب رشته سه جا داشتیم.
هوش آزاد قزوین
هوش ازاد مشهد
هوش علوم تحقیقات تهران
____
یه سوال دیگه هم واسم پیش اومده‌، کسی که مثلا توی قزوین میاره ۱۰۰‌، با کسی که توی تهران ۱۰۰ میاره‌، چطور در تکمیل ظرفیت قبول میشن ؟ اصلا روش دانشگاه آزاد چطوریه؟

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - khoofi66 - 16 شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۰۹ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۴۹ ب.ظ)maniya نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۹ ب.ظ)khoofi66 نوشته شده توسط:  آقا من این سوال رو قبلا هم پرسیدم ولی جواب نگرفتم

نه دیگه امکان نداره علوم قبول بشین, تازه شما فقط با همون تهران شمال سنجیده خواهین شد یعنی علوم بقیه رتبه هارو سرریز میکنه در شهرستان‌ها اما شما که تهران شمال زدین سرریز هم نمیشین, فقط دعا کنین که تهران شمال تکمیل ظرفیت زیاد بگیره Shy

مرسی از اینکه جواب دادید.
از الان دارم دعا میکنم که چند نفر ثبت نام نکنن تا جا برای من باز بشه Big Grin

(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ)saba59 نوشته شده توسط:  بابا شما اوضات خوبه همش ۸ نفر با آخرین نفر فاصله داری. قول می دم اسمت همون تهران شمال که می خواستی در می یاد. من چی بگم که ۴۳ نفر فاصله دارمWink

خدا کنه همینی که شما میگید بشه. امیدوارم شما هم قبول بشی
ممنون

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - hamidkhl - 16 شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۵۲ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۰۹ ب.ظ)khoofi66 نوشته شده توسط:  مرسی از اینکه جواب دادید.

یکیش من، تهران شمال قبول شدم ولی ثبت نام نکردم Wink

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - khoofi66 - 16 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۰۱ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۵۲ ب.ظ)hamidkhl نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۰۹ ب.ظ)khoofi66 نوشته شده توسط:  مرسی از اینکه جواب دادید.

اااای خدا عمرت بده Big GrinSmile
خووووب حالا ۷ نفر دیگه از کجا پیدا کنیم؟!! کس دیگه ای نبود؟؟؟ Wink

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - _maryam_ - 16 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ

من فکر کنم از بلاتکلیفی و استرس تا اون موقع کشته شمBig Grin

چون یه کورسوی امیدی هم دارم اصلا نمیتونم بشینم برای سال بعد برنامه ریزی کنم و بخونم Big Grin

کسی از تکمیل ظرفیت مکاترونیک سال های قبل خبر نداره ؟

RE: ::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - hamidkhl - 16 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۲۹ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۰۱ ب.ظ)khoofi66 نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۵۲ ب.ظ)hamidkhl نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۰۹ ب.ظ)khoofi66 نوشته شده توسط:  مرسی از اینکه جواب دادید.

اااای خدا عمرت بده Big GrinSmile

به نظر من که قبول میشی، زیاد نگران نباشAngel

::تکمیل ظرفیت آزاد ۹۰ و اطلاعات آخرین قبولی ها:: - saba59 - 16 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۰۱ ب.ظ)khoofi66 نوشته شده توسط:  اااای خدا عمرت بده Big GrinSmile

بابا بی خیال این طور نیست که به اندازه جای خالی بردارند. تا اونجا که من می دونم همین تعداد که الان برداشتن تو تکمیل ظرفیت هم برمی دارند یعنی کاری ندارند الان ۷ تا جای خالی دارند پس اسم ۷ نفر رو اعلام کنند. یه تعدادی رو در نظر دارند که همون رو برمی دارند مثلا ۲۰ نفر.
تا اونجا که من می دونم سیستمشون این طوره.
(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۲۱ ب.ظ)Fahrenheit نوشته شده توسط:  من این جملتون ُ متوجه نشدم!
یعنی قزوین هم دانشگاه آزاد داره‌، هم دانشگاه علوم تحقیقات ؟ که از هم جدان؟
و هر دو هم در تکمیل ظرفیت میگیرن؟

بله دوست من ۲ تا دانشگاه آزاد تو قزوین هست یکیش همونیه که همه می شناسیم و دیگری یکی از شعبات علوم تحقیقات هست که از هم جدا هستند. واحد علوم تحقیقات در سراسر ایران شعبه داره که با مراجعه به سایتش می تونید ببینید اما اینکه چرا تو دفترچه و موقع انتخاب رشته ما اونها رو نمی بینیم شاید این واحدها مخصوص تکمیل ظرفیت هستند و فقط در صورت نکمیل ظرفیت واحدهای دیگر بچه‌ها به این واحدها منتقل می شوند. مثلا شعبه همدان هم از این شعبات مخفی هست که فقط در تکمیل ظرفیت دانشجو می گیره. ;(