تالار گفتمان مانشت
تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - saba59 - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۳ ب.ظ

بچه‌ها

من ۱۲۵ نرم علوم تحقیقات بودم. تهران جنوب قبول شدم....حالا چیکار کنم;((((((((((((

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - Hosein_2003 - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۳ ب.ظ

۱۴۲ نرم

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - ati - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۵ ب.ظ

بچه‌ها قبول شدم نجف آباد

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - sogol67 - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۰ ب.ظ

منم تهران جنوب قبول شدم Sad(

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - morteza135mm - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۷ ب.ظ

من علوم تحقیقات کرمان شدم با توجه به اینکه کارمندم و متاهل میشه بیام مشهد کسی میدونه؟

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - saba59 - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۱ ب.ظ

بچه‌ها کجایید؟؟

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - roozgard - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۱ ب.ظ

وقتی مشخصات وارد می کنم میزنه کارنامه ای با این مشخصات موجود نمی باشد . اگر این به معنی اینکه قبول نشدم
پس قبول نشدم

یکی جواب میده؟؟؟؟؟

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - yalda - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۳ ب.ظ

منم با رتبه ۲۸۰ تهران افتادم واحد مازندران Sad( Sad((( Sad(( بچه‌ها اگه نریم چی میشه ؟؟؟
دوباره بهمن تکمیل ظرفیت میکنن؟؟؟

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - sara200 - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۵ ب.ظ

یکی بگه چه کنیم!؟ HuhConfusedSad

کارنامه ای با مشخصات مورد نظر موجود نمی باشد.

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - roozgard - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۷ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۵ ب.ظ)sara200 نوشته شده توسط:  HuhConfusedSad

این یعنی ما قبول نشدیم‌، نه؟

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - ریحانه - ۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۸ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۳ ب.ظ)yalda نوشته شده توسط:  منم با رتبه ۲۸۰ تهران افتادم واحد مازندران Sad( Sad((( Sad(( بچه‌ها اگه نریم چی میشه ؟؟؟
دوباره بهمن تکمیل ظرفیت میکنن؟؟؟

نه دیگه . کسانی که یکبار توی تکمیل ظرفیت شرکت داده میشن، دیگه توی مرحله دوم کنار گذاشته میشن

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - saba59 - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۸ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۱ ب.ظ)roozgard نوشته شده توسط:  وقتی مشخصات وارد می کنم میزنه کارنامه ای با این مشخصات موجود نمی باشد . اگر این به معنی اینکه قبول نشدم
پس قبول نشدم

یکی جواب میده؟؟؟؟؟

متاسفانه دوست من قبول نشدین...ایشالا بهمن ماه قبولین..

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۵ ب.ظ)sara200 نوشته شده توسط:  یکی بگه چه کنیم!؟ HuhConfusedSad

تا بهمن صبر کنید.

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - Reyhane - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۱۳ ب.ظ

Angel
کسی هست تو تکمیل ظرفیت هوش قزوین قبول شده باشه؟
لطفاً آخرین تراز قبولیش رو بگید، ممنون

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - pooneh - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۱۳ ب.ظ

سلام من با رتبه ۱۳۱ تهران جنوب قبول شدم
این واحد بهتر از تهران شماله؟

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - _maryam_ - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۱۴ ب.ظ

دوستان عزیزی که قبول شدید تبریک میگم و اونایی که متاسفانه قبول نشدن هم ناراحت نباشد ایشالا بهمن قبول میشید

منم مکاترونیک علوم تحقیقات قبول شدم