تالار گفتمان مانشت
تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - ati - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۷ ب.ظ

ولی یه چیز جالب‌تر دیگه‌، تو سایت آزمون قسمت نتایج ارشد ور داشته شده تا دیروز بود ولی امروز نیست ............

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - anet_eli - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۰ ب.ظ

یکی به جک بایر خبر بده!!!!!!!

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - hamed_jon - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۱ ب.ظ

به به من میبینم که الان طرف داره اونور چای میخوره و میزنه"نتایج تکمیل ظر......": دی
نه دوباره گذاشت فقط داشت ویرایش میکرد و راهنمایی واسه ثبت نام...Sad(

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - anet_eli - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۲ ب.ظ

چیزیکه جالبه اینکه تو چطور تونستی سایت آزمونو باز کنی؟!!!!

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - ati - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ

به سختی ..............

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - hamed_jon - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ

بچه‌ها فکر کنم اعصاب ندارن ها!!!
این چیه زدن خوب الان (راهنمای ثبت نام ﻪﺘﻓﺮﻳﺬﭘ ﻥﺎﮔﺪﺷ ﻥﻮﻣﺯﺁ ﻲﺳﺎﻨﺷﺭﺎﻛ ﻪﺘﺳﻮﻴﭘﺎﻧ ﻝﺎﺳ ۱۳۹۰ دانشگاه آزاد اسلامی)

اوه اوه داره قروقاطی میزنه خدا کنه نتایج رو اینطوری نزنه...

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - saba59 - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۹ ب.ظ

توجه توجه
به خبری که همین الان به دستمان رسید توجه فرمایید:

در پی تشکیل شدن کلاسهای ارشد در دانشگاه قزوین یکی از اساتید امروز گفت رشته معماری کامپیوتر احتمالا ۲ یا ۳ نفر برمی داره.

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - ati - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۰ ب.ظ

بچه از همین چند ساعت باقی مانده به نحو احسنت استفاده کنید چون اگه زدن و خدایی نکرده گوش شیطون کر قبول نشدیم باید کتابا رو دوباره بیاریم هیچ بهونه‌ی دیگه ای نداریم...............

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - pooneh - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۲ ب.ظ

الان نتایج کارشناسی ناپیوسته رو زدن احتمالا مال ما رو هم می زنن دیگه!
اگه برای نهار نرن!

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - saba59 - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۵ ب.ظ

بابا کارشناسی ناپیوسته رو که از صبح ساعت ۹ زدن

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - hamed_jon - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۸ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۲ ب.ظ)pooneh نوشته شده توسط:  الان نتایج کارشناسی ناپیوسته رو زدن احتمالا مال ما رو هم می زنن دیگه!
اگه برای نهار نرن!

نه من زنگ زدم گفتن ناهارو پیک موتوری واسمون میاره میخوایم امروز واستیم همرو کباب کنیم تا شب ...TongueBig Grin

واسه من که هردو سایت اطلاع رسانی و مرکز آزمون ترکید،دیگه نمیاره...

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - mosavat - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۲ ب.ظ

من همین الان زنگ زدم از مرکز آزمون پرسیدم

گفتن ساعت ۲ میزنن

فقط بعنوان یک پیشنهاد‌: سعی کنین ناهار امروزتون رو به راحتی و آرامش تا قبل از ساعت ۲ میل بفرمایید

چونکه بعد از ساعت ۲ ‌، احتمالا تا چندین ساعت اشتهایی نخواهید داشت‌، قبول شده‌ها از راحتی و قبول نشده‌ها از ناراحتی

ایشاالله همه به حقشون برسن و امشب خبرهای خوبی از قبولی دوستان بشنویم

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - ati - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۳ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۰ ب.ظ)ati نوشته شده توسط:  بچه از همین چند ساعت باقی مانده به نحو احسنت استفاده کنید چون اگه زدن و خدایی نکرده گوش شیطون کر قبول نشدیم باید کتابا رو دوباره بیاریم هیچ بهونه‌ی دیگه ای نداریم...............
عجبااااااااا چرا مقبولیتمو منفی کردی تو اوج این همه استرس Sad

سپاس که خنثی کردیش
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای بابا مگه من چه هیزم تری فروختم چرا با من اینکارو می کنید نذارید قبل از ساعت ۲ دق کنم.
بابا خیلی دوستانه قشنگ مشکلتو بگو حل می کنیم با هم آخه چرا - - -

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - H-Arshad - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۷ ب.ظ

مشاهده کارنامه تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۰

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - hamed_jon - 07 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۹ ب.ظ

اوووووووووووووووووووه بچه‌ها یا خدا،نتایج بالاخره اومد...!!!!!