تالار گفتمان مانشت
تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - niloofarkh - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۴۱ ق.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۶ ق.ظ)bahmansh نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۱ ق.ظ)niloofarkh نوشته شده توسط:  بچه‌ها من دیشب نبودم.................خدا خواست کلی استرس نکشم ولی الان ۱۰۰۰ برابر با دیدن خبر شک شدم....................وای یعنی چی میشه!!!
(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۶ ق.ظ)matin77 نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۵۱ ق.ظ)hamed_jon نوشته شده توسط:  دوستان جالبه ۶ ساعت دیگه میخواد نتایج اعلام بشه ولی هنوز خبری در سایت اطلاع رسانی دانشگاه آزاد نیست...:دی

تازه من صبح از روابط عمومی پرسیدم میگه اطلاع رسانی میکنیم... هنوز هم تایید نکردنSad
Huh
(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۳۳ ق.ظ)anet_eli نوشته شده توسط:  من تهران قبول بشم قول شرف میدم مثل آدم همه درسامو خوب بخونم دانشجوی زرنگی باشم
خیلی نگرانم Sad((

منم...Confused

منم همین جا قول میدم یه جوری درس بخونم که موقع دکترا معدلم کلی کمکم کنه..... Confused
من در همین لحظه با دیدن تعدادی تراز قبول نشده نا امیدی کامل خود را از قبولی در تهران اعلام میدارم، و به شدت از استرسم کاسته شد
باشد که هرچی خاکه باقی عمر شما باشه

از کجا دیدی؟سایت که قفل کرده

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - saba59 - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۴۷ ق.ظ

رتبه من هم ۱۲۵ ترازم ۶۸۳۰:

زبان: ۷۱
ریاضی: ۲۰
مشترک‌: ۴۷
تخصصی: ۱۷

به امید قبولی همه و مرسی از با هم بودن در این ۱ ماه عذاب آور...

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - niloofarkh - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۳ ق.ظ

دوستان من دارم روانی میشم یکی بیاد به دادم برسه.....................

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - _maryam_ - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۴ ق.ظ

حالا واقعا اعلام میکنن یا نه؟
چرا به روی خودشون نمیارن پس؟لا اقل خبرش رو بذارن؟

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - ati - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۰ ق.ظ

سایت آزمون که نمیره توش لابد دارند نتیجه‌ها رو می زنند که قطع کردنش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - niloofarkh - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۶ ق.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۰ ق.ظ)ati نوشته شده توسط:  سایت آزمون که نمیره توش لابد دارند نتیجه‌ها رو می زنند که قطع کردنش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

من ۲۰۰۰۰ بار در دقیقه دارم refresh می کنم اما خبری نیست هنوز.........

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - anet_eli - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۸ ق.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۰ ق.ظ)ati نوشته شده توسط:  سایت آزمون که نمیره توش لابد دارند نتیجه‌ها رو می زنند که قطع کردنش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

حتما میخوان سورپرایزمون کنن بچه‌ها یه نفس عمیق بکشید نتیجه هر چی باشه تعیین شه دیگه سرنوشت نوشته شده!!!!
بهتره خونسرد باشید

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - saba59 - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۹ ق.ظ

نیلو جان کمی ریلکس باش..می ترسم با این فشاری که روته تا ساعت ۲ دوام نیاری مادر...

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - niloofarkh - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۳ ق.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۹ ق.ظ)saba59 نوشته شده توسط:  نیلو جان کمی ریلکس باش..می ترسم با این فشاری که روته تا ساعت ۲ دوام نیاری مادر...

آره میترسم بمیرم قبولیم نبینم............. Sad

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - pooneh - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۱ ب.ظ

همین الان به یکی از ذوستام زنگ زدم اصلا از تکمیل ظرفیت خبر نداشت تازه باخبر شد
بهش حسودیم شد من یه هفته است که شب و روز ندارم

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - niloofarkh - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۳ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۱ ب.ظ)pooneh نوشته شده توسط:  همین الان به یکی از ذوستام زنگ زدم اصلا از تکمیل ظرفیت خبر نداشت تازه باخبر شد
بهش حسودیم شد من یه هفته است که شب و روز ندارم

خدا خودش رحم کنه امروز به خیر بگذره............. Confused

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - hamed_jon - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ ب.ظ

من موندم چرا هنوز مرکز آزمون خبری تو سایتش نزده،اگر مثل جوابای اولیه که قرار بود ساعت ۱۲ اعلام بشه ولی ۱۱ اومده بود..
ساعت ۲ که گفتن هم اگر بشه ۱ پس حدود ۱ ساعت دیگه باید خبرایی بشه...!!!؟

ایشالله همگی دوستان قبول میشیم،ایشالله تکمیل ظرفیت همه از بچه های مانشت هستن...!!!

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - Fahrenheit - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۲ ب.ظ

سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
خبر مربوط به کارشناسی ناپیوسته رو حذف کرده !!

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - hamed_jon - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۴ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۲ ب.ظ)Fahrenheit نوشته شده توسط:  سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
خبر مربوط به کارشناسی ناپیوسته رو حذف کرده !!

احتمالا اون رو برداشته داره خبر ارشد رو تایپ میکنه...Big Grin
دیده هر دو با هم که نمیشه سرورامون میترکه،ارشد اول بعدش کارشناسی...Shy

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - Br2012 - 07 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۶ ب.ظ

عجب‌! رلکس رلکس رلکستر Smile