تالار گفتمان مانشت
تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - ساره - ۰۶ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۷ ق.ظ

تکمیل ظرفیت فعلا رفته گل بچینه !

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - niloofarkh - 06 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۲۹ ق.ظ

(۰۶ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۷ ق.ظ)ساره نوشته شده توسط:  تکمیل ظرفیت فعلا رفته گل بچینه !

عیب نداره زندگی ماها هم فعلا شده گل و بلبل................نمیدونیم باید چی کار کنیم...... Sad

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - sheikheshahr - 06 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۳ ق.ظ

ممنون از دوستان به خاطر امیدواری دادن
ولی من می دونم قبول نمی شم
بدبخت می شیم هممون

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - niloofarkh - 06 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ

(۰۶ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۳ ق.ظ)sheikheshahr نوشته شده توسط:  ممنون از دوستان به خاطر امیدواری دادن
ولی من می دونم قبول نمی شم
بدبخت می شیم هممون

دوست عزیز همون از رتبه هامون و ترازامون خبر داریم و همه میدونیم تو دانشگاه آزاد تراز حرف اول رو میزنه.........پس هرکدوم ته دلمون میدونیم اگه اینا ادا اصوله عجیب از خودشون در نیارن قبولیم یا نه..............مثلا من با توجه به ترازم احتمال قبولیم بالای ۹۰% میدونم ولی نه توی تهران...........ناامید نکنیم هم بهتره باز هم توکل به خدا Shy

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - sheikheshahr - 06 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۰ ب.ظ

من این جریان تراز و اینا حالیم نیست می شه یکی منو تفهیم کنه؟
این کارنامه منه:
زبان تخصصی انگلیسی ۵۱/۱
ریاضیات ۰
مشترک ۲۵/۳
۴ دروس تخصصی ۳/۳

تراز من‌: ۵۴۲۷(رتبه ۴۰)
تراز آخرین نفر قیول(رتبه ۲۴)‌: ۵۷۲۸
من خودم ترجیح می دم بهمن قیول بشن به خاطر سربازی چون من دی ماه ۹۳ معافیت کفالت می گیرم.

یه سوال دیگه هم دارم؟
این جربان اینکه شما مثلا تهران زدی ولی تکمیل توی مشهد قبول می شی فقط مال واحدهای علوم تحقیقاته یا واحدهای معمولی هم اینجوریه؟
ضمنا آیا توی ارشد تغییر رشته می شه داد یا نه؟چون من اصلا معماری نمی خوام و می خوام برم آی تی که خود قزوین هم داره

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - رزا - ۰۶ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۹ ب.ظ

(۰۶ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۸ ق.ظ)sheikheshahr نوشته شده توسط:  من معماری کامپیوتر قزوین زده بودم.
۲۴ نفر برداشته من هم رتبه‌ام ۴۰ شده و با آخرین نفر هم ۳۰۰ تا اختلاف تراز دارم.
به نظرتون شانسی هست؟مهر یا بهمن؟؟؟

میشه بگین ترازتون چند شده؟

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - mahdavi3d - 06 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۰ ب.ظ

بنده آخر نفهمیدم دانشگاه آزاد برای پذیرش ارشد چگونه عمل می کند؟

فرض کنید یک واحد شهرستان، در یک رشته خاص ۲۰۰۰ نفر شرکت کننده داشته (۲۰۰۰ نفری که آنجا امتحان کنکور داده اند) و در پذیرش اولیه ۳۰ نفر گرفته است و ۳۰ نفر هم در تکمیل ظرفیت می گیرد.
منطقیش این است که آن ۳۰ نفر تکمیل ظرفیت را هم از همان ۲۰۰۰ نفر شرکت کننده خودش بگیرد. و در این صورت تمام صندلی های خالی پر می شوند. پس چگونه است که یک شرکت کننده، در پذیرش تکمیل ظرفیت یک دانشگاه دیگر قبول می شود؟

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - ساره - ۰۶ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۷ ب.ظ

اصلا دنبال کار منطقی تو دانشگاه آزاد نباش‌، همین که قبل از کنکور باید انتخاب شهر انجام بدی خودش آخر کار غیر منطقیه !!

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - niloofarkh - 06 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۹ ب.ظ

(۰۶ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۰ ب.ظ)sheikheshahr نوشته شده توسط:  من این جریان تراز و اینا حالیم نیست می شه یکی منو تفهیم کنه؟
این کارنامه منه:
زبان تخصصی انگلیسی ۵۱/۱
ریاضیات ۰
مشترک ۲۵/۳
۴ دروس تخصصی ۳/۳

من خودم ترجیح می دم بهمن قیول بشن به خاطر سربازی چون من دی ماه ۹۳ معافیت کفالت می گیرم.

یه سوال دیگه هم دارم؟
این جربان اینکه شما مثلا تهران زدی ولی تکمیل توی مشهد قبول می شی فقط مال واحدهای علوم تحقیقاته یا واحدهای معمولی هم اینجوریه؟
ضمنا آیا توی ارشد تغییر رشته می شه داد یا نه؟چون من اصلا معماری نمی خوام و می خوام برم آی تی که خود قزوین هم داره

ببین اون رتبه ای که برات زده فقط رتبه تو توی همون واحد انتخابی اولته یعنی اونجایی که زدی و رفتی امتحان دادی اما تراز یه چیز کلیه و وقتی میخوان واسه واحدهای دیگه گزینشت کنن به ترازت کار دارن نه رتبت.....................این جریان گزینش واسه واحدها و شهرهای دیگه رو من از مرکز آزمون پرسیدم واسه همه دانشگاهاست ............ اما تغییر رشته تا اونجا که من میدونم امکان پذیر نیست عقلانی هم نیست که بشه آخه مثلا من که نرم افزار امتحان دادم درس های امتحان من با آی تی و معماری و ... فرق داره..................و آخرین موضوع اینکه با این تراز و این رتبه احتمالا تو واحدی که انتخاب کردی مهر ماه قبولی یا بهمن ولی بهمن ۱۰۰% قبولی Smile

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - bahmansh - 06 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۵ ب.ظ

(۰۶ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۰ ب.ظ)sheikheshahr نوشته شده توسط:  من این جریان تراز و اینا حالیم نیست می شه یکی منو تفهیم کنه؟
این کارنامه منه:
زبان تخصصی انگلیسی ۵۱/۱
ریاضیات ۰
مشترک ۲۵/۳
۴ دروس تخصصی ۳/۳

یه سوال دیگه هم دارم؟

داداش انتخابت کجا بوده که رتبت شده ۴۰؟!!!!!!!!!!
من رو خیلی امیدوار کردی
نمیخوام ناامیدت کنم ولی تو انتخاب خودت هم فکر نمیکنم مهر قبول بشی، ترازت اصلا خوب نیست

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - niloofarkh - 06 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۸ ب.ظ

(۰۶ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۵ ب.ظ)bahmansh نوشته شده توسط:  داداش انتخابت کجا بوده که رتبت شده ۴۰؟!!!!!!!!!!
من رو خیلی امیدوار کردی
نمیخوام ناامیدت کنم ولی تو انتخاب خودت هم فکر نمیکنم مهر قبول بشی، ترازت اصلا خوب نیست

تراز آخرین فرد قبولی رو ببین دوست عزیز بعد بگو قبول نمیشه ترازش با آخرین نفره قبولی ۱۰۰۰ تا فاصله نداره ها!!!!!!!! قبوله Blush

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - sheikheshahr - 06 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۰ ب.ظ

(۰۶ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۹ ب.ظ)رزا نوشته شده توسط:  داداش انتخابت کجا بوده که رتبت شده ۴۰؟!!!!!!!!!!
من رو خیلی امیدوار کردی

قزوین بودم
حق داری شما.امسال تراز قزوین خیلی پایین اومده انگار
رفقای من که چند ماه بیشتر از من درس خوندن‌، تبریز ۱۹۰ اینا آوردن همین معماری.
خودم هم زیاد به مهر امیدوار نیستم

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - niloofarkh - 06 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۲ ب.ظ

(۰۶ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۰ ب.ظ)sheikheshahr نوشته شده توسط:  قزوین بودم
حق داری شما.امسال تراز قزوین خیلی پایین اومده انگار
رفقای من که چند ماه بیشتر از من درس خوندن‌، تبریز ۱۹۰ اینا آوردن همین معماری.
خودم هم زیاد به مهر امیدوار نیستم

من ترازم ۶۴۳۶ شده گرایشم هم نرم افزاره واحد انتخابیم هم علوم تحقیقاته............... Sad

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - sheikheshahr - 06 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ

(۰۶ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۹ ب.ظ)niloofarkh نوشته شده توسط:  ببین اون رتبه ای که برات زده فقط رتبه تو توی همون واحد انتخابی اولته یعنی اونجایی که زدی و رفتی امتحان دادی اما تراز یه چیز کلیه و وقتی میخوان واسه واحدهای دیگه گزینشت کنن به ترازت کار دارن نه رتبت.....................این جریان گزینش واسه واحدها و شهرهای دیگه رو من از مرکز آزمون پرسیدم واسه همه دانشگاهاست ............ اما تغییر رشته تا اونجا که من میدونم امکان پذیر نیست عقلانی هم نیست که بشه آخه مثلا من که نرم افزار امتحان دادم درس های امتحان من با آی تی و معماری و ... فرق داره..................و آخرین موضوع اینکه با این تراز و این رتبه احتمالا تو واحدی که انتخاب کردی مهر ماه قبولی یا بهمن ولی بهمن ۱۰۰% قبولی Smile

یعنی برای مثال اگه من الان ترازم از بچه هایی که منتظر تکمیل علوم تحقیقات تهران هستن بالاتر باشه توی تهران قبول می شم؟
یعنی الان هر کس رو نسبت به واحد انتخابی خودش نمی سنجن؟
من خودم اینطور فکر نمی کنم.من فکر می کنم رو به بالا نیست رو به پایینه
یعنی اگر برای مثال کسی تهران زده توی تهران قبول نشه شانس قبولی توی شهرستان رو هم بهش می دن ولی اگر کسی مثل من قزوین زده دیگه شانس تهران بهش نمی دن.منطقیش هم همینه.

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - bahmansh - 06 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۵ ب.ظ

(۰۶ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۲ ب.ظ)niloofarkh نوشته شده توسط:  من ترازم ۶۴۳۶ شده گرایشم هم نرم افزاره واحد انتخابیم هم علوم تحقیقاته............... Sad

ببین اگه فقط با انتخاب خودت میسنجیدن ۱۰۰% قبول بودی، ولی مساله اینه که موقع تکمیل ظرفیت تراز رو نسبت به کل ملاک قرار میدن
من دوست خودم تو تکمیل ظرفیت اراک قبول نشد، تبریز قبول شد
در کل خدا کنه قبول بشی، من نظر خودم رو گفتم