تالار گفتمان مانشت
تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - aryaeei - 05 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۷ ب.ظ

واقعا که ....

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - mzdj1366 - 05 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۹ ب.ظ

تا حالا سه بار عوض کردن خدا لعنت شون کنه

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - niloofarkh - 05 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۳ ب.ظ

اینقدر نگران نباشید میدونم همه منتظریم اما الان بالا بریم پایین بیایم همینه هروقت که از نظر خودشون وقتش باشه جوابا رو میدن.................. Sad

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - p_plusplus - 05 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۹ ب.ظ

فرض رو بر این بزارین که تاخیر پیش اومده، به خاطر اینه که دارن ظرفیتا رو افزایش میدن!
هر یک روز تاخیر=افزایش ظرفیت!!

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - asbamacha - 05 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۹ ب.ظ

سلام دوستان رتبه آزاد من تو رشته معماری علوم تحقیقات ۳۹ شده که ۲۶ آخرین رتبه قبولی بوده.به نظرتون امیدی هست به تکمیل ظرفیت؟اصلا به نظرتون بهتر نیس بیخیال آزاد بشم بازم برای دولتی بخونم!!!Huh

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - niloofarkh - 05 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۳ ب.ظ

(۰۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۹ ب.ظ)p_plusplus نوشته شده توسط:  فرض رو بر این بزارین که تاخیر پیش اومده، به خاطر اینه که دارن ظرفیتا رو افزایش میدن!
هر یک روز تاخیر=افزایش ظرفیت!!

ای ول امیدوارم اینطوری باشه......... Tongue Heart

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - saba59 - 05 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۶ ب.ظ

آقا خداییش همگی سر کاریم Smile
من فکر می کنم اونها هم دارن مطالب این سایت رو می خونن و کلی کیف می کنند از احوالات ما!!!

در آخر هم آقا جوابا مثل پارسال نیمه دوم مهر میاد میگین نه ببینین...

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - p_plusplus - 05 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ

راستی بچه‌ها اگه قبول شدیم، می تونیم ذخیره کنیم برای سال بعد و بشینیم برای کنکور دولتی بخونیم؟
راستش من پارسال اصلا" نرسیدم خوب بخونم و الکی امتحان دادم. میخواستم اگه قبول بشم امسالو ثبت نام کنم اما نرم و بشینم برای دولتی بخونم.
شرایط ذخیره کردن قبولی چطوریه؟ باید شهریه ثابت هر ترم رو بدی؟
آخه یکی از آشناها میگفت میشه بدون پرداخت شهریه فقط ثبت نام کنیم و بعدا" هزینه شو بپردازیم!!!
خواستم ببینم همچین چیزی ممکنه یا طرف خالی بسته؟!

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - pooneh - 05 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۲۰ ب.ظ

(۰۵ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۴۳ ق.ظ)morteza135mm نوشته شده توسط:  اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۳ تا ۵ مهرماه

خبرگزاری فارس: رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد و نتایج نهایی آزمون دکترای این دانشگاه از سوم تا پنجم مهرماه خبر داد.

عبدالله سجادی جاغرق رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد این دانشگاه طی روزهای یک‌شنبه تا سه‌شنبه هفته آینده خبر داد و گفت: هنوز زمان قطعی اعلام نتایج مشخص نیست و اعلام این نتایج در حال طی مراحل نهایی است.

وی درباره زمان اعلام نتایج آزمون دکترای تخصصی دانشگاه آزاد نیز گفت: نتایج نهایی آزمون دکترای تخصصی دانشگاه آزاد نیز طی روزهای یک‌شنبه تا سه‌شنبه هفته آینده منتشر می‌شود.

منبع: خبرگزاری فارس
تارخ انتشار
۹۰/۰۶/۲۷

پس کو؟؟؟؟اینا هم شورشو در اوردن!!!!
همه رو سر کار گذاشتن

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - saba59 - 05 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۲۷ ب.ظ

پونه جان
شما خودشو ناراحت نکن...اونا این کارا رو می کنن تا قباحت قبول نشدن برا هممون بریزه...

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - _maryam_ - 05 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۵ ب.ظ

(۰۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۹ ب.ظ)asbamacha نوشته شده توسط:  سلام دوستان رتبه آزاد من تو رشته معماری علوم تحقیقات ۳۹ شده که ۲۶ آخرین رتبه قبولی بوده.به نظرتون امیدی هست به تکمیل ظرفیت؟اصلا به نظرتون بهتر نیس بیخیال آزاد بشم بازم برای دولتی بخونم!!!Huh

دوست عزیز،اگه میخوای برای سال دیگه بخونی هم "بیخیال آزاد" نشو بلکه بهش به چشم ذخیره و اینها نگاه کن(اگر قبول شدی که احتمالش هم زیاده)
چون واقعا تضمینی نیست که یک سال تلاش کنی و بتونی نتیجه‌ی دلخواهت رو بگیری
چون سنجش تلاش یه ساله ت توی یه روز انجام میشه، برای همین اگه الان شانسی داری بهش پشت نکن
شاید سال دیگه یه اتفاق خدای نکرده بد یا یه اتفاق خیلی خیلی خوب باعث شه اونطور که شایستگیشو داری ظاهر نشی توی کنکور

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - saba59 - 05 مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۰۳ ب.ظ

(۰۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۵ ب.ظ)_maryam_ نوشته شده توسط:  دوست عزیز،اگه میخوای برای سال دیگه بخونی هم "بیخیال آزاد" نشو بلکه بهش به چشم ذخیره و اینها نگاه کن(اگر قبول شدی که احتمالش هم زیاده)
چون واقعا تضمینی نیست که یک سال تلاش کنی و بتونی نتیجه‌ی دلخواهت رو بگیری
چون سنجش تلاش یه ساله ت توی یه روز انجام میشه، برای همین اگه الان شانسی داری بهش پشت نکن
شاید سال دیگه یه اتفاق خدای نکرده بد یا یه اتفاق خیلی خیلی خوب باعث شه اونطور که شایستگیشو داری ظاهر نشی توی کنکور

آره من هم موافقم...معلوم نیست چی پیش بیاد...

RE: تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - pooneh - 05 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ

(۰۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۲۷ ب.ظ)saba59 نوشته شده توسط:  پونه جان
شما خودشو ناراحت نکن...اونا این کارا رو می کنن تا قباحت قبول نشدن برا هممون بریزه...

من که خودم دیوونه شدم هیچ خانواده‌ام رو هم کشتم
اما صبر هم اندازه ای داره

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - niloofarkh - 05 مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۴۹ ب.ظ

دوستان من دیگه خسته شدم از انتظار.................... Sad

تکمیل ظرفیت ارشد ازاد و اطلاعات اخرین قبولی های ۹۰ - farnoosh - 05 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۰۸ ب.ظ

سلام به دوستان برزخی
چرا به جای انتظار کشیدن نمی روید از مسئول ثبت نام دانشگاهی که می خواهید اطلاع داشته باشید سوال کنید .من هم برزخی هستم اما امروز رفتم نجف آباد و فهمیدم که ۲۰ نفر برای تکمیل ظرفیت رشته نرم افزار خواهند گرفت